Hlavní navigace

Názor ke článku Máte e-shop? Za týden zkrachujete! (možná) od mat - [25] děkuji za malou přednášku marketingu, vraťme se ale...

 • 25. 9. 2009 12:22

  mat (neregistrovaný) 90.178.142.---

  [25]

  děkuji za malou přednášku marketingu, vraťme se ale k věci, na níž se v základu ptám:

  1) budou se v novém zboží zobrazovat i produkty, které nebudou mít (podle nynějšího způsobu placení na zbozi.cz) příznak přednostního umístění? Nebo bude do zboží.cz zařazeno jen zboží, kde tento příznak bude? Inzerovat 100 položek nemá moc smysl (konkrétně u mého sortimentu). Pokud někdo ví odpověď, zkuste odpovědět, přednášky o dělení zrna od plev prosím tentokrát vynechat.

  2) nějaké smyslupnější nastavení finančích limitů bude či nebude? Uvedu příklad - dneska jsem zkusmo spustil přednostní výpisy - finanční limit jsem zadal mizerných 20,- Kč na týden, hned od rána pak "přednostní výpis čeká na deaktivaci" (ta se provede s dalším načtením feedu), zatím mám proklikáno 245,- Kč a do večera ještě daleko. Chápete, co chci říct? Že týdenní limit je naprosto na nic, člověk se svými penězi nemůže hospodařit nějak rozumně, většinou je hned v pondělí limit překročen a vyčerpán. Loni mi zástupkyně zbozi.cz sdělila, že se plánuje finanční limit omezit časově z měsíce a týdne na možnost 48 hodin - do roka a do dne se nic nezměnilo.

  Takže Tomáši Kaplere - pokud o techto dvou bodech víte něco více, zkuste se podělit o zkušenosti, konzervy ve výši očí apod. zkuste protentokrát nechat stranou.