Doplňky a tajné emotikony ve Skype

Není to tak dávno, co vyšla nová verze Skype, která přinesla pár novinek, které kopírují všeobecné trendy anebo jsou tak logické, že bylo jen otázkou času, kdy se objeví. žádná z nich mě nijak neokouzlila ať už to bylo sdílení videoklipů, snímáním fotek z videohovorů, předávání hovorů anebo globální tržiště s možností přivydělat si svými radami něco málo peněz. Nakonec prototyp něčeho velice podobného jsem viděl již na letošním ImagineCupu a to dokonce od studentů českých škol.

Skype šachy

Dobře utajené smajlíky

Nejedná se o žádnou velkou novinku. Pravděpodobně byly přitomny již ve starších verzích. Pokud jste někdy Skype použili, určitě víte, že zdejší emotikony mají grafickou podobu a i když je napíšete textově, skype je do grafické převede.

Dobře ukryté Skype smajlíkyKromě standardních existuje i řada specifických, které jsou uvozeny závorkami a které zná jen skype. Můžete je vepsat přímo do okna kde píšete textové zprávy a nebo je vložit přes menu. V menu ale nejsou zdaleka všechny a musím říct, že se ani nedivím. Některé z nich by se totiž mnohem lépe vyjímali v nějaké verzi Skype pro dospělé a otrlé.

Už jen emotokon (drunk) je poněkud kontraverzní a to nemluvě o (smoke) alias (ci), který znázorňuje intenzivního kuřáka. Některé z jdou mnohem dál a zejména (finger) se nedoporučuje používat při komunikaci s obchodním partnerem a nebo rodiči. Zřejmě pro opravdové tvrďáky Skype implementoval (mooning).

Všechny a další zmíněné můžete vidět na obrázku vpravo. Zcela jistě tam ale nejsou všechny. Minimálně chybí (heidy), který zobrazí obrázek veverky a vlajky dalších států.

Skype doplňky

Skype doplňky jsem nikdy nepoužíval. jednak nejsou moc při ruce a lze je snadno přehlédnout a jednak jsem postupem času zablokoval i spouštění SkypePM.exe, což je manager dopňků (Skype Plugin Manager). Při vypínání počítače totiž vždy vypnutí blokoval.

Časy se ale mění a s instalací nové verze Skype 3.5 jsem neodlal a podíval se co nového. Doplňků není nijak závratně mnoho, ale na druhou stranu rozhodně více než bude mít většina lidí chuť vyzkoušet.

První co člověka napadne vyzkoušet jsou hry. Aby ne, mnozí z nás jsou velké děti i v dospělosti a navíc některé hry až příliš nostalgicky připomínají dávné dětské hry. Třeba tu se čtverečkovaným papírem pod školní lavicí. Najdete zde lodě, sudoku, šachy a dalších celkem 16 her. Většinu můžete hrát v multiplayer režimu.

Nástroje pro práci

Skype nevnímám jako nástroj pro zábavu, ale pro práci. Nevím zdali je to jen mé vnimání a ve světě je vše jinak, ale i přes těch 40 kontaktů, které ve Skype mám (pro představu v ICQ jich mám téměř 300 a v MSN také 40) nějak nemám nejmenší chuť využívat k zábavě právě Skype.

A tak více než o hry jsem se zajímal o nástroje, které rozšiřují funkčnost Skype spíše v profesní rovině.Ze zajímavých doplňků jsem narazil na tři. WhiteBoardMee­ting, Sketch Pad, které umožňují sdílet jednu tabuli a jejím prostřednictvím komunikovat a Unyte Application Sharing.

Možná se vám už stalo, že jste něco vysvětlovali po telefonu a přitom nejednoduší možnost byla to prostě nakreslit a nebo třeba na společné tabuli popisovat. Chvili kreslite vy, chvili dopňuje druhá strana a tak dál. Občas to pomůže a právě to lze se Skype docela dobře dělat pokud máte ty správné doplňky. Nic převratného, ale celkem užitečné.

