Hlavní navigace

Názor ke článku Priority nové vlády v IT?! od Jup - #22 - Kočka? To, že někoho trestně nestíhají,...

 • 9. 6. 2010 8:22

  Jup (neregistrovaný) 217.115.245.---

  #22 - Kočka? To, že někoho trestně nestíhají, ještě neznamená, že nemá ruce v nějaké špinavosti. Znamená to jediné: že se na něj dosud nepřišlo. No a aby se na něj nepřišlo i nadále, musí se přátelit s těmi nahoře, to dá rozum. :-)

  Příkladem budiž jistý Kožený, kterého u nás ve své době chválil dokonce sám tehdejší ministr financí... a chválil by ho asi dodnes, kdyby na Koženého nepřišel ze zámoří zatykač za podvody.

  Když se o někom říká, že je to gauner a mafián, nemusí to být nutně jen bledá česká závist. Vzhledem k panujícím poměrům je nutno zvážit i možnost, že dotyčný je skutečně gauner a mafián. Vždyť kdo jiný by se mohl přátelit s Kalouskem, Bendlem, Paroubkem, Langerem a dalšími kádry naší vrcholové politiky, než právě gauner a mafián? "Kurwa kurwie łba nie urwie," říkají bratia Poláci.

  Já se hrozně těším na to snižování dluhu a potlačování korupce, to říkám beze srandy. Jenom pořád nevěřím, že právě tahle garnitura je na to ta pravá. Když právě tito lidé chtějí bojovat proti korupci, připadá mi to jako "liga drogových dealerů za vymýcení toxikomanie." A proto: ty plány na "emigraci" zatím radši neopouštějte. Pro jistotu. :-)