Hlavní navigace

Názor ke článku SEO - důkaz místo slibů od internet - [11] to je zajímavé, že podle vás začala...

 • 13. 10. 2007 18:49

  internet (neregistrovaný)

  [11] to je zajímavé, že podle vás začala klesat, když předevčírem byla i bez nějakých lidí z Lupy na stejném počtu. Asi fakt máte problémy se základním rozpoznáváním geometrických obrazců a grafů, vraťte se do sedmé třídy ZŠ

  8 lidí, kteří jsou napsáni na webových stránkách jsou jen vedoucí pracovníci v daných odděleních a ještě je to neaktuální. Když byste trošku zauvažoval, tak byste si všiml, že tam chybí v seznamu obchodníci, programátoři a podobně, a když byste je započítal, tak byste došel k číslu 20+

  Odkazů můžu mít kolik chci a nechápu jak byste si představoval, abych vám je ukázal. U minulého postu jsem vám dal odkaz na stránku, která odkazuje na tuším 200 firem z oblasti hotelnictví, které odkazují na některý z našich webů. Krom toho máme několik set klientů, kteří mají odkazy na ostatní stránky. Nakupujeme zpětné odkazy atd. Chcete důkaz? Řekněte mi klidně jakékoliv číslo GTPR vyjma desítky a já vám řeknu cenu, za jakou vám na nějakém webu s tímto rankem dám odkaz s libovolným textem. Jestliže jej tam do 2 týdnů nedám, vrátím vám dvojnásobek.

  [12] ne, opravdu o mé maličkosti nikde nic není. Už jsem jednou psal, že můj věk začíná na trojku, což vylučuje osobu, se kterou si mě pletete, která už pro nás nepracuje (i když je na oněch jak jsem psal neaktuálních stránkách). A opět jak už jsem psal - tady stejně nefungují odkazy, takže je vůbec nemusíte kurvit.

  [13] zajímavé, že vám to nevadí na žádném jiném webu, typu Lupa, Navrcholu, CDR, Živě atd. Google ani Seznam s tím nemá sebemenší problém.