Z trochu jiného soudku je doplněk Unyte Application Sharing. Je to jakýsi remote desktop, který umožňuje vašemu Skype kontaktu nasdílet aplikace nebo celý desktop. Asi bych tomu neříkal vzdálený desktop jelikož takto to použitelné není, ale proto, abyste poradili někomu kde v menu Office 2007 najde třeba zámek dokumentu, to stačí. Člověk to sice občas umí popsat i z hlavy, ale mnohdy lépe vidět. Zvlášť pokud třeba u sebe nemáte ekvivalentní aplikaci a nevíte přesně.

Doplňky

Docela aby mě zajímalo kolik lidí doplňky používá a které. Zatím mi přijdou jako takový trochu nesmělý pokus s velkým potenciálem.

Jano
Jano (neregistrovaný)
4. 9. 2007 13:25 Nový

Pozeral som letmo aké doplnky tam sú, ale na Linux je tam iba jeden

Pozeral som letmo aké doplnky tam sú, ale na Linux je tam iba jeden. Celkove to vyzerá, akoby sa Skype vyvíjal iba pre platformu Windows, Linuxácka verzia je omnoho chudobnejšia ako Windowsácka.

XcoRpi
XcoRpi (neregistrovaný)
6. 9. 2007 12:13 Nový

Onania nad IM klientom, presnejšie skype ja úchvatná

Onania nad IM klientom, presnejšie skype ja úchvatná... keby ze tento klient nespotrebováva banwitch jak svokra nervov, nezaťazuje pri behu CPU a je stabilny, dalo by sa polemizovať o konkurentovi k Live Messengeru. Však neni tomu tak... mimo to, Live Messenger umožnuje vkladanie milionov vlastných smialov, 100 online hier, stabilita, previazanosť a podobne...

mmmichal
mmmichal (neregistrovaný)
23. 9. 2007 10:14 Nový

dobry den po nainstalovani novej verzie skype nemozem spustit ziadnu

dobry den po nainstalovani novej verzie skype nemozem spustit ziadnu hru z doplnkov,stale mi vypisuje ze prebieha kontrola dostupnych licencii nevite co to moze byt ze sa nedaju spustit hry ,nemal niekto takyto problem ? za kazdu radu dakujem.

Hanzek
Hanzek (neregistrovaný)
14. 10. 2007 11:26 Nový

neví někdo ještě nejaký

celé vlákno

neví někdo ještě nejaký smajlíky????

mikimik
mikimik (neregistrovaný)
4. 11. 2007 0:18 Nový

když si otevřete skype.exe pomocí lister tak tam všechny ty smajlíky

když si otevřete skype.exe pomocí lister tak tam všechny ty smajlíky najdete napsané :-) v TC F3 pak CTRL F a hledat třeba finger a tam okolo se povalujou všechny ostatní.

sasas
sasas (neregistrovaný)
7. 11. 2007 19:24 Nový

To sem nepochopil.Nemohl bys mi to vysvětlit

To sem nepochopil.Nemohl bys mi to vysvětlit podrobněji?

mexinka
mexinka (neregistrovaný)
12. 11. 2007 18:35 Nový

Taky tomu nerozumím, jak si tam ty ostatní smajlíky mám dát, prosím

Taky tomu nerozumím, jak si tam ty ostatní smajlíky mám dát, prosím, mikimik můžeš to rozvést

mexinka
mexinka (neregistrovaný)
12. 11. 2007 20:08 Nový

smile :) sad:(  laugh:D  cool8-) surprised :O wink ;)

smile :) sad:( laugh:D cool8-) surprised :O wink ;) cry ;( sweat (sweat) speechless:| kiss:* tongueout :P blush (blush) wonder:^) sleepy |-) dull |-( inlove(inlove) eg]:) talk (talk) yawn(yawn) puke (puke) doh (doh) angry:@ wasntme (wasntme) party (party) worry :S mmm (mm) nerdy 8-| lipssealed :x hi (wave) call (call) devil (devil) angel (angel) envy (envy) wait (wait) hug (hug) makeup (makeup) giggle (chuckle) clap (clap) think (think) bow (bow) rofl (rofl) whew (whew) happy (happy) smirk (smirk) nod (nod) shake (shake) punch (punch) emo (emo) yes(y) no (n) handshake (handshake) skype (skype) heart (h) brokenheart(u) mail (e) flower (F) rain (rain) sun (sun) time (o) music (music) movie (~) phone (mp) coffee (coffee) pizza (pi) cash (cash) muscle (flex) cake (^) beer (beer) drink (d) dance (dance) ninja (ninja) star (*) mooning (mooning) finger (finger) bandit (bandit) drunk (drunk) smoke (smoking) toivo (toivo) rock (rock) headbang (headbang) poolparty (poolparty) swear (swear) bug (bug) fubar (fubar) tmi (tmi) heidy (heidy)

