Hlavní navigace

Názor ke článku URL - základ použitelnosti pro offline od Me - 4: Nesouhlasím s odůvodněním nesouhlasu. Nikdo neřekl že nějaký...

 • 6. 2. 2010 17:01

  Me (neregistrovaný) 89.176.225.---

  4: Nesouhlasím s odůvodněním nesouhlasu.

  Nikdo neřekl že nějaký konkrétní snaživý úředník je debilní, bylo řečeno že státní správa (=aparát) je "v oblasti IT debilní", a to je fakt, který se projevil právě tímto papírem.

  Kdyby sátní správa (=aparát) dokonale debilní v IT nebyla, tak by úředník, který chce někam dát podobnou informaci, zvedl telefon (věděl by kam volat), řekla by "hele Franto, tohle tam nemůžeme dát, jak se to má udělat aby to bylo čitelný i pro lidi", a Franta by řekl "to musíš tak a tak". Aparát (=státní správa, tvořená lidmi různých schopností) by zafungovala.

  Zde samozřejmě není zřejmé, jestli byl nízkointelitentní úředník, kterému "na to nepřišlo nic divného", nebo sice věděl že to je divné, ale nepodařilo se mu sehnat nikoho, kdo by mu poradil nebo to zařídil, suma sumárum, státní správa (=aparát) selhala a projevila se jako IT-debilní.

  P.S. Spíš podezírám toho úředníka z nízkointeligence, protože průměrně inteligentní člověk by připojil dovětek s omluvou, že líp to momentálně nešlo.