Hlavní navigace

Názor ke článku Bursika na hrad! od Heron - "protoze nechape vyznam ochrany zivotniho prostredi." Klaus velmi dobře...

 • 10. 2. 2008 21:55

  Heron (neregistrovaný)

  "protoze nechape vyznam ochrany zivotniho prostredi."

  Klaus velmi dobře chápe význam ochrany prostředí. Proti čemu bojuje, je tzv boj proti změnám klimatu. To je velký rozdíl.

  -- Ochrana prostředí je záležitost každého jednotlivce a každý má povinnost se starat o své okolí. A to včetně toho ovzduší v Mumba. Copak to je chyba ČR, že je tam smog? Není to náhodou chyba tamního průmyslu a automobilové dopravy? Když ty budeš spalovat pneumatiky a budeš se dusit, tak budeš chtít po ostatních, aby ONI chránili prostředí? --

  Zatímco ochrana klimatu před globálním oteplováním (zatím bez jediného důkazu, že jde o jev skutečně způsobený člověkem), je věc celých států. A lze z toho udělat politikum. A taky na tom těžit prachy. O nic jiného v boji proti změnám klimatu nejde. A proti tomu je Klaus. Uvědomte si, jak takový boj vlastně vypadá. Bojuje se proti CO2. Jak? Vytvářením daleko horšího skleníkového plynu, totiž metanu. U CO2 se nepodařilo prokázat vliv na globální teplotu. U metanu jsou laboratorní testy zcela jednoznačné. Takže bojujeme proti změnám klimatu tím, že budeme vypouštět maximum skleníkového plynu. A to nemluvím o dopadu přidávaní biopaliv do benzínu. Větší spotřeba, větší opotřebení motoru -> více spáleného benzínu, více vyrobených aut. Obrázek si každý udělá sám.

  "protoze ma Putina za kamarada a mluvi s nim rusky."

  S Bushem mluví anglicky. To ti taky vadí?

  "nevim proc, ale porad dochazi k nejakemu nepochopeni toho, co rekl pan V. Klaus."

  Nikoliv. Jen jsou jeho slova záměrně špatně interpretována. Kdo je chce pochopit, ten je chápe.