Hlavní navigace

Názor ke článku Mé hlasy v Křišťálové Lupě od Tomáš Kapler - no tak zaprvé je to jeden z největších...

 • 23. 9. 2011 16:12

  Tomáš Kapler

  no tak zaprvé je to jeden z největších FB partnerů na světě a jediný preferred developer z ČR (https://developers.facebook.com/preferreddevelopers/#Socialbakers) takže ten pejorativní tón, který z příspěvku cítím asi není na místě.
  Zadruhé to není jen FB, tím to jen začalo, přibyly další sítě a ve světě se z toho znal uznávaný zdroj informací pro marketéry světových firem jako je Leo Barnett, Ogilvy, Nokia, Heineken ... když zmíním jen těch pár, co mají na webu mezi referencemi (z těch co používají placené nadstavby umožňující přímou správu a/nebo analýzu).
  Prostě ze všech projektů co tam jsou je toto jediný, který je opravdu celosvětově uznávaný a profesionály používaný a nejen že to není ničí kopie, ale i těch pár konkurenčních projektů co přišly později, jim nesahá ani po kotníky.
  Z mého pohledu je jen škoda, že v Česku je tak málo známý, zcela programově se SB na Česko téměř nezaměřuje, protože tady se dají cíloví klienti spočítat na prstech pár rukou, tj. možná promile světového trhu a i těm to nejspíš vnutí jejich zahraniční matka.

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).