Hlavní navigace

Názor ke článku Český účetní rada od Bartoloměj - K příspěvku č. 130 a k mému příspěvku...

 • 23. 1. 2009 19:03

  Bartoloměj (neregistrovaný) 84.244.81.---

  K příspěvku č. 130 a k mému příspěvku č. 129

  Děkuji za pochvalu, pane inženýre, ale perfektní to není. Když jsem svůj příspěvek dokončoval, tak už jsem dost spěchal. Počínaje koncem čtvrté řádky od konce svého příspěvku č.129 jsem chtěl poděkovat těm lidem, kteří mi 21.9.2007 zatelefonovali a upozornili mne na podivný příspěvek č. 23. Já chvíli poté zkontroloval telefonní čísla, která mám v poznámkovém bloku (který mám k "případu Šofr") a došlo mi, že to bude buď Šofrův mobil nebo mobil nějakého jeho kamaráda či kamarádky, popř. nějakého jeho spolupracovníka apod. Proto jsem poté napsal svůj příspěvek č. 24. V příspěvcích č. 24 i č. 129 jsem opomněl tuto skutečnost zdůraznit. Kdo tuto diskusi pozorně sleduje, by se tak mohl domnívat, že chválím sám sebe. To bych nechtěl. Děkuji také vám, že jste ve svém příspěvku č. 48 dne 9.11.2007 potvrdil, že jde o telefon někoho z České účetní rady.

  Takže jsem porušil bod č. 3 mých zásad a jsem sám důkazem, že bych měl napříště důsledně používat svůj návod. Jestli někdo z vás objeví v mém návodu nějaké chyby nebo navrhne nějaká vylepšení, tak prosím, aby to napsal do této diskuse.

  Zřejmě jsem nenapsal úplně přesně o té úpravě www stránek. Možná, že to záleží také na verzi programu Microsoft Office nebo jiného programu, který je v konkrétním počítači. Tento svůj příspěvek píšu z jiného počítače než jaký jsem použil na svůj příspěvek č. 129. Proto vidím v některých příspěvcích v jejich úvodních řádcích červeně vyznačená jména či přezdívky. Když na tato červeně zbarvená slova kliknu myší, objeví se mi na obrazovce monitoru na předposlední dolní liště vlevo buď odkaz na www stránky nebo na e-mail. Mám ale pocit, že některé z těch příspěvků, které byly před mým 24. příspěvkem a neobsahují v úvodní řádce žádné červené slovo, obsahovaly dříve také odkaz na www stránky nebo na e-mail. No nevadí - kdo tady bude chtít uvést nějaké spojení na sebe, tak to může udělat v nějakém dalším příspěvku uprostřed textu. Já to u sebe zatím považuji za zbytečné, protože pokud něco o případu Šofr najdu, tak to uvedu pro všechny na tuto diskusní stránku.

  Mějte se dobře. Totéž přeji i ostatním odpůrcům Josefa Šofra.