Hlavní navigace

Názor ke článku Kolik stoji prezidentske volby v CR od Flasi - [11] Víte, jestli chcete respekt, tak si ho musíte...

 • 11. 2. 2008 16:42

  Flasi (neregistrovaný)

  [11]
  Víte, jestli chcete respekt, tak si ho musíte zasloužit. Třeba tím, že budete mlčet a zůstanete filosofem. Ale když něco řeknete a je to pitomost, tak musíte počítat s tím, že respektován nebudete. To co jste řekl je pitomost. Bylo tu sneseno dost argumentů. Že vám to nedošlo hned, je vaše velká ostuda. Na to není opravdu potřeba 10členná komise a rok. Na to se opravdu stačí zamyslet. Jestli takto nehotové pracovní úvahy pouštíte ven, tak se nedivte, že nemáte respekt. Pokud takové věci zveřejní dospělý člověk, tak to znamená, že je s odpuštěním pitomec. Pokud to zveřejní někdo kdo je ještě mladý, tak se to dá chápat a omluvit nedostatkem zkušeností a rozhledu jak v systému voleb, tak ve věci publikování nehotových úvah. Proto jsem položil řečnickou otázku na váš věk (který mě jinak ani trochu nezajímá).

  No to jsem hrozně rád, že si myslíte, že falšování voleb soukromým subjektem je blbost. Proč jsou teda všude na světě nějaké volební komise, které sledují cestu hlasu z ruky voliče až do konečných výsledků, když se to může nechat na soukromém subjektu (který může úměrně své velikosti mít nějaké politické ambice, nebo minimálně zájmy, aby aby vyhrál kandidát/strana nakloněná jeho ekonomickým zájmům?
  Zpochybňování výsledků je blbost? To se vážený pane, ale běžně děje. A volby, které nejsou zpochynitelné nejsou volby, stejně jako vědecká hypotéza, která není spochybnitelná není vědecká. K čemu teda to ověřování hlasu má být, když zpochybňování je chytrácké a je to blbost?