Hlavní navigace

Názor ke článku Naletel jsem marketingovym kecum od Riche Schefrena od Martin V - Nabídka která obsahuje komerční sdělení podvod být nemusí,...

 • 29. 6. 2007 7:24

  Martin V (neregistrovaný)

  Nabídka která obsahuje komerční sdělení podvod být nemusí, ale nabídka stránky, kde se všichni usmívají a říkají, že tohle je jediný a nejlepší a nejjednodušší způsob jak si na inernetu vydělat peníze - stačí "jen" koupit postup jak ty peníze vydělat! Vždyt se podívejte na seznam spokojený a ted jiz bohatých lidí - následuje seznam jmen u kterých jsou "orgasmickjé" výkřiky jak jsou konečně přes noc bohatý. A v zápatí odkaz na publikaci zdarma, co ve finále stojí 5000 USD :-)
  Jak napsal fandor - je to letadlo, kde se posílá dál informace - získej peníze tak, ze jim prodáš informaci, aby získaly peníze tím že dalším prodají informaci, at prodávají informaci :-)
  Le pokud máte přebytečných 10 tis, zkuste si vytvořit vlatní stránky a udělejte si na nich podporu prodeje nejakého "normalniho" produktu. Bohužel, s tím je spojená práce, ale zisk bude po čase určitě větší.

  Jinak Vám přeji samozřejmně hodně úspěchu při tomto rychlém a jednduchém zbohatnutí ;-) A to, že jste si dal do sdělení nejaké affiliate odkazy mě nevadí, na zahraničních forech je to normální praktika, ze se dává do podpisu odkaz

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).