Hlavní navigace

Názor ke článku Vymena napadu. Anebo jak zpropagovat www.letacek.cz od Nishkam Janusevskij - Děkuji moc za reakci! Můj zájem je aby letacek.cz...

 • 20. 11. 2012 20:36

  Nishkam Janusevskij

  Děkuji moc za reakci!

  Můj zájem je aby letacek.cz skutečně přiváděl lidi na dobré semináře. A aby lidi na něm našli kompletní informace o tom co se děje v ČR v oblasti osobního růstu.

  Na SEO pracuji od začátku. On-site optimalizace, která se týká url a title, je ale pouze 1 části SEO, tou jednodušší. Větší výzvou je druhá část - budování zpětných odkazů. Každopádně Vaše poznámka mě donutila přehodnotit pár věci a výsledek je, že se do url přeci jen nějaká klíčová slova dostanou. :) Slovo "kurz" z mého pohledu není nejlepší protože je velmi konkurenční, hlavně kvůli svému 2. významu - kurz valut. Výcvik konstelaci bych doporučoval zařadit do výcviků. Požadavek na zařazení akce do 2 zaměření chápu, ale zatím to není v plánu.

  Dobrá zpráva je, že se připravují další vylepšení, další části webu. Vývoj je takový, že místo seminar katalogu bude skutečně seminar portal, kde budou nejen akce, s tím že se všude budou akce aktivně propagovat. Zvlášť ty zvýrazněné :) Doporučuji mimochodem nabit kredit (minimální částka je pouze 600 Kč) a vyzkoušet na letáčku to zvýraznění.
  Pak v plánu vylepšení je teď dalších alespoň 10 bodů. :) Obecně se dá říct, že bych chtěl se služby na tomto webu zajistit nějaký příjem, velká část kterého půjde zpět do reklamy. Dnes je mi jasné, že "kdo maže ten jede" :) a že se rozpočet na reklamu bude stále zvyšovat.

  Na vycviky.cz se určitě rad podívám a napíšu zde později. Ať se vám daří přeji pěkný den a plné kurzy! Nishkam