Hlavní navigace

Názor ke článku Flyer.cz - skandální odhalení? Možná... od informatik - nezaujaty pohled: souhlasím s Tebou :-) já vlastně...

  • 4. 10. 2008 17:07

    informatik (neregistrovaný)

    nezaujaty pohled: souhlasím s Tebou :-) já vlastně také flyer neznal. a ani nemohu objektivně hodnotit, jaký hosting to je, protože jsem u nich nikdy nehostoval a neznám nikdo, kdo u nich hostoval či hostuje. spíše je mi trnem v oku ten spam, navíc tak okatý a řekl bych ne moc dobře zvládnutý :-( to mne vždy dokáže naštvat (a vsadím se, že i administrátory). kdyby nebyl na každém druhém fóru spam "flyer.cz letí a pipni stále padá", tak bych o flyeru ani nevěděl. co se týká pipni.cz, stačí pročíst jejich fórum a člověk vidí zkušenosti ostatních a musím říci, že na pipni.cz bych web taky nedal. ale na lidech z pipni se mi líbí, že třeba necenzurují vlastní fórum a nechají si tam i kritiku, na kterou - pravda - stejně nereagují :-)

    zhodnotit kvalitu webhostingu flyer.cz by měli zejména ti, kteří tam hostují. jen je těžké v té záplavě spamu najít nějaký skutečně objektivní příspěvek :-) myslím, že většinu čtenářů Lupy si ale flyer znepřátelil, spam je prostě velmi obtěžující věc a když se opakuje stále dokola, je reakce čím dál tím drsnější. myslím, že situace se značně uklidní, pokud už na Lupě neuvidíme příspěvky ve smyslu, že Flyer někam letí... a pipni stále padá :)