Hlavní navigace

Názor ke článku Je čas zrušit v denících komentáře od internet - [24] mohu vědět která opatření byste zavedl? To...

  • 22. 10. 2007 17:41

    internet (neregistrovaný)

    [24] mohu vědět která opatření byste zavedl? To jen abychom byli v obraze a nemlátili prázdnou slámu. Zatím totiž je zjevné, že povinné registrace, ani dokonce povinné placené registrace a už vůbec ne ruční kontrola diskusí, nemají vůbec žádný vliv na kvalitu příspěvků. Čím dál tím častěji se tak setkáváme se zastavením diskusí bez náhrady u některých ožehavých temat (cokoliv o romech na iDnes například), což je myslím horší řešení než to které navrhuji já.

    Jinak myslím, že článek zcela jasně vše hodnotí z pozice vlastníků serverů. Ať se vám to líbí či nikoliv, všechno je business. Také píši o tom, že do komentářů píše absolutní minimum lidí (což je neodiskutovatelný fakt), a také nepříliš velké procento lidí je čte. Převedení alespoň části těchto uživatelů na blogy by zvýšili celkovou čtennost, vytvořilo zajímavý uživatelský obsah, pomohlo kultivovat celý server atd.

    Samozřejmě je to můj osobní názor a polemika, je mi zcela jasné a také to v článku píši, že lidé, kteří sami často přispívají do podobných diskusí budou mít jiný názor ale že tyto názory nelze aplikovat na potřeby většiny.