mexinka
mexinka (neregistrovaný)
12. 11. 2007 20:25 Nový

Kolega mikimik dal návod jak je přečíst přímo z exe souboru skype.exe

Kolega mikimik dal návod jak je přečíst přímo z exe souboru skype.exe, nahoře jsou všechny vypsány. nejsou tam ale uvedeny všechny způsoby, pro jeden daný smajlík je možno použít několik způsobů jak jej napsat a výsledek je stejný.
pokud je chce někdo použít tak se dá využít postup od "mikimik"
kde TC se rovná programu Total Commander, okně najdeme soubor skype.exe (standartně c:\Program Files\Skype\Phone) může ale být individuálně nainstalován jinde. Označíme soubor a dáme klávesu F3 zobrazí se okno Lister ve kterém jsou načtena data ze skype.exe, v menu Upravit zvolit Najít (nebo CTRL F) a vypsat hledaný pojem (třeba finger) vyhledá kde se v souboru daný pojem vyskytuje a dále je to na vás.
Slovo bez závorek je název smajlíku, co je v závorce je způsob zápisu smajlíků třeba finger lze napsat pouze (finger) naproti tomu cool lze napsat 5-ti způsoby 8-) 8=) B-) B=) (cool)

Markéta
Markéta (neregistrovaný)
16. 11. 2007 22:09 Nový

Ahoj,jak se stahujou ti dobří

Ahoj,jak se stahujou ti dobří smajli?

Kelly
Kelly (neregistrovaný)
27. 11. 2007 8:34 Nový

It looks great!!

It looks great!!
Thanks for your awesome notes.

ahoj lidi mam ty vlajky
ahoj lidi mam ty vlajky (neregistrovaný)
24. 12. 2007 12:51 Nový

Ahoj mam pro vas hodne smajliku

Ahoj mam pro vas hodne smajliku: (flag:tm)(fla­g:tn)(flag:to)(flag:tr)(­flag:tt)(flag:tv)(flag:t­w)(flag:ad)(flag:a­e)(flag:af)(flag:ag)(fla­g:ai)(flag:al)(­flag:am)
(flag:fo)(fla­g:fr)(flag:ga)(flag:gb)(­flag:gd)(flag:ge)(flag:m­s)(flag:mt)(flag:mu)(fla­g:mv)(flag:mp)(flag:mq)(­flag:mr)---- (bug) (poolparty) (drunk) (finger)(heidy) (fubar) (toivo) (swear) (tmi)

ojk
ojk (neregistrovaný)
29. 12. 2007 13:44 Nový

pro mmmichal musis si aktualizovat toho doplnkoviho

pro mmmichal musis si aktualizovat toho doplnkoviho manazera

ojk
ojk (neregistrovaný)
29. 12. 2007 13:46 Nový

pro mmmichala

pro mmmichala: musis zaktualizovat toho doplnkovoho manazera

Mike
Mike (neregistrovaný)
14. 1. 2008 22:21 Nový

Tak jsem otevřel skype.exe (z verze 3.6)

