Hlavní navigace

Názor ke článku Český účetní rada od Veronika - Vzkazy pro (33+34), (35) a pro všechny ostatní Vážený...

 • 6. 10. 2007 14:40

  Veronika (neregistrovaný)

  Vzkazy pro (33+34), (35) a pro všechny ostatní

  Vážený pane (či paní ?) Nobody. Jeden můj známý měl tu smůlu, že u něj pracoval. Pokud chcete nějaké informace, tak mi napište, o co vám přesně jde.

  Vážená Johanno. Jestliže jste si pořádně přečetla příspěvky (23), (24) a (31) a vyvodila z toho stejné závěry jako já, tak vám muselo dojít, že:

  a) Josef Šofr nebo jím pověřená osoba tuto diskusi sleduje;

  b) Josef Šofr je natolik opatrný, že nepojede na žádnou akci (porada, nábor atd.), kde může očekávat, že byly prozrazeny jeho skryté cíle. Díky Trinity jste nenaletěla ani vy ani ostatní. Nebo by se vám líbilo vysvětlovat později na policii, co jste pro toho "rádobypodnikatele" dělali a za kolik peněz. Ti lidé z Olomouce (pokud neměli v Praze někoho známého, u nějž by nocovali) si snad ani nemohli prohlédnout matičku Prahu, protože od cca 11 hodin do odjezdu posledního "rozumného" spoje jim na to asi moc času nezbylo.

  Psala jsem na e-mail České účetní rady, kde se dá sehnat časopis "Cifršpión", o němž je zmínka na jejich www stránkách. Přišly mi sice nějaké odpovědi s podivnýmy soubory, ale nic se z toho nedá zjistit.