Hlavní navigace

Názor ke článku Internetové diskuse a Prolux Consulting: tady končí prdel od Miloslav Ponkrác - No a já jsem před cca rokem, když...

 • 18. 3. 2010 15:59

  Miloslav Ponkrác (neregistrovaný) 194.213.44.---

  No a já jsem před cca rokem, když jsem volil doménu pro svůj web tak nějaqk si začal všímat rostoucích tendencí v cz a eu a zvolil jsem doménu z jiného TLD.

  Sice nemám sebemenší důvod nikoho zajímat, ale že se něco rodí ve společenské tendenci bylo jasné. Tohle je jen inkarnace déle trvající společenské tendence. Prostě strom společenské tendence čas od času urodí plody.

  NIC se nerozpakoval před nedávnem zrušit některé .CZ domény druhého řádu, pravděpodobně zaplacené. Český soud před časem tvrdě propíral zvedavec.org a obžaloval autora za blbosti – kdyby nebyl Kanaďan a stárnku měl na .cz doméně, nebo tady hostoval, bylo by mu to zrušeno ajn cvaj. Podobných excesů najdete za poslední rok v Česku a .cz doméně plno.

  Proto si myslím, že není od věci nemít doménu v Evropské TLD, a v .CZ už vůbec. Trend byl jasný a je jasný. Svoboda slova tu není už mnoho let (viz zákony na popírání holokaustu, neustálé bušení, že jsou všichni rasisté, hysterie s těmi a oněmi výroky v médiích tam a onde, které pak zkoumá soud).

  Jsem normální člověk, ale českou doménu ee. Je to pitomost.