Hlavní navigace

Názor ke článku Notebook do firmy - kdy se začne dělat? od internet - [12] proč, napište mi někdo konečně k čemu...

 • 16. 10. 2008 10:45

  internet (neregistrovaný)

  [12] proč, napište mi někdo konečně k čemu potřebujete víc usb portů než 2, co není permanetně na stole a tedy připojené do nějakého usb hubu
  [13] to se právě hluboce mýlíte - každá firma, která má nějaké zkuešnosti s počítači ve firmách počítač za 5 až 6 tisíc nekoupí, protože něco takového je neznačkový krám, se kterým za dobu životnosti bude stokrát víc práce a starostí. Všechny rozumné firmy kupují značkové počítače se servisem, s jednotným a testovaným hardware atd. Když se kouknete na nabídku značkových počítačů, tak ty stojí právě mezi těmi 15 a 25 co jsem psal.
  To že počítače zůstávají na místě je právě zastaralé myšlení a v moderních firmách to dávno u spousty zaměstnanců neplatí - zaměstnanec se může volně přesunout pracovat do podnikové kantýny, dáváte mu možnost pracovat z domova, když chce s někým něco probrat, tak to nemusí někam posílat či dávat na klíčenku, ale prostě vezme notebook ... prostě s notebooky výrazně stoupá produktivita. Ale to se musí vyzkoušet, abyste to pochopil a uvěřil.
  [14] proč, píšeme texty, nehoníme kurzory ničím