Hlavní navigace

Názor ke článku Reklamace u Alza, je to skutecne tak spatne? od Michaela - Mám podobnou zkušenost … Také v Alze nakupuji...

  • 19. 12. 2010 9:50

    Michaela (neregistrovaný)

    Mám podobnou zkušenost … Také v Alze nakupuji od doby, kdy byla ještě Alzasoft, pro sebe, pro firmu svého otce a všem ji také řadu let doporučuji, až do tohoto léta … Nejdříve mi odmítli přijmout telefon, který se sám od sebe restartoval, že je mechanicky poškozen a že jsem jej určitě upustila (jak čtu nejsem sama), vzali mi jej do reklamace s tím, že si počkám déle než 30-dnů. Podepsala jsem to, ale hned po návratu domů jsem si mailem stěžovala na aroganci jejich zaměstnanců (kdo budete někdy reklamovat, zjistíte sami) a chtěla jsem po nich vysvětlení, jak jejich zaměstnanec přišel na to, že jsem mobil upustila (asi je věštec). Sice mě odpálkovali, ale do 14 dnů mi přišla odpověď, že je reklamace vyřízena. Přehráli u mobilu software (jaké překvapení, říkala jsem jim to už při reklamaci, měla jsem podobný mobil) a po hodině čekání (nemohli mobil najít) mi jej dali. Asi měsíc po tom jsem reklamovala další mobil, řekli mi, že nejde mobil reklamovat, protože je pomalý, protože stál jenom 2 000 Kč a co bych za ty peníze chtěla. Mezitím jsem onemocněla (roztroušená skleróza) a při představě (špatně mluvím a špatně chodím) jejich arogance a neochoty, mám docela strach reklamovat značková sluchátka, která stála 800 Kč a fungovala měsíc.

    V Alze už nikdy kupovat nebudu a všem radím to samé. Je mi něco málo přes 30 let a reklamace v Alze se bojím víc než injekcí, které si musím píchat kvůli nemoci.

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).