Hlavní navigace

Názor ke článku Šmírujete své zákazníky? od Rejpal - Opravdu jste to v zakone nenasel? Nebo jste...

  • 25. 7. 2007 8:22

    Rejpal (neregistrovaný)

    Opravdu jste to v zakone nenasel? Nebo jste hledal pouze ve vyhlasce? Ja kdyz se podivam do zakona c. 127/2005 Sb, jehoz ustanoveni § 97 odst. 3 zminena vyhlaska provadi, konkretne na § 118 odst. 1 písm. k), ve spojeni s odstavcem 11, tak si najdu, ze pokuta za tento spravni delikt muze cinit az 10 milionu.
    A az jednou u soudu budete stavet obranu na tom, ze nejste pravnik ani jste to nemel cas cist cele, pripadne na presumci blbosti legislativy... na to si beru prvni radu :).