Hlavní navigace

Názor ke článku Ing. Václav Prokůpek, Ph.D. aneb když vysokoškolský pedagog krade od Tomáš Kapler - Pane Prokůpku, nechte těch hloupých lží. Tady jste...

  • 16. 8. 2011 16:42

    Tomáš Kapler

    Pane Prokůpku, nechte těch hloupých lží. Tady jste na technickém serveru kde ani ten nejhloupější čtenář neuvěří tomu, že by nějaká vysoká škola používala ADSL připojení a že by se na něm náhodou 16. srpna (!!!) nacházeli 2 vaši studenti několik minut po vás (!!!), kteří navíc zrovna náhodou čtou Lupu, zrovna náhodou si přečtou tento článek a zrovna náhodou na něj mají potřebu vás obhajovat. Můžeme samozřejmě poprosit šéfredaktora Lupy o pár dalších údajů z jejich logů.

    P.S.: jestliže jste se rozhodl na Lupě na základě mých zjištění dále nepublikovat ukradené články cizích autorů (k čemuž jste se mimochodem za celou dobu nevyjádřil, ačkoliv/protože vás z toho důkazy jasně usvědčují), pak tento článek splnil svou úlohu. Jen si vás dovoluji upozornit, že podvodníky vašeho ražení hodlám nyní bedlivěji sledovat i na jiných blozích, takže jestli se budou vámi ukradené články články objevovat na jiných serverech, hodlám opětovně informovat jejich vlastníky i vlastníky autorských práv původních děl.

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).