Ing. Václav Prokůpek, Ph.D. aneb když vysokoškolský pedagog krade

Na blozích na Lupě se objevil nový blogger Ing. Václav Prokůpek, Ph.D. Vysokoškolský pedagog přednášející masovou komunikaci, marketing mediálních institucí, PR a lobing, překladatel, sportovní reportér, komentátor, mediální a ekonomický poradce. Chybí jen titul zloděj.

Tedy nevím, jestli je označení blogger formálně správné, protože většinu toho (či dokonce vše), co zde  Ing. Václav Prokůpek, Ph.D. publikuje jsou ukradené texty odjinud, a to často doslova, bez citací, odkazů atd., nebo je to kompilát různých textů s minimem vlastní tvorby.

nominujte tento článek resp. pana Prokůpka na anticenuAktualizace – v diskusi pod článkem se objevilo tolik dalších zajímavých informací, že je myslím na místě ocenit pana Prokůpka „Hejlem roku 2011“ a tedy udělit mu Křišťálovou Lupu. Prosím všechny, kdo ještě nehlasovali a souhlasí s mými názory, aby v anketě přiřadili URL adresu této stránky do kolonky Anticena. (Odborná veřejnost získala od Lupy e-mailem vlastní URL ankety, kde mohou hlasovat).

Aktualizace: Ing. Václav Prokůpek, Ph.D. už všechny své články ze svého blogu zde na Lupě smazal, ukradené články můžete najít např. v Google archívu. Záživná je také diskuse s tímto člověkem pod mým článkem, opravdu nechápu, jak takováto individua mohou přednášet na vysokých školách. Pakliže s mým názorem souhlasíte, můžete na tento článek odkázat na svém blogu, FB, Twitteru – možná to panu inženýrovi pomůže získat popularitu, po které tak zjevně touží.

Aktualizace 2: u blogu Ing. Václava Prokůpka, Ph.D. je nově jméno John Kowalski; fotka pana inženýra, název blogu „Proki“ i url adresa /vaclav-prokupek/ zatím zůstaly.

Aktualizace 3: tak fotografie nahrazena snímkem ze zápasu Česko-Švédsko. Navíc se ukázalo, že Václav Prokůpek je známá figura – za napadení nedávno pravomocně odsouzený lídr dělnické strany, podvodník, falešný advokát, soudním psychiatrem diagnostikován jako muž s poruchou osobnosti s narcisistními sklony.

Jestli jeho výuka masové komunikace spočívá ve vykrádání práce jiných, tak potěš koště. Ostatně podle svého životopisu (který mimochodem píše ve třetí osobě) byl členem akademického senátu ZČU v Plzni, a ač se od dění na této univerzitě distancuje, mám pocit, že i on je zřejmým důkazem jejího podivného profesorského sboru a bylo by zajímavé, podívat se na jeho disertaci, se kterou svůj vysokoškolský titul získal. Nyní myslím přednáší na Univerzitě Jana Amose Komenského v Praze, jsem zvědav, co na jeho činnost bude říkat pan rektor.

Zaujalo mě také jeho členství v 5 nesouvisejících politických stranách v posledních několika letech, z nichž ve 2 dělal místopředsedu a ve 3 byl prý volebním leaderem, i to ukazuje na jeho silný morální profil a pevné zásady.

Ale abych neobviňoval  Ing. Václav Prokůpka, Ph.D. bez důkazů, porovnejte následující:

Nebo zkuste vyhledat pasáže z http://blog­.lupa.cz/vaclav-prokupek/facebook-pripojit-se-nebo-zustat-cernou-ovci/  – najdete celé odstavce shodné s Wiki stránkou Facebooku, ale i např. z článku 19. leté studentky střední školy.

Článek http://blog.lu­pa.cz/vaclav-prokupek/existuje-na-medialnim-trhu-skulina-cilova-skupina-seniori/ je zas kompilátem z bakalářské diplomové práce z roku 2006 studenta z Univerzity Tomáše Bati.

