Hlavní navigace

Názor ke článku Internetový mašíbl (magoři, šílenci, blbi): overenaadresa.com od Martin Och - Vážení, dovolte abych i já vstoupil do diskuze a...

 • 23. 2. 2009 23:33

  Martin Och (neregistrovaný) 88.208.98.---

  Vážení,
  dovolte abych i já vstoupil do diskuze a uvedl na pravou míru několik pro mou osobu velice důležitých faktů:

  1. Martin Och (provozující stránky www.overenaadresa.com) a Martin Och provozující nahrávací studio www.davestudio.euweb.cz neboli výroba a rozmnožování audio a audiovizuálních záznamů, tak jak je psáno výše, jsou dvě různé osoby které spolu nemají nic společného (až na jméno). Je to možná neuvěřitelné, ale je tomu tak.

  2. Mé osobě ( Martin Och provozující nahrávací studio) je úplně jedno čím a jak se můj jmenovec ze stejného města živý, ale už i mne začíná otravovat spousty telefonů které mou osobu obtěžují už jen proto, že musím pokaždé vysvětlovat, že jde jen o schodu jmen.

  3. Ověřte si tedy prosím, než dotyčnému Martinu Ochovi budete volat, za účelem vynadání, nesprávnosti údajů na overenaadresa.com, nebo já nevím čeho ještě, zda máte správné telefonní číslo. Na telefonním čísle 603844 930 Vám mohu nabídnout pouze výrobu CD nosiče Vaší kapely ( pokud nějakou máte).

  děkuji Vám za pozornost
  Martin Och
  Výroba audiovizuálních záznamů
  603844930