Hlavní navigace

Názor ke článku Pohádka o 13 důchodech od lala - .... že se dají i takovéhle pohádky našimi...

 • 12. 5. 2010 12:17

  lala (neregistrovaný) 84.42.229.---

  .... že se dají i takovéhle pohádky našimi osvícenci vytvořit, je taky max. chlouba současných našich dlouhým životem zkušených uměleckých geniů, kteří hodně pamtují. Určitě se tahle pohádka dostane do uměleckého národního literárního fondu, archivu a i do učebnic škol.
  Znáte tu pohádku ..... kdy pouze v davu nahlas bezprostředně dítě zakřičí,...." vždyť ta paní co jede na oslu, je nahá" . Jak ten vševědoucí dav si to navzájem hned, jako vekou senzaci a nevídanou zprávu předával, slovy ... " slyšeli jste to dítě, co řeklo, že ta paní co jede na oslu je ..... ,
  Tak jsem zvědav, kdy nějaké čisté naivní dítě nám naplno řekne, jak to vše vidí včetně nás, ..... my to asi tušíme, ale,ale opatrně.... . (Děti mohou, ty jsou čisté a nemívají moc bradavic a nemohou býti v pol. stranách).
  Jinak obor plastických lékařů, po této pohádce o lidech - člověku s bradavicí, bude míti žně, neboť skoro všichni v tomto národě mají (a to i většina, umělců herců)nějakou bradavici a mohli by, býti takhle označení jako svi...,pak i ztratit občanství a býti léčeni pouze veterináři. (Personalisté,by to měli vzít v potaz, ohledně svých zaměstnaců i šéfů, neboť svině nelze dle ZP zaměstnat a platit jim, ty lze pouze využít, ev. i na maso) ...) Nevím, jak pak budou takhle označená zvířátka, platit julin.poplatky. To je už eko.průser. Zdravím P.S. Kdo zná tu 2.pohádku má nárok na 14. důchod .., již od EU.