Hlavní navigace

Názor ke článku Ing. Václav Prokůpek, Ph.D. aneb když vysokoškolský pedagog krade od Tomáš Kapler - Pane Prokůpku, jste neuvěřitelně směšný. Asi na 10...

 • 17. 8. 2011 12:21

  Tomáš Kapler

  Pane Prokůpku, jste neuvěřitelně směšný. Asi na 10 případech jsem tu dokázal, že jste podvodník a zloděj. Na to nemáte odpověď, protože prostě žádná neexistuje, jste prostě podvodník a zloděj.

  Několik článků důvěryhodných článků v novinách píše, že jste byl před 3 měsícemi odsouzen za fyzické napadení. Ovšem vy jste zatím odmítl odpovědět na otázku, zdali jste se odvolal, takže po pravdě nevím, jestli jste či nejste již "pravomocně" odsouzený násilník, nebo zatím jen nepravomocně odsouzený násilník. Ale jak jsem již dříve napsal, omlouvám se za použití slova "pravomocně" dříve, než jsem jej ověřil (ostatně toto neměla být ani náhodou nějaká investigativní reportáž o odsouzeném násilníkovi, ale jen o zlodějském vysokoškolském pedagogovi). Takže vozit se po jednom slovu, kde jsem se možná mýlil, můžete, ale obávám se, že vám to v očích čtenářů nepomůže.

  Samozřejmě, když na tom tak trváte, hodlám se nyní zeptat obžaloby, jak to s vámi je, nejen, abych ověřil, zdali jste odsouzen, pravomocně či nepravomocně, ale i proto, že vaše současné zlodějské a podvodnické praktiky porušují prokazatelně minimálně 1 zákon a šlo by tak na ně pohlížet jako na porušení podmínky, kterou vám soud (byť zatím možná nepravomocně) udělil.

  Disclaimer: nevylučuji, že se ve svém článku i komentářích mýlím, je možné, že skutečný pan Prokůpek toho času kouká na tenis v Maďarsku a počítač s vaší IP adresou půjčil svému otci, podobně jako v http://plzen.idnes.cz/v-plzni-jsem-v-dobe-utoku-nebyl-tvrdi-politik-odsouzeny-za-zbiti-poslance-1rx-/plzen-zpravy.aspx?c=A110506_083955_plzen-zpravy_alt

  Jsem nicméně svá tvrzení ochoten prokázat u soudu, tedy máte-li pocit, že jsem se dopustil urážky, doporučuji vám obrátit se na místně příslušnou pobočku státní policie a podat žalobu na ochranu osobnosti.

  Pakliže ne, pak mi postačí, když odpovíte na jednoduchou otázku, abychom v ní měli jasno: kromě toho že jste podvodník a lhář - jste pravomocně odsouzený násilník nebo nepravomocně odsouzený násilník?

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).