Hlavní navigace

Názor ke článku Ing. Václav Prokůpek, Ph.D. aneb když vysokoškolský pedagog krade od Tomáš Kapler - Pane Prokůpku, ano, poté, co jste napsal, že...

 • 21. 8. 2011 18:14

  Tomáš Kapler

  Pane Prokůpku, ano, poté, co jste napsal, že jste mě prostřednictvím vašeho právníka obvinil, jsem jej kontaktoval, považuji to za naprosto normální, resp. za naprosto normální bych považoval, když by mě nejdříve kontaktoval váš právník. Takhle alespoň má na mě kontakt, takže až to bude řešit, tak bude vědět u koho.
  Ano, poté, co jste tu místo omluvy začal nesmyslně nadávat a útočit, jsem kontaktoval i vysokou školu, kde působíte, stejně jak jsem zaznamenal učinili i jiní lidé, protože považujeme vaše jednání za neslučitelné s prací vysokoškolského pedagoga.
  Co se týče exotopedie, když byste si přečetl zdejší komentáře nebo kontaktoval exotopedii tak byste zjistil, že tamní zápis jsem nevytvořil ani jsem do něj nějak nezasahoval, stejně tak jsem nepsal nic z těch osobních věcí, manželce, dětech atd., o kterých tu píšete. Jak už jsem psal - vaše soukromí je mi ukradené, jen řeším to, že jste plagiátor.
  Co se týče vašeho plagiátorství - já jej považuji za naprosto prokázané a za naprosto neobhajitelné, ostatně sám také jen házíte špínu okolo, aniž byste byť jen jedinkrát reagoval na tu základní otázku, jak je možné, že "vaše" články jsou doslova shodné s články jiných autorů, případně se jedná o kompilát a to bez udání zdrojů. Tím pro mě práce blogera, který jen píše své názory končí.
  Pokud vím, tak jste byl upozorněn na plagiátorství z mnoha zdrojů a to i dříve. Já jsem jen vaše plagiátorství (= krádež duševního vlastnictví, tedy jste zloděj) zveřejnil. Kontaktoval jsem Novinky, jejichž článek jste ukradl, jestli na vás podají či nepodají nějakou žalobu je jejich věc, zeptejte se jich. Podobně tak server Vaše Věc, odkud jste podle jejich šéfredaktora také ukradl nějaký obsah a zveřejnil pod svým jménem.
  Předpokládám, že jestli mě obviníte, tak se sejdeme u soudu a tedy bude povinností naší strany prokázat, že jste se dopustil oněch krádeží obsahu, o kterých tu píšu, takže pak samozřejmě budu kontaktovat i autory a je pak možné, že vás obviní. Do té doby mi nestojíte za to, abych se tím zabýval.

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).