Hlavní navigace

Názor ke článku Naletel jsem marketingovym kecum od Riche Schefrena od Martin V - Nabídka která obsahuje komerční sdělení podvod být nemusí,...

 • 29. 6. 2007 7:24

  Martin V (neregistrovaný)

  Nabídka která obsahuje komerční sdělení podvod být nemusí, ale nabídka stránky, kde se všichni usmívají a říkají, že tohle je jediný a nejlepší a nejjednodušší způsob jak si na inernetu vydělat peníze - stačí "jen" koupit postup jak ty peníze vydělat! Vždyt se podívejte na seznam spokojený a ted jiz bohatých lidí - následuje seznam jmen u kterých jsou "orgasmickjé" výkřiky jak jsou konečně přes noc bohatý. A v zápatí odkaz na publikaci zdarma, co ve finále stojí 5000 USD :-)
  Jak napsal fandor - je to letadlo, kde se posílá dál informace - získej peníze tak, ze jim prodáš informaci, aby získaly peníze tím že dalším prodají informaci, at prodávají informaci :-)
  Le pokud máte přebytečných 10 tis, zkuste si vytvořit vlatní stránky a udělejte si na nich podporu prodeje nejakého "normalniho" produktu. Bohužel, s tím je spojená práce, ale zisk bude po čase určitě větší.

  Jinak Vám přeji samozřejmně hodně úspěchu při tomto rychlém a jednduchém zbohatnutí ;-) A to, že jste si dal do sdělení nejaké affiliate odkazy mě nevadí, na zahraničních forech je to normální praktika, ze se dává do podpisu odkaz

 • Diskuse byla uzavřena.
Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).