Hlavní navigace

Názor ke článku Ani Ježíškův táta letos nebude! od rizix - Bůh kontra víry: Existuje-li něco tak mocného že dokáže...

 • 1. 4. 2007 13:07

  rizix (neregistrovaný)

  Bůh kontra víry:
  Existuje-li něco tak mocného že dokáže stvořit svět, život či samotný nekonečný vesmír je třeba v tak mocnou sílu věřit. Víra je založena na nedokazatelnosti boha, ale mi máme důkaz boží existence neboť mi jsme tady, žijeme a tudíž víme že buh existuje. Pokud ale vím že bůh existuje tak proč v něj věřit? příklad: Když Galileo Galilei vstane z mrtvých stejně jako Ježíš a řekne "věř v to že se Země otáčí kolem své osy" já odvětím " neveřím v to já to vím mám toho důkaz a tak nepotřebuji věřit v něco co je zřejmé a nepopiratelné". Pokud ale víme že bůh existuje víra ztrácí smysl. A když neexistuje víra tak bůh taky není, neboť bůh existuje jen pokud v něj někdo věří.
  Dále:
  Víra v Ježíše, dítě jenž se narodilo panně!
  Bůh vstoupil do Marie a stvořil zde život, který měl dokázat jeho existenci.
  A genolog veme embrio a vloží jej do ovce jenž porodí svou identickou kopii, ovce DOLLY, přičemž nikdy nebyla připuštěna k samci a hle ovčí ježíš je na světě stvořen bohem člověkem. Kdyby ovce měli bibli byl by člověk jejich bohem a DOLLY důkazem jeho existence. Když pomineme biblické prameny o Ježíši a budeme pátrat v hitorii dojdeme k názoru že Ježíš pravděpodobně existoval a dokonce měl s Máří Magdalénou děti. Chodil světem sem a tam a kázal o bohu a věřil v něj, to ale tady každý druhý a nikdo z Vás se za boží dítě narozeno panně nepovažuje.
  Ježíš:
  Měl dle nám známích prmenů dlouhé vlasy a vousy, nikde nikdy nepracoval a kázal lásku a mír. Když si ktomu přimyslím Volkswagen pomalovaný kytičkama a halucinogní drogy vychází mi z toho zakladatel hnutí Hipies! Jen proto že v jeho době nebyli auta a nebyli tak rozšířené drogy byl Ježíš vhodný kandidát pro biblický, matoucí příběh.
  Správný bůh:
  Aláh, Shiva, Manitů, Ra, Budha, a mnoho dalších!
  Kdo je ten jediný správný vyvolený. A kdo může s jistotou říct čí buh zde byl první a tak jeho bůh je jediný bůh, nehledě na splečenstva věřící ve více bohů ( starobylé řecko-řím ).
  Kdo je bez viny ať první hodí kamenem - Kdo to dokáže ať mi první napíše!
  Neboť podle Vatikánu a jejich " odborníků ", kteří se zaobírají biblí byl svět stvořen 7300 +-20 let BC + načich 2007 je 9307 +- 20
  Přičenž Egyptská civilizace a její kořeny a jejich bůh Ra byli prokazatelně v povodí nylu už 15000 let BC????? to je divné že?
  Bible:
  Nejznámější Sci-fi literátura na planetě!
  Plná sice pěkných příběhu, ale taky zázraků a jevů, které nelze opakovat, napodobit, dokázat či jinak aplikovat ať vírou či vědou.
  Arthur C. Clark napíše o příletu ufounů na zemi a jejich pobytu zde a to je Sci-fi.
  Neznámí autor napíše kniho v níž vystupuje Bůh a hle, navzdori nedokazatelnosti boha, je tato kniha považována věřícími lidmy za fakt nevyvratitelný vědeckými fakty, protože bibli věří lidé už tisíce let, s argumentem, Ufo je fenomén 20. století!
  smrt:
  Žiješ li podle bible příjdeš do nebe!
  Nežiješ li podle bible příjdeš do pekla!
  A proč dokazovat zrovna Boha? Stvoření jež žilo na nebesích a po vstupu člověka do vesmíru se odebralo na bezpečnější míto kamsi do neznáma tak aby jsme jej nemohli spatři a dokázat jej, čimž by se spor atejismu versus víry vyřešil! Dokažme si SATANA!!!
  Ten i po vstupu do vesmíru žije v nitru naši kdysi placaté a po Kolumbovi kuleté zamě =) Tak vrtejme a hledejme!!!
  Konec.
  DĚKUJI TI BOŽE ZA SVOBODNOU MYSL JENŽ MI UMOŽNILA STÁT SE ATEJISTOU =)