Hlavní navigace

Názor ke článku Google Gears - online aplikace offline od Radim Hasalík - [23] Radku, děkuji za zajímavou diskusi. V této...

 • 31. 5. 2007 22:11

  Radim Hasalík (neregistrovaný)

  [23] Radku, děkuji za zajímavou diskusi. V této chvíli nemám po ruce konkrétní příklady alternativních řešení pro náhradu kombinace Sharepoint + Exchange + Outlook + Windows Mobile. Bylo by samozřejmě zajímavé zjistit, zda taková náhrada existuje.

  Rád bych ale zdůraznil drobnost, kterou jsem svůj příspěvek do diskuse ukončil. Zatím diskutujeme čistě o technologiích (systém XY je lepší než...) a to je špatně.

  Když si například já definuji, co bych potřeboval, vyjde mi jako nejlepší a nejvhodnější řešení BasecampHQ nebo Mantis, které poměrem cena/výkon jasně poráží konkurenci. Někdo jiný může dostat jako výsledek úplně jinou technologii.

  Vám možná vyšlo nějaké zcela jiné řešení, klidně postavené na bázi Microsoftu. Pokud máte takové cíle + požadavky, které tato kombinace splňuje, je to v pořádku. Nelze ale tvrdit, že produkt XY je za každých okolností nejlepší.

  Není. Ve svém bývalém zaměstnání jsme místo Sharepoint nakonec s velkým úspěchem používali pro vzájemné sdílení dokumentů MediaWiki (a to byl Sharepoint součástí našeho serveru). MediaWiki prostě splnila naše cíle a požadavky lépe než komerční řešení od Microsoftu.

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).