Abych nebyl tak přísný – některé články nejspíš opravdu  Ing. Václav Prokůpek, Ph.D. nejspíš „napsal“, resp. nestačí mi tradiční metoda hledání odstavců pro zjištění jejich původu, tipuji ovšem, že se jedná o překlad z původně anglického zdroje, např. článek http://b­log.lupa.cz/va­clav-prokupek/hravi-mladi-miliardari-aneb-rozmrzelost-v-googleplexu/ - svou komplexností a úryvky z rozhovorů s lidmi, se kterými pan inženýr jistě v životě nepřišel do styku, je článek zjevně za hranicemi toho, co by byl schopen sám vyprodukovat a tak kdyby uvedl zdroj, byl by to chvályhodný překladatelský počin, takhle je to opět nejspíš jen krádež. Aktualizace: jak jsem předpokládal, i tento článek je ukradený, jedná se o  doslovně přeložený článek z prosincového The Economist.

U všech článků také  Ing. Václav Prokůpek, Ph.D. porušuje pravidla blogů, když znovupublikuje své články, které vydal již dříve jinde, viz např. http://www­.czwikileaks.cz/new­s/reportaz-czwikileaks-netradicni-pohled-na-webove-revoluce/ (13.6) versus http://b­log.lupa.cz/va­clav-prokupek/mel-by-stat-v-urcitych-pripadech-porusovat-anonymitu-internetove-komunikace/ (byť jsou zde malé aktualizace, jako že místo věty „internetová komunikace dnes dokáže masově ovlivnit i celé národy, čehož jsme byli svědky v poslední době v případě Egypta či Libye.“ je nověji „internetová komunikace dnes dokáže masově ovlivnit i celé národy, čehož jsme byli svědky v poslední době v případě Egypta, Tuniska, Sýrie, Jemenu či Libye.“ Navíc původní článek uvádí zdroje, ze kterých čerpal, příspěvek na Lupě nikoliv.

Disclaimer: samozřejmě zveřejněné „důkazy“ nejsou faktickými důkazy zlodějské práce Ing. Václava Prokůpka, Ph.D. – je možné, že naopak redaktoři novinek opisovali z jeho neznámého díla, nebo že byl dříve 19letou studentkou Dášou Andělovou ze 3.ročníku pražského gymnázia Na Pražačce (případně se za ní vydával) a o 3 roky dříve Bc. Sidónia Žembery promujícím na zlínské univerzitě. V tom případě jsem samozřejmě připraven svá obvinění odvolat a omluvit se.

Václav Prokůpek
Václav Prokůpek (neregistrovaný) ---.37.broadband12.iol.cz
16. 8. 2011 13:03 Nový

Nejsem zloděj

celé vlákno

Vážený pane, neznám ani paní Andělovou, ba ani pana Žamberu a rozhodně jsem nečetl jeho diplomovou práci. Zmínky o mé politické, mimochodem dřívější, aktivitě zřejmě svědčí, že důvodem k napsání článku, ve kterém mě urážíte, byly zřejmě jiné motivy...
Ono je vždy lepší někoho kritizovat, než něco hodnotného napsat. A zmínka, co na to pan rektor? To svědčí o udavačství a snaze pomluvit člověka za každou cenu.
Jako věřící člověk, které není bez chyb, nicméně nekrade, vám odpouštím

Jaroslav Pospíšil
Jaroslav Pospíšil (neregistrovaný) ---.37.broadband12.iol.cz
16. 8. 2011 13:24 Nový

*** je udavačská svině

celé vlákno

Pane Kaplere, jste ubožák. Vydáváte se za internetového specialistu? Jaké máte vzdělání, že urážíte našeho pedagoga? A že jste si dal práci, zajel jste si do Zlína a zjišťoval, kolik toho dr. Prokůpek opsal z nějaké staré diplomové práce!!! A pomlouváte ho, aniž znáte souvislosti, urážíte ho, že jako bývalý senátor Akademického senátu ZČU v Plzni (dal jste si práci o něm jako správný špicl zjistit vše i ČLENSTVÍ V POLITICKÝCH STRANÁCH) nese odpovědnost za udělování titulů právníkům ze ZČU. Kdyby jste si ověřoval fakta, zjistil by jste, jak pan učitel Prokůpek tvrdě bojoval za prošetření celé kauzy, a to v dobách, kdy ještě většina senátu se zastávala takzvaných rychlostudentů. Stačilo by si jen tak mimochodem mimo internetu přečíst tisk, ale to vy si raději zajedete do Zlína a vypátráