Hlavní navigace

Názor ke článku Moje troška do mlýna Traviana od VAROVÁNÍ OHLEDNĚ KLIKÁNÍ A JINÝCH - Klikačky jsou podvod na blbce, jediný kdo na...

 • 21. 3. 2008 11:23

  VAROVÁNÍ OHLEDNĚ KLIKÁNÍ A JINÝCH (neregistrovaný)

  Klikačky jsou podvod na blbce, jediný kdo na tom vydělá je ten, z jehož odkazu se zaregistrujete. On vám totiž nějak neřekl, že kliknutím dostane stejné peníze jako vy i on. Jestli si klikačkou vydělal každý stý člověk těch 10 dolarů tak je to úspěch. Těch 99% tupců co spamují fóra návody mu jen pomohlo.

  Buďte chytří, nechovejte se jako ovce, nezapojujte se do této zvrácenosti a čtěte dále, co obnáší vyklikaný účet a jak doopravdy stahovat z Rapidshare ve velkém!!!!

  Takže, klikačky:
  Pokud do toho půjdete, budete těch 10 dolarů klikat sami minimálně 100 dní a pak zase čekat další 2 měsíce než se to ,,zpracuje". A to za předpokladu, že podvod není samotná klikačka. Pozor!! Paypal (i jiné firmy) ale nechce podporovat a být jakkoli spojován s nekalým podnikáním a podvody (kazí to pověst solidní firmy) a po zázračné klikačce vyžaduje vysvětlení, jak je možné platit odměny za klikání. Pokud ho nedostane, zruší jí přístup do systému. Takže vám peníze na Paypal účet nemají jak poslat, ani kdyby chtěli.
  A za to vše, za těch 10 dolarů, půl roku klikání, si koupíte Premium, pokud to ovšem vyjde, to 1% ze sta které nebylo podvedeno, držte se!! Na měsíc!! Měsíc za Takové dementní klikání!!
  To radši běžte na brigádu a roční Premium máte doma se 100% jistotou za 30 hodin práce. Když budete mít na svém PA zajímavý obsah a lidé ho budou stahovat, za každé stažení dostáváte body, které proměníte za prodloužení.

  A tak je to i s jinými návody, jak rapidshare obejít. Rapidshare nejsou pitomci, oni z toho žijí a čím více těchto snah zneškodní tím lépe pro ně. A tak dnes, pokud nemáte dynamickou IP nebo rychlou proxy, je prakticky nemožné stahovat zadarmo jinak než přes FREE.

  SHRNUTÍ: Pokud nechcete půl roku klikat a dělat ze sebe magora, protože ve finále stejně nic nedostanete (lepší je dál klikat na FREE na rapidshare, když kliknete 10x denně máte aspoň 1GB jistý).
  A jak tedy SKUTEČNĚ stahovat z Rapidshare ve velkém, žádný podvod??
  1. Kupte si Premium od rapidshare nebo od oficiálního zastoupení (verified resellers, je to přímo na stránce u plateb, bacha na to, pokud tam není uveden je to podvod), třeba se složte s přáteli, ale nestahujte 2 najednou. Je to stahování naplno!!
  2. Jděte třeba do rapidzasms.cz, megarapid.eu nebo rapidspool.cz. Ceny různé, sice mají párkrát do týdne problémy, ale nabízí třeba jen pár GB na měsíc, pokud nemáte potřebu stahovat ve velkém. Tady samo není taková rychlost jako přes Premium od rapidshare, ale ten 1MB/s zvládnou.