Hlavní navigace

Názor ke článku Priority nové vlády v IT?! od SEO & Reklama na Internetu - [20] nevím, neznám Kočku, jestli je to ten...

 • 1. 6. 2010 20:06

  SEO & Reklama na Internetu (neregistrovaný) 85.70.242.---

  [20] nevím, neznám Kočku, jestli je to ten samý Kočka co je dlouholetý rodilý přítel Paroubka a nevím ani co dělá, říká se "kolotočář", ale nevím jestli to je že má kolotoč, nebo jestli si pronajímá veletržní palác ... nevím a nezajímá mě to. Nikdy jsem nehodnotil lidi podle toho co mají za firmu, každé zaměstnání je potřeba, i ten kolotočář, i ten kdo vyváží hnůj, nebo bankéř, je to jedno, nevidím v tom rozdíl, když se to dělá poctivě, odvádí se daně atd.
  Neznám toho Kočku, jestli někdo ví o někom, že něco dělá nepoctivě/nezá­konně, tak jej jistě nahlásil příslušným úřadům, kteří jej jistě prošetřují a když ne tak tak jistě příslušně postupuje s nahlášením takových úřadů. Kdybych měl hodnotit lidi jen podle toho co o nich tvrdí nějací nýmandové v diskusi, tak by tu muselo být 12 milionů lidí ve vězení.

  Za další vůbec nevím o tom kdo byl na akci ODS, já jsem nikde seznam neviděl.

  A za poslední je mi úplně jedno kdo je na nějaké akci nějaké politické strany, jak jsem už psal, považuji naprosto normální a správné, že se strana sejde s lidmi, kteří jí podporují, notabene u strany, která má podporu podnikání ve svém programu. Schůzky s podnikateli jsou naprosto normálním chováním ve všech moderních demokraciích, ostatně viz oblíbené každoroční podnikatelské večeře s americkým presidentem.

  Samozřejmě to neznamená, že bych schvaloval nějaké uplácení politiků resp. protlačování některých podnikatelů ve státních zakázkách, ale to je naprosto jiná otázka, výběrová řízení musí probíhat transparentně podle jasných pravidel, které znemožní jakékoliv ovlivnění jakýmkoliv podnikatelem a jsem navíc přesvědčen, že taková jednání probíhají jistě mimo takovéto akce a tak, aby tyto lidi spolu nikdo neviděl, ne na nějakém globálním mecheche.