Hlavní navigace

Názor ke článku Priority nové vlády v IT?! od SEO & Reklama na Internetu - [12] krásný příklad, našel bych tuny podobných. A...

  • 31. 5. 2010 17:22

    SEO & Reklama na Internetu (neregistrovaný) 81.0.253.---

    [12] krásný příklad, našel bych tuny podobných. A nemělo být ani na jednom papíru A5 - imho by prostě měl mít obchodní rejstřík svou aplikaci, která by měla být součástí datových schránek (stejné přihlašovací údaje atd.) a kde by si člověk vyplnil krátký formulář na změnu.
    Datový schránky se obávám že budou průser furt, pakliže je konečně pořádně nepředělají tak, aby používaly standardy, uměly správně pracovat s časovými razítky, uměly zpracovávat datové fomuláře a nepřeváděli všechno do obrázků atd.
    Nechápu proč je třeba nějaké přiznání třeba napsat na papír, naskenovat a pak poslat schránkou. Dokážete si představit, co se pak s tím děje, jak to někdo ručně kontroluje a přepisuje (možná částečně automaticky, ale určitě ne 100%). Proč není prostě příslušný formulář v datové podobě, který by vám mohl i online radit co kde vyplnit, skrýval by pole, které by se vás netýkaly atd.