Tak jsem otevřel skype.exe (z verze 3.6) v TC a přibyl tam jenom (myspace)

míla
míla (neregistrovaný)
27. 1. 2008 14:48 Nový

Smile :) :=) :-)

celé vlákno

Smile :) :=) :-)
Sad Smile :( :=( :-(
Big Smile :D:=D:-D:d:=d:-d
Cool 8)8=)8-)B)B=)B-)(cool)
Wink :o:=o:-o:O:=O:-O
Crying ;(;-(;=(
Sweating (sweat)(:|
Speechless :|:=|:-|
Kiss :*:=*:-*
Tongue Out :P:=P:-P:p:=p:-p
Blush (blush):$:-$:=$:">
Wondering :^)
Sleepy |-)I-)I=)(snooze)
Dull |(|-(|=(
In love (inlove)
Evil grin ]:)>:)(grin)
Talking (talk)
Yawn (yawn)|-()
Puke (puke):&:-&:=&
Doh! (doh)
Angry :@:-@:=@x(x-(x=(X(X-(X=(
It wasn't me (wasntme)
Party!!! (party)
Worried :S:-S:=S:s:-s:=s
Mmm... (mm)
Nerd 8-|B-|8|B|8=|B=|(nerd)
Lips Sealed :x:-x:X:-X:#:-#:=x:=X:=#
Hi (hi)
Call (call)
Devil (devil)
Angel (angel)
Envy (envy)
Wait (wait)
Bear (bear)(hug)
Make-up (makeup)(kate)
Covered Laugh (giggle)(chuckle)
Clapping Hands (clap)
Thinking (think):?:-?:=?
Bow (bow)
Rolling on the floor laughing (rofl)
Whew (whew)
Happy (happy)
Smirking (smirk)
Nodding (nod)
Shaking (shake)
Punch (punch)
Emo (emo)
Yes (y)(Y)(ok)
No (n)(N)
Shaking Hands (handshake)
Skype (skype)(ss)
Heart (h)(H)(l)(L)
Broken heart (u)(U)
Mail (e)(m)
Flower (f)(F)
Rain (rain)(london)(st)
Sun (sun)
Time (o)(O)(time)
Music (music)
Movie (~)(film)(movie)
Phone (mp)(ph)
Coffee (coffee)
Pizza (pizza)(pi)
Cash (cash)(mo)($)
Muscle (muscle)(flex)
Cake (^)(cake)
Beer (beer)
Drink (d)(D)
Dance (dance)\o/\:D/\:d/
Ninja (ninja)
Star (*)
Mooning (mooning)
Finger (finger)
Bandit (bandit)
Drunk (drunk)
Smoking (smoking)(smo­ke)(ci)
Toivo (toivo)
Rock (rock)
Headbang (headbang)(ban­ghead)
Bug (bug)
Fubar (fubar)
Poolparty (poolparty)
Swearing (swear)
TMI (tmi)
Heidy (heidy)

