Hlavní navigace

Názor ke článku Radku Huláne, uživatelské prostředí MSIE 7 nestojí za nic od Bochi - Tak jsem na stejné téma poslal příspěvěk na...

 • 28. 1. 2006 11:37

  Bochi (neregistrovaný)

  Tak jsem na stejné téma poslal příspěvěk na Hulánův článek a jaksi ho pan cenzor asi "zapomněl" zařadit ;-). Protože je k tématu, dovolím si ho "přetisknout" zde:

  Ach jo, tyhle zbytečné hádky a kydání, už je to tu zase. Buďme rádi, že máme možnost výběru a každý ať si používá co chce, nemyslíte? Pokud by měl být tento článek jen kritikou fanatického obhajování nějakého produktu, pak budiž, ale tím bohužel není.

  Radku, některé vaše "nadsázky" jsou tak přehnané, že to při vší tolerantnosti už nejsou nadsázky, ale pusté lži. Např. mi není jasné, jak můžete považovat za bezvýznamnou (nijak tím nehodnotím kvalitu, to s tím nesouvisí) aplikaci, kterou po světě používají miliony, nebo spíše desítky miliónů lidí.

  Dále pak píšete "Firefox (...) občas i nějakou stránku svým pomalým tempem zobrazí..." - Pokud ve vašem slovníčku znamená "převážná většina" totéž co "občas nějaká", tak to beru, ale pak vězte, že ostatní používají poněkud jiný systém synonym.

  Vůči FF mám jednu zásadní výhradu ohledně paměťové náročnosti a pomalosti této aplikace, to už kritizoval leckdo, ale jinak je to velmi solidní program. A komu solidní nepřijde, má k dispozici dost alternativ, ať si sám udělá závěr, která mu vyhovuje nejvíc. Tohle bití se v prsa a překřikování, kdo ho má delšího (rozuměj: kdo používá lepší browser), totiž ani trochu nechápu. Bohužel jste, Huláne, jedním z největších křiklounů, čímžto se snižujete na pozici těch vašich "zakomplexovaných teenagerů", ne-li ještě hlouběji. Ovšem pokud to celé děláte hlavně kvůli SEO a ne z přesvědčení, pak v sobě asi nemáte moc důstojnosti.

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).