Hlavní navigace

Názor ke článku Seznam se polepšuje, škoda jen že ... od Kiwi - Jak můžeš proboha vědět, že jsou přirozené? Že...

  • 10. 8. 2007 12:36

    Kiwi (neregistrovaný)

    Jak můžeš proboha vědět, že jsou přirozené? Že tam není žádná úprava? Kdyby Ivo neprásknul sám sebe, tak neuděláš nic ani s tím Seznamem.
    Hospodářská soutěž??? Seznam udělal to, že je nejlepší a nejnavštěvovanější. Stálo to spoustu práce a úsilí. Do svého vlastního hledání upřednostnil vlastní služby (bez označení). Což je jeho zcela legitimní právo. Nebýt toho, že se Ti méně úspěšní vztekají, protože to udělat nemohou. Víš proč to udělat nemohou? Protože nepracovali, když mohli. Když desítky lidí na Seznam.cz makali a dělali nový fulltext, tak oni se někde flákali nebo dělali něco, co nemělo takový efekt.
    Situace jaká je teď , je trest za úspěšnost. Podnikáš? Jsi dobrý? OK. Podnikáš? Jsi až moc dobrý? Tak si šmejd,co zneužívá monopolní postavení. Trhni si nohou, s tím svým názorem. Jestli má Ivo trochu rozum, tak udělá optimalizaci pro všechny svoje služby a zavře Ti pusu úplně, protože tam potom umělý zásah nebude už nikde. Bude mít znovu svoje weby na prvních místech a ty budeš zase jen tiše skřípat zubama a závidět.