Hlavní navigace

Názor ke článku Mac OS X Snow Leopard nebo Windows 7? od SEO & Reklama na Internetu - [5] problém je, že když chce člověk dělat...

  • 26. 10. 2009 18:32

    SEO & Reklama na Internetu (neregistrovaný) 81.0.253.---

    [5] problém je, že když chce člověk dělat na windows úplně základní věci, jako prohlédnout video, oříznout obrázek atd. tak musí stahovat nějaké aplikace z bůhví jakých zdrojů, protože systém sám pro to neobsahuje použitelný nástroj. Samozřejmě když bych si nelámal hlavu nějakými licencemi, tak použiju něco za pár prstů, ale takhle musím stáhnout a nainstalovat třeba 10 freeware aplikací na úpravu obrázků, než najdu něco, co funguje podle mých představ a samozřejmě tímto se počítač zasere jedna dvě.

    Když jsem se s tím zabýval a vyladil jsem si pak počítač přesně k obrazu mému, udělal jsem si nějaký min install atd. tak samozřejmě vše funguje spolehlivě delší dobu, ale je to prostě x honí sraní se s tím, a z toho jsem vyrostl. Právě že se cítím teď už jako uživatel, co chce počítač užívat, ne ladit. Proto u mě padá i Linux všech verzí, protože jeho použitelnost pro člověka mého ražení blízká nule, musel by mi ho někdo x hodin připravovat k obrazu mému (a pak bychom skončili na tom, že potřebuju nutně ms office, protože ty sračky typu staroffice mi nesmí přes dveře)