Hlavní navigace

Názor ke článku Český účetní rada od Sofr Hunter - pro Janicku: pro vas nejvyhodnejsi by bylo ziskat...

 • 16. 9. 2007 21:47

  Sofr Hunter (neregistrovaný)

  pro Janicku: pro vas nejvyhodnejsi by bylo ziskat Pepickem podepsany a orazitkovany (byt jeho firmy jsou podle me podvod take, ale dokud to nebylo soudem prokazano, maji se za standardni pravnicke osoby) papir o zruseni pracovniho pomeru a take a to predevsim zapoctovy list, dle ktereho vas opet zaeviduji na UP...pokud se Vam to nepodari, a to je velmi pravdepodobne, domnivam se, ze vzhledem k tomu, ze jste stale ve zkusebni dobe, dle zakoniku prace se postupuje:
  1) Ve zkušební době může jak zaměstnavatel, tak i zaměstnanec zrušit pracovní poměr písemně z jakéhokoliv důvodu nebo bez uvedení důvodu. Zaměstnavatel však nemůže ve zkušební době zrušit pracovní poměr v době prvních 14 kalendářních dnů trvání dočasné pracovní neschopnosti (karantény) zaměstnance.
  (2) Písemné oznámení o zrušení pracovního poměru má být doručeno druhé straně zpravidla alespoň tři dny přede dnem, kdy má pracovní poměr skončit.
  tedy zaslal bych doporucene na adresu sidla Pepickovy firmy, kterou mate v uzavrene pracovni smlouve pisemne zruseni a na UP bych se s uredniky nejak dohodl...drzim palce, mam za sebou obdobnou zkusenost, ale po osobnim natlaku na Josefa jsem od nej zapoctak ziskal...a hlavne pokud Vam sveril nejake cenne predmety (mobil, notebook) urcite si nechte podepsat potvrzeni o vraceni sverenych predmetu!!! jinak bude tvrdit, ze mu zamestnanci rozkradaji firmu, to je klasika...