Hlavní navigace

Názor ke článku Hotely trpí přetíženými WiFi kvůli Apple iPad od Tom - Ano, také to NECHÁPU! Byl jsem i ve...

 • 27. 10. 2011 19:37

  Tom (neregistrovaný)

  Ano, také to NECHÁPU! Byl jsem i ve velice luxusních hotelech, ale Internet byl problém - jednoduše jejich HW byl velice špatný, starý a pokrytí nebylo dostatečné a díky slabému signálu jel Internet pomalu a často vypadával...

  Taky jsem nechápal proč mám v koupelně speciální mýdla, sprchové gely, antialergenní koberečky a spoustu dalších blbostí za neuvěřitelné peníze (dokonce v mém apartma byly originály obrazů za nemalé peníze), ale pořídit kvalitní HW a zajistit jeho nastavení - to je neřešitelný problém...

  Přitom když se jednou free WiFi síť postaví a kvalitně, tak se o ni není potřeba nijak starat. Jede v podstatě sama o sobě :-)

  Nehledě na to, že jsem majitelem mezinárodní obchodní firmy a 95% veškerých aktivit dělám právě přes Internet, takže pokud v hotelu nejde, jsem namydlený!

  Jednou jsem dokonce uvažoval o tom, že bych namístě dal "otočku" a jel někam jinam, protože hotelé připojení nefungovalo a moje mobilní připojení vypadávalo kvůli slabému signálu.

  Naopak mě mile překvapil například normální tříhvězdičkový hotel v Brně (byl někde u Kauflandu v Ponavě), sice výhled nic moc, ale na pokoji byla rychlá WiFi zdarma a ethernet dával 30/30 Mbit.

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).