Hlavní navigace

Názor ke článku Jak zastavit pokles počtu pevných linek? od internet - [4] jj (spíš 30, když jsme u Cisco)...

  • 29. 7. 2008 11:44

    internet (neregistrovaný)

    [4] jj (spíš 30, když jsme u Cisco) - to znám, sám jsem dělal ve velké telekomunikační firmě a je to hodně velký problém je přesvědčit na něco levnějšího, technici furt plácají o potřebě nějaké integrace do systémů, ale takováhle služba/zařízení se dá dost dobře i outsourcovat a potom netřeba integrace do vnitřních systémů. Celkové měsíční náklady by byly v úrovni 1 televizní reklamy v prime-time, marketingový potenciál ovšem výrazně větší.
    [3] s těmi speciálními balíčky nesouhlasím, myslím, že jsou naopak velmi zajímavé, ale celé je to takové strašně složité. Když se kouknete za hranice, tak tam vládne symplifikace - 3 tarify + max. 6 jednoduchých balíčků typicky za stejné ceny. U nás se v tom nevyzná ani prase, když se navíc započtou různé akce atd. tak je to zmatek nad zmatek, jenom u domácích služeb je toho tuna http://www.cz.o2.com/osobni/cz/sluzby/abecedni_seznam/index.html
    [1] zjednodušuješ dráty na data, ale jak už jsem naznačil, data už jsou obsazena. Jinak WiFi s 2 Mb/s s 1:4 agregací za 3 stovky je technický i obchodní nesmysl (vyjma pár míst, kde se vysílá přímo z bodu kde vede linka a kde je hodně zákazníků, nejlépe firemních kteří platí více).

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).