WDnews - anglické Weblogy.cz

Jak již zaznamenal About weblog a Martyho blog, došlo dnes ke spuštění serveru WDnews.net od tvůrců obdobné služby Weblogy.cz. Narozdíl ní WDnews agreguje zprávy z anglických blogů o webdesignu.

Proč o tom píši? Protože mi přesně taková služba chyběla, respektive stále chybí. Překvapilo mě, že nemohu žádný webový agregátor anglických zdrojů najít. Zkoušel jsem používat desktopovou RSS čtečku i webový Google Reader, ale ani jedno mi nevyhovovalo. Proto nakonec kombinuji primitivní „čtečku“ ve FireFoxu, Weblogy.cz a Google News, přičemž FireFox je nepohodlný, Weblogy.cz jen pro české zdroje a ani Google News není ideální.

Bohužel ani tento nový agregátor mě neuspokojí. Když se podívám na zdroje, je jasné, že WDnews.net skutečně bude, narozdíl od Weblogy.cz, pouze o webdesignu. Neznáte někdo nějaký podobný prijekt, který by sbíral články z obecnější blogů o internetu?

David Špinar
David Špinar (neregistrovaný)
17. 12. 2005 0:52 Nový

Pro zahraniční zdroje a pro české zdroje, které nejsou na weblogy.cz

Pro zahraniční zdroje a pro české zdroje, které nejsou na weblogy.cz, používám Bloglines.com. Je to velmi šikovný nástroj, který mi naprosto vyhovuje.