Stovky písniček volně ke stažení

Když jsem chystal svoji středeční softwarovou sklizeň, tak jsem se po dlouhé době dostal na stranky vesmírných lidí. A tak jsem se rozhodl, že se trochu pobavím a přečtu si pár nových textů. Jaká byla moje radost, když jsem zjistil, že díky Aštarovi si můžeme stáhnout více než 600 písniček zdarma. A nejedná se přitom o nějaké motlitby, ale je tam Elán, Gott, Suchý a Šlitr. Výběr je sice trochu omezený, ale rychlost stahování je výborná.

A ještě jsou tam dva filmy ke stažení. Minimálně Momo je hezká pohádka, ten druhý neznám.

AKTUALIZOVÁNO: Kdo nahlíží na vesmírnými lidmi jako na sektu a nikoliv jako komický prvek, tak ať jde na www.vesmirna-drubez.cz. Buhužel ti žádný warez nenabízejí

Richi
Richi (neregistrovaný)
25. 1. 2006 11:55 Nový

Nemám rád sekty tak bych i propagování a vůbec zmínku o takových

Nemám rád sekty tak bych i propagování a vůbec zmínku o takových webech zakázal pokud tedy to nrebylo vyslovene pro pobavení lidí tím jak stupidní nekdo může být a věřit takových blábolům :-)

stesan
stesan (neregistrovaný)
25. 1. 2006 14:27 Nový

Přesně tak, vesmirni lide jsou sekta

Přesně tak, vesmirni lide jsou sekta, nesmysly a proto jsem také proti tomu, aby byla o nich na tomto kvalitním webu zmínka!!!

František
František (neregistrovaný)
25. 1. 2006 14:29 Nový

Asi jste zapomněl, dobrý člověče, že žijete v demokracii

[1] Asi jste zapomněl, dobrý člověče, že žijete v demokracii, kde je pouze a jenom věcí osobního rozhodnutí jiného člověka v co věří a jeho osobní etiky, zda a co o své víře bude psát.

js.
js. (neregistrovaný)
25. 1. 2006 14:48 Nový

chybí jim tam eminem a rammsteini

chybí jim tam eminem a rammsteini ://

Richi
Richi (neregistrovaný)
25. 1. 2006 15:17 Nový

Františku až na to že sekty jsou zakázané a kdo je propaguje půjde

Františku až na to že sekty jsou zakázané a kdo je propaguje půjde sedět :-)

František
František (neregistrovaný)
25. 1. 2006 16:18 Nový

Richi, vždyť sekty, ale i vína a likéry, jsou volně k prodeji, je

[5] Richi, vždyť sekty, ale i vína a likéry, jsou volně k prodeji, je-li Vám více než 18 let. ;)) Ne, vážně. Možná se pletu, ale nená náhodou zakázáno propagování pouze takových institucí, třebas i náboženských, u kterých bylo soudně prokázáno, že manipulují své členy ve prospěch jiných členů (zpravidla "vůdců", ..)? A ptám se, byli "Vesmírní lidé" úředně takto zakategorizováni a Vámi zmiňovaný zákaz by se jich týkal?

Richi
Richi (neregistrovaný)
25. 1. 2006 21:05 Nový

Františku, pravdaže můžem hledat stát kde už jim to soud zatrhnul

Františku, pravdaže můžem hledat stát kde už jim to soud zatrhnul, a věřím tomu že bychom ho našli, ale je pravda že v CZ to bohužel ješte nemají soudne zakázáno a tudíš ANO máte pravdu, zavřít ho ZATÍM nemůžou :-)

Michal
Michal (neregistrovaný)
26. 1. 2006 1:01 Nový

Františku

[3] Františku, demokracie je forma politického zřízení a nemá skoro nic společného s tím, jestli se nějaký text může nebo nemůže publikovat. Jistě, s demokracií se obvykle pojí určitá forma SVOBODY která vám publikování téměř čehokoliv dovoluje. Nicméně svoboda a demokracie není totéž a ačkoliv se obvykle vyskytují spolu, je zcela možné mít i demokracii bez svobody a naopak. To jen tak abychom si vyjasnili terminologii :-)

František
František (neregistrovaný)
26. 1. 2006 11:09 Nový

Michale, máte pravdu

[8] Michale, máte pravdu. To co jsem napsal mělo platit pro "svobodnou společnost", demokracie je opravdu něco trochu jiného.

Krysař
Krysař (neregistrovaný)
26. 1. 2006 19:00 Nový

Na Plejádách zřejmě neznají autorský zákon

Na Plejádách zřejmě neznají autorský zákon. Musím říct, že jsou mi tím vrcholně sympatičtí, protože autorský zákon ve své současné podobě je nehorázný paskvil a každého jeho narušitele vítám s otevřenou náručí. :-)

Krysař
Krysař (neregistrovaný)
26. 1. 2006 19:02 Nový

Jo, a Akce Bororo rulez!

Jo, a Akce Bororo rulez! :-)

Petr  Vach
Petr Vach (neregistrovaný)
1. 5. 2006 20:47 Nový

100pisnicek,zdarma

100pisnicek,zdarma,

ruzena
ruzena (neregistrovaný)
9. 6. 2006 18:18 Nový

Vsichni rikete jenom to co vas doma a ve skole naucili

Vsichni rikete jenom to co vas doma a ve skole naucili. Ale kde jste vy vase osobni ja vas cit vase touha vase laska?????????? Na to jste uz zapomneli. Proto prichazeji vesmirni lide aby vam pomohli najit sami sebe. Copak to nechapete?Staci se jen zastavit a rozhlednout kolem sebe a projevit trochu citu a pak trochu vic citu a pak jeste vic az konecne pochopite a prestanete se uz za necim honit. Jen si vzpomente na Jezise jak zil a co nam rikal. I bibli lide zmanipulovali aby jim vyhovovala, tak uz se ji neda moc tak verit. Nastesti k nam prichazeji vesmirni lide kteri nam mohou hned pomoci jen kdyz budeme chtit. Tak co, chces??

Přidávat nové názory je zakázáno.