Flags
Icon Name Equivalents
Afghanistan (flag:AF)
Albania (flag:AL)
Algeria (flag:DZ)
American Samoa (flag:AS)
Andorra (flag:AD)
Angola (flag:AO)
Anguilla (flag:AI)
Antarctica (flag:AQ)
Antigua and Barbuda (flag:AG)
Argentina (flag:AR)
Armenia (flag:AM)
Aruba (flag:AW)
Australia (flag:AU)
Austria (flag:AT)
Azerbaijan (flag:AZ)
Bahamas (flag:BS)
Bahrain (flag:BH)
Bangladesh (flag:BD)
Barbados (flag:BB)
Belarus (flag:BY)
Belgium (flag:BE)
Belize (flag:BZ)
Benin (flag:BJ)
Bermuda (flag:BM)
Bhutan (flag:BT)
Bolivia (flag:BO)
Bosnia and Herzegovina (flag:BA)
Botswana (flag:BW)
Brazil (flag:BR)
British Indian Ocean Territory (flag:IO)
British Virgin Islands (flag:VG)
Brunei Darussalam (flag:BN)
Bulgaria (flag:BG)
Burkina Faso (flag:BF)
Burundi (flag:BI)
Cambodia (flag:KH)
Cameroon (flag:CM)
Canada (flag:CA)
Cape Verde (flag:CV)
Cayman Islands (flag:KY)
Central African Republic (flag:CF)
Chad (flag:TD)
Chile (flag:CL)
China (flag:CN)
Christmas Island (flag:CX)
Cocos Islands (flag:CC)
Colombia (flag:CO)
Comoros (flag:KM)
Congo (flag:CD)
Congo (flag:CG)
Cook Islands (flag:CK)
Costa Rica (flag:CR)
Cote D’Ivoire (flag:CI)
Cuba (flag:CU)
Cyprus (flag:CY)
Czech Republic (flag:CZ)
Denmark (flag:DK)
Djibouti (flag:DJ)
Dominica (flag:DM)
Dominican Republic (flag:DO)
Ecuador (flag:EC)
Egypt (flag:EG)
European Union (flag:EU)
El Salvador (flag:SV)
Equatorial Guinea (flag:GQ)
Eritrea (flag:ER)
Estonia (flag:EE)
Ethiopia (flag:ET)
Faeroe Islands (flag:FO)
Falkland Islands (flag:FK)
Fiji (flag:FJ)
Finland (flag:FI)
France (flag:FR)
French Guiana (flag:GF)
French Polynesia (flag:PF)
French Southern Territories (flag:TF)
Gabon (flag:GA)
Gambia (flag:GM)
Georgia (flag:GE)
Germany (flag:DE)
Ghana (flag:GH)
Gibraltar (flag:GI)
Greece (flag:GR)
Greenland (flag:GL)
Grenada (flag:GD)
Guadaloupe (flag:GP)
Guam (flag:GU)
Guatemala (flag:GT)
Guinea (flag:GN)
Guinea-Bissau (flag:GW)
Guyana (flag:GY)
Haiti (flag:HT)
Heard and McDonald Islands (flag:HM)
Holy See (Vatican City State) (flag:VA)
Honduras (flag:HN)
Hong Kong (flag:HK)
Hrvatska (flag:HR)
Hungary (flag:HU)
Iceland (flag:IS)
India (flag:IN)
Indonesia (flag:ID)
Iran (flag:IR)
Iraq (flag:IQ)
Ireland (flag:IE)
Israel (flag:IL)
Italy (flag:IT)
Jamaica (flag:JM)
Japan (flag:JP)
Jordan (flag:JO)
Kazakhstan (flag:KZ)
Kenya (flag:KE)
Kiribati (flag:KI)
Korea (flag:KP)
Korea (flag:KR)
Kuwait (flag:KW)
Kyrgyz Republic (flag:KG)
Lao (flag:LA)
Latvia (flag:LV)
Lebanon (flag:LB)
Lesotho (flag:LS)
Liberia (flag:LR)
Libyan Arab Jamahiriya (flag:LY)
Liechtenstein (flag:LI)
Lithuania (flag:LT)
Luxembourg (flag:LU)
Macao (flag:MO)
Montenegro (flag:ME)
Macedonia (flag:MK)
Madagascar (flag:MG)
Malawi (flag:MW)
Malaysia (flag:MY)
Maldives (flag:MV)
Mali (flag:ML)
Malta (flag:MT)
Marshall Islands (flag:MH)
Martinique (flag:MQ)
Mauritania (flag:MR)
Mauritius (flag:MU)
Mayotte (flag:YT)
Mexico (flag:MX)
Micronesia (flag:FM)
Moldova (flag:MD)
Monaco (flag:MC)
Mongolia (flag:MN)
Montserrat (flag:MS)
Morocco (flag:MA)
Mozambique (flag:MZ)
Myanmar (flag:MM)
Namibia (flag:NA)
Nauru (flag:NR)
Nepal (flag:NP)
Netherlands Antilles (flag:AN)
Netherlands (flag:NL)
New Caledonia (flag:NC)
New Zealand (flag:NZ)
Nicaragua (flag:NI)
Niger (flag:NE)
Nigeria (flag:NG)
Niue (flag:NU)
Norfolk Island (flag:NF)
Northern Mariana Islands (flag:MP)
Norway (flag:NO)
Oman (flag:OM)
Pakistan (flag:PK)
Palau (flag:PW)
Palestina (flag:PS)
Panama (flag:PA)
Papua New Guinea (flag:PG)
Paraguay (flag:PY)
Peru (flag:PE)
Philippines (flag:PH)
Pitcairn Island (flag:PN)
Poland (flag:PL)
Portugal (flag:PT)
Puerto Rico (flag:PR)
Qatar (flag:QA)
Reunion (flag:RE)
Romania (flag:RO)
Serbia (flag:RS)
Russian Federation (flag:RU)
Rwanda (flag:RW)
St. Helena (flag:SH)
St. Kitts and Nevis (flag:KN)
St. Lucia (flag:LC)
St. Pierre and Miquelon (flag:PM)
St. Vincent and the Grenadines (flag:VC)
Samoa (flag:WS)
San Marino (flag:SM)
Sao Tome and Principe (flag:ST)
Saudi Arabia (flag:SA)
Senegal (flag:SN)
Serbia and Montenegro (flag:CS)
Seychelles (flag:SC)
Sierra Leone (flag:SL)
Singapore (flag:SG)
Slovakia (flag:SK)
Slovenia (flag:SI)
Solomon Islands (flag:SB)
Somalia (flag:SO)
South Africa (flag:ZA)
Spain (flag:ES)
Sri Lanka (flag:LK)
Sudan (flag:SD)
Suriname (flag:SR)
Swaziland (flag:SZ)
Sweden (flag:SE)
Switzerland (flag:CH)
Syria (flag:SY)
Taiwan (flag:TW)
Tajikistan (flag:TJ)
Tanzania (flag:TZ)
Thailand (flag:TH)
Timor-Leste (flag:TL)
Togo (flag:TG)
Tokelau (flag:TK)
Tonga (flag:TO)
Trinidad and Tobago (flag:TT)
Tunisia (flag:TN)
Turkey (flag:TR)
Turkmenistan (flag:TM)
Turks and Caicos Islands (flag:TC)
Tuvalu (flag:TV)
US Virgin Islands (flag:VI)
Uganda (flag:UG)
Ukraine (flag:UA)
United Arab Emirates (flag:AE)
United Kingdom (flag:GB)
United States of America (flag:US)
Uruguay (flag:UY)
Uzbekistan (flag:UZ)
Vanuatu (flag:VU)
Venezuela (flag:VE)
Viet Nam (flag:VN)
Wallis and Futuna Islands (flag:WF)
Western Sahara (flag:EH)
Yemen (flag:YE)
Zambia (flag:ZM)
Zimbabwe (flag:ZW)

