Hlavní navigace

Názor ke článku Telefónica O2 kupuje WiFi firmy a je to dobře od Honza - No do situace trošku vidím a pán je...

 • 20. 2. 2010 22:49

  Honza (neregistrovaný)

  No do situace trošku vidím a pán je vedle jak ta jedle! O2 POTŘEBUJE RYCHLÉ peníze, protože je nemá... Respektive O2 CZ vydělává nějakých 14 miliard ročně, ale "matička" (skupina O2), má rozpůjčované peníze u bank a potřebuje je splácet a potřebuje na ně peníze teď HNED!

  Proto je nemožné, aby O2 dělalo nějaké investice do budoucnosti v řádech let - už teď outsourcingovali nebo dokonce propustili a úplně zrušili celá (většinou technická) oddělení, globálně se začínají všechny služby zdražovat (sice podle ceníku to může vypadat jinak, ale marketing O2 nabízí schválně např. nepoužitelnou službu za 150,- nebo 500,-, která dřív stála 600,-, aby ji mohl prodat za 750,- nebo 1000,- Kč a svalit cenu na " nadstandardní spotřebu uživatele"), zdražilo se i hovorné (mnohem víc než jen o DPH). Všechny služby jsou nechutně "NASOLENE"!

  Navíc TO2 rozvíjí "strategické partnerství" s China Telecom!!! Takže co asi může od takové firmy pochytit za chování a etiku v podnikání? ChT nemá problém nechávat lidi popravovat... To v Evropě sice nejde, ale nechránit uživatele před příliš vysokým účtem a pak ho po něm vymáhat i s penále - to jde i v našich podmínkách :-))

  Takže, že uživatelům WiFi sítí zruší jejich výhodné "web&mail" tarify za 200,- Kč měsíčně a nabídne jim úžasný tarif za 600,-, kde mají navíc přece skvělou "technickou podporu 24hodin zdarma, zdarma antivirus F-Secure a k tomu nucenou ochranu před nevhodným obsahem" - to je naprosto reálné...

  TO2 rozhodně nikomu nebude poskytovat samostatné služby za levný peníz, takže jestli si někdo myslí, že u WiFi od TO2 bude mít levné připojení jen na to, co potřebuje - tak to je na omylu!!

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).