Hlavní navigace

Názor ke článku Český účetní rada od ing. Jiří Nachtman - Vzkaz pro všechny přispěvatele V interních písemnostech ICÚP a...

  • 22. 12. 2007 11:43

    ing. Jiří Nachtman (neregistrovaný)

    Vzkaz pro všechny přispěvatele

    V interních písemnostech ICÚP a KÚPIA se psalo o dvou "správcích" fondů z EU, ze kterých by mohly přijít nějaké dotace na projekt. Josef Šofr o tom mluvil na poradách, takže se to do těch písemností určitě nedostalo omylem.

    Když jsem (v době, kdy jsem byl de facto "na dlažbě") zjistil z toho článku z MF DNES z Libereckého vydání ze dne 25.4.2005, jaký je názor tohoto média na celou věc, tak jsem si m.j. také vyhledal na internetu adresy a telefony těch organizací a kontaktoval jsem je - chtěl jsem ředitele někoho z ekonomického úseku či někoho pro styk s veřejností. V jednom případě jsem dostal odpověď, že podali žalobu (hádejte na koho). Ve druhém případě jsem si vyjednal osobní schůzku v sídle organizace. Tam mi ředitel a jeden pracovník sdělili m.j., že ta 4 občanská sdružení neznají - t.j. že je nikdo z nich nekontaktoval. Ten článek z MF DNES je překvapil. Pokud se nepřetvařovali - což v té situaci nepředpokládám - tak kladu všem Evičkám Novotným a jiným "nevěřícím Tomášům" tuto otázku: Opravdu to vypadá že přepečlivý nejvyšší šéf má vše pod kontrolou a má vše řádně podloženo?