Tomáš
Tomáš (neregistrovaný)
21. 3. 2008 18:20 Nový

ahoj da sa este jedna emotikona je to (flag:sk)

ahoj da sa este jedna emotikona je to (flag:sk)

S pozdravom Tomáš

Free MySpace multiplayer Flash games
Free MySpace multiplayer Flash games (neregistrovaný)
3. 4. 2008 20:51 Nový

...jenomže komunikátorem č

...jenomže komunikátorem č. 1 je Microsoft Messenger, má i hlasové služby...

MÍŠA
MÍŠA (neregistrovaný)
8. 4. 2008 17:10 Nový

JO ANEHCCETE SE MNOUNKDO CHODIT???????OZVĚTE SE N

JO ANEHCCETE SE MNOUNKDO CHODIT???????OZVĚTE SE N TEL.774227254

marek
marek (neregistrovaný)
29. 9. 2008 12:29 Nový

Tohle je ten nejlepsi web na smajliky jen tak

Tohle je ten nejlepsi web na smajliky jen tak dal.

Hanezz666
Hanezz666 (neregistrovaný)
27. 4. 2008 14:24 Nový

tak si zapni ten tel

tak si zapni ten tel. :...

Jan Bradáč
Jan Bradáč (neregistrovaný)
3. 8. 2008 9:04 Nový

Používám doplněk PamFax

Používám doplněk PamFax. Jedná se posílání faxů. Buďto elektronicky vytvořených dokumentů nebo naskenovaných. Stažení doplňku je zdarma, provoz se účtuje ze Skype kreditu.

Tom
Tom (neregistrovaný)
20. 8. 2008 8:17 Nový

Emotikony a podobne blbiny moc nemusim

Emotikony a podobne blbiny moc nemusim. Nejvic me stvou softy ktere "premysleji" za me a automaticky nahrazujou standardni smajlik stupidnima obrazkama...

patrickdet
patrickdet (neregistrovaný)
26. 9. 2008 12:41 Nový

ještě existuje (myspace)

ještě existuje (myspace) !!!!

