Hlavní navigace

Názor ke článku navštívilo vás rozlišení 1024×1680? od internet - [4] no nevím jak tvůj monitor, ale tenhle...

  • 4. 7. 2007 1:22

    internet (neregistrovaný)

    [4] no nevím jak tvůj monitor, ale tenhle HP má vertikální úhly zhruba stejně dobré (tím zhruba myslím to, že abych viděl nějakou degradaci, musel bych se zvednout ze židle a obejít stůl, ať se nakláním, jak se nakláním, tak prostě rozdíl nevidět).
    16bitové barvy versus 32 bitové - je to zvláštní, ale fakt rozdíl nepozoruji, samozřejmě když bych si postavil vedle sebe 32bitovou fotku a 16bitovou, tak by to bylo znát, ale pro vše co teď používám, tedy kromě vytváření www stránek také úprava grafiky pro ně) není rozdíl patrný. Musel bych asi pustit nějaké video či něco podobného, ale já mám počítač od práce, ne od nesmyslů. Jediný rozdíl je vidět na ikonkách - ty jsou často dělány ve 256 barvách a 32bit truecolor, takže když mám 16bit, tak se přepnou do 256 barev, ale to je mi šumák, na ty nekoukám. A hlavně - tenhle problém se ostatních týkat nemusí, já mám prostě starou grafárnu, která více nezvládá.
    Co se týče rozplizlého obrazu, to problém byl, i když tenhle displej přepočítává velmi dobře. Teď už jedu na nativním rozlišení 1200×1920, takže je to naprosto v pořádku.