Hlavní navigace

Názor ke článku Ani Ježíškův táta letos nebude! od Pavel - Dobrý den, je mi líto, že jsem se dostal...

 • 8. 9. 2007 4:34

  Pavel (neregistrovaný)

  Dobrý den,
  je mi líto, že jsem se dostal k článku Ani Ježíškův táta letos nebude .
  Pokud jsi natolik přesvědčený o opaku, tak mi ho ukaž, je mi tě vlastně líto, protože jsi nemocný !!!!!!
  Kdyby jsi místo tohodle psaní věnoval stejný čas čtení bible zároveň se ji snažil pochopit, což asi nelze a zabýval se fakty, které jsou velmi dobře známé, tak by jsi v životě tenhleten blábol nenapsal. Ukaž nebo dokaž, jak ty rád poukazuješ, jednu jedinou věc, o které napsáno v bibli a ta se nezakládala na pravdě tak se ti omluvím a pokloním. Jelikož doposud nikdo na světě podotýkám nikdo nedokázal ( a že Vás to skoušelo ), že cokoli z toho co je v bibli napsáno je lež a nebo se nazakládá na pravdě, tak se toho klanění a omlouvání v žádném případě neobávám.

  JE MI TO LÍTO, ALE POKUD PRODUKUJEŠ TAKOVÉ ČLÁNKY TAK ASI NEJSI NA TOM ZROVNA MOC DOBŘE A TI CO REGOVALI TAKY NE .

  dOPORUČUJI ZAJÍT NA STRÁNKY http://www.biblickearcheologickenoviny.cz
  a pokud tě přejede mráz po zádech nedivse, je to normální reakce na to žě jsi zjistil že BŮCH existuje a s Ježíškem nemá nic společného.
  nezlob se, ale musel jsem ti to napsat, ať máš ninimálně ještě jednu šanci to pochopit a přesvědčit se o Boží dokonalosti a milosti.

  mj. BŮCH nebude nikdy něco ničit a zakazovat, jestli jsi to neslyšel, tak on neudělal a nikdy neudělá nikomu nic špatného a ani jinak neublíží, on totiž nedělá hlouposti....­.............­....

  Pavel

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).