Hlavní navigace

Názor ke článku Ing. Václav Prokůpek, Ph.D. aneb když vysokoškolský pedagog krade od Tomáš Kapler - Pane Prokůpku, na to, že o sobě píšete...

  • 21. 8. 2011 13:34

    Tomáš Kapler

    Pane Prokůpku, na to, že o sobě píšete ve třetí osobě v životopisu a pod jinými jmény v komentářích jsme si už zvykli, ale to že dokážete změnit osobnost i v rámci jednoho odstavce je novinka.

    A teď vážně: Už jsme se dozvěděli, že jste byl soudním psychiatrem diagnostikován jako muž s poruchou osobnosti s narcisistními sklony. Mohu vědět, jestli vaše diagnóza obsahuje i rozdvojení osobnosti AKA schizofrenii? Hodně by to totiž vysvětlovalo, a pak bych se vám dokonce za některá svá prohlášení omluvil, protože by některé vaše činy byly omluvitelné vaší chorobou a nikoliv hloupostí a narcisizmem. Případně by mě zajímal kontakt na vašeho psychiatra, rád bych s ním konzultoval, jestli může narcistní schizofrenik pod vlivem své choroby opisovat články cizích lidí a považovat je za vlastní. A berete vaše neuroleptika? Jestli ano, pak by možná chtělo požádat psychiatra o přešetření a zvýšení dávek.

    P.S.: nechci být jízlivý, ale vzhledem k vaší urputnosti v dřívější diskusi mi to nedá a musím vypíchnout vaše lživé použití slova "pravomocný" (u vás je to navíc zjevná lež, protože jste musel vědět, že to není pravda).

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).