Hlavní navigace

Názor ke článku Ing. Václav Prokůpek, Ph.D. aneb když vysokoškolský pedagog krade od Tomáš Kapler - Vážený pane Prokůpku, v tom případě jste zjevně...

  • 16. 8. 2011 13:40

    Tomáš Kapler

    Vážený pane Prokůpku, v tom případě jste zjevně médium, protože doslovně opisujete práce jiných, aniž jste je četl. Když čtu "vaše práce", mám dojem, že jsem toho opravdu "napsal" mnohem víc než vy, takže si kritizovat troufnu. Navíc to není kritika díla, to je kritika aktu vykrádání cizích děl (resp. de-iure porušení ochrany autorských práv dle zákona č. 121/2000 Sb.).

    Vzhledem k tomu, že vystupujete jako vysokoškolský pedagog, tedy člověk, který by měl pomáhat utvářet vzdělanou českou elitu, považuji vaše plagiátorství za naprosto opovrženíhodné a neslučující se s praxí vysokoškolského lektora. Člověk, který krade cizí texty, nemůže mít žádnou autoritu před studenty, kteří by se dopouštěli téhož. Jste ostudou českého vysokého školství, stejně jako mnoho vašich bývalých kolegů ze ZČU.

    P.S.: Vaše politická kariéra je mi šumák (dokonce jsem jednu z těch stran jednou volil), to vy o ní píšete ve svém životopise (resp. někdo o vás podle té třetí osoby, ve kterém je CV napsáno), zjevně ji tedy sám považujete za něco důležitého pro pochopení vaší osobnosti a prostě členství ve vyšších orgánech 5 různých politických stran za pár let mi přijde zaznamenání-hodný psychologický aspekt.

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).