Hlavní navigace

Názor ke článku Telefónica O2 kupuje WiFi firmy a je to dobře od krakonoš - 1/ Tvrzení, že uživatelů Intenetu je přes ADSL...

  • 19. 2. 2010 23:33

    krakonoš (neregistrovaný) 81.0.216.---

    1/ Tvrzení, že uživatelů Intenetu je přes ADSL víc, než přes Wifi, je, dost odvážné, možná pravdivé, pokud vezmeme v úvahu ,,oficiální" ISP, jenže kolik je Wifi sítí, o kterých se ,,oficiálně" neví? Pikantní je, že v Praze je naprosto běžné, že kabeloví operátoři používají Wifi, jako poit to point tam, kde ještě nemají položené kabely!
    2/Pokud Vodoprd skoupí sítě podporující 2,4 a 5 GHz a místo nich nabídne novým zákazníků svůj ADSL shit, včetně mizerného servisu, cenzury a bonzování, povede to k tomu, že ISP, kteří původní vybavení prodali, si koupí technologii 10 GHz a začnou Vodoprdu zatápět znovu a tentokrát tak, že už se z toho nevzpamatuje, což bude pro uživatele internetu jedině dobře.
    3/ADSL technologie nemá na českých kabelech absolutně šanci poskytovat kvalitní internet; to co dostávají klienti ADSL dnes, je technologické maximum, které se s přibývajícími okruhy bude už jen zhoršovat. Na vyšší rychlosti, nebo trochu slušnější Up můžete klidně navždy zapomenout.