Hlavní navigace

Názor ke článku Český účetní rada od Tamara - Pro Evičku Novotnou (příspěvek č. 77), pokud existuje...

 • 21. 12. 2007 21:39

  Tamara (neregistrovaný)

  Pro Evičku Novotnou (příspěvek č. 77), pokud existuje - a pokud to, co napsala myslí vážně

  Nechápu vaši logiku. Když obecně nějaký člověk neměl v minulosti problémy s placením svých závazků (a je tedy podle vás poctivec), tak jím zůstane vždy i tehdy, když mu tyto problémy nastanou?

  Pokud někdo vymyslí (nebo zcizí?) nějaký projekt - ať prosperující nebo riskantní nebo i za hranicemi zákonů (které u nás nejsou zrovna nej) a snaží se ten projekt realizovat v praxi, tak je v jeho kompetenci, jaká kritéria si určí pro výběr svých budoucích spolupracovníků. Vždyť existuje zkušební doba podle zákoníku práce, takže není problém nahradit méně schopné těmi schopnými. Pokud je nenajde, tak ať přestane "podnikat" nad rámec svých možností jen proto, aby si mohl hrát na velkého šéfa, nebo pro jiné cíle (ty jsou v této diskusi naznačeny celkem jasně).

  Když jste (jak tvrdíte) pracovala pro Pepu v dobách dobrých, proč jste ho opustila v dobách zlých, když je (podle vás) hodný a slušný člověk?

  S internetem zacházet umíte - tak si proboha najděte ty příspěvky z TV Nova a z deníku Českolipsko a přečtěte si je pořádně. Copak si myslíte, že by ti pracovníci médií uveřejňovali takové děsivé informace o poctivých lidech - to by bylo na žalobu o poškozování dobré pověsti !!!