Hlavní navigace

Názor ke článku Notebook do firmy - kdy se začne dělat? od internet - 23) nikde netvrdím, že jsem měl v ruce 5,5...

 • 20. 10. 2008 19:15

  internet (neregistrovaný)

  23)
  nikde netvrdím, že jsem měl v ruce 5,5 tisíce počítačů, přečtěte si to ještě jednou. Pracoval jsem ve firmách, které měly dohromady 5,5 tisíce počítačů, u části z nich jsem měl/mám poradní či výběrový hlas pro výběr. Nevím proč bych jich měl také 5,5 tisíce držet v ruce, rozumná firma kupuje do celé společnosti jeden typ přístroje, údržba a správa je výrazně jednodušší
  dell - koukal jsem na nabídky velkých internetových obchod, kde jsem si dal zmíněný filtr. Je fakt, že dell tam asi nenabízí, tedy jestli nějaký, který mé podmínky existuje, tak sem dejte název. Neznám žádný. Ale je fakt, že v nejbližších týdnech by se měl objevit Dell Inspiron Mini 12, který je mým horkým favoritem, sice jen 12 palců, zato zbytek přesně dle požadavků (dokonce 3 usb), a cena 500$
  Co se týče Apple, ten je mi ukradený, nemám od nich nic ani je nepoužívám, jen prostě apple air je prostě z hlediska mé oblíbené minimalistiky nejlepším řešením, ale chápu, že většina by bez ethernetu a alespoň dvou ethernetů nepřežila. Ale opět ta cena u něj je pro běžného uživatele nesmyslná.
  Co se týče vašeho technického zhodnocení sony vaio, tak je zcela debilní, protože přesně naráží na to co jsem zmiňoval - lidem je naprosto ukradený výkon, a pro potřeby běžných klientů/CEO výkon libovolného Vaia několikrát převyšuje požadavky. Navíc u manažerů/obchodník hraje velkou roli design - nevěřil byste, jak zvyšuje prestiž obchodníka. A prestiž prodává.
  [24] ano, přesně tak. Ale ptejte se proč ty ostatní lidi nemají docking station. Zjistíte, že pro jejich notebook neexistuje, nebo je nesmyslně drahá. Neznám jediného člověka, který by měl docking station, a přesto by jej nepoužíval.