Alena
Alena (neregistrovaný)
14. 11. 2008 19:54 Nový

Kde najít obrázky ze smejlíků??

Kde najít obrázky ze smejlíků?? Dík

jarusa23
jarusa23 (neregistrovaný)
15. 11. 2008 10:54 Nový

Dá se nějak získat do skypu více obrázkových smajlíku??

Dá se nějak získat do skypu více obrázkových smajlíku?? Poraďte prosím. Používám ho jen na psaní s kamarádama mimo republiku.

Miruška
Miruška (neregistrovaný) 78.136.140.---
5. 2. 2009 21:30 Nový

tak ty smajlíci jsou dost

tak ty smajlíci jsou dost hustý

Mirčák
Mirčák (neregistrovaný) 213.19.7.---
10. 2. 2009 2:01 Nový

Bohužel mám nějakým způsobem zablokovaný doplňky pod nástrojema

Bohužel mám nějakým způsobem zablokovaný doplňky pod nástrojema a nevím jak tam třeba vložit WhiteBoardMeeting, zkoušel jsem instalaci přes extras manager , ale marně , ostatní známý ze skype poklepou na nástroje a doplňky a bez problému si nainstalují co potřebují , co mám špatně

kuba
kuba (neregistrovaný) 77.236.208.---
11. 2. 2009 21:47 Nový

Hezky Pekne :)

Hezky Pekne :)

pacholik
pacholik (neregistrovaný) 147.251.58.---
9. 3. 2009 19:38 Nový

tibet mezi vlajkama uz neni??

tibet mezi vlajkama uz neni?? TED UZ JEN CHINA JO.. ?:(

Edita
Edita (neregistrovaný) 89.103.59.---
13. 3. 2009 10:43 Nový

Stáhla jsem si dneska nový SKYPE

Stáhla jsem si dneska nový SKYPE,ale nejdou spustit doplňky a ve starší verzi to šlo.Poradí někdo ?

Ala.madonna
Ala.madonna (neregistrovaný) 92.62.224.---
22. 3. 2009 20:11 Nový

nevi nekdo kdyz se pise jak tam lita ta tuzticka vedle jmena nahore

nevi nekdo kdyz se pise jak tam lita ta tuzticka vedle jmena nahore,tak kamosovy tam pra litala cerna kocka sem a tam chodila misto te tuzticky kdyztak dejte vedet jak se to dela????

otazkova
otazkova (neregistrovaný) 89.24.7.---
4. 6. 2009 14:29 Nový

jak se davaj ty smajlici na

celé vlákno

jak se davaj ty smajlici na skype?

lusia-28
lusia-28 (neregistrovaný) 83.208.244.---
10. 12. 2009 16:58 Nový

fak pekni

fak pekni smajlici

lusia-28
lusia-28 (neregistrovaný) 83.208.246.---
14. 1. 2010 22:24 Nový

super to mi pomohlo najit 8

super to mi pomohlo najit 8 smajliku

monika bagarova
monika bagarova (neregistrovaný) 83.208.246.---
14. 1. 2010 22:25 Nový

superstar mi

superstar mi chibi

ael
ael (neregistrovaný) 195.113.123.---
14. 7. 2010 12:30 Nový

měla bych dotaz

měla bych dotaz. jde na skype být před jedním kontaktem neviditelná a před ostatníma online? někdy se stane, že např. díky restu nechci být viděna, ale ne pro všechny.
dík za odpověď

abujuc
abujuc (neregistrovaný) 78.45.50.---
23. 7. 2010 11:09 Nový

jak se stahují hry

jak se stahují hry ????????????

lumpíí
lumpíí (neregistrovaný) 85.160.84.---
2. 8. 2010 19:28 Nový

ještě tam chybí (fubar)

ještě tam chybí (fubar)

Janička
Janička (neregistrovaný) 89.203.144.---
30. 10. 2010 13:40 Nový

ahojkyyyyy ty tajní smajlíci jsou fakt dobrý :D ale ještě chci

ahojkyyyyy ty tajní smajlíci jsou fakt dobrý :D ale ještě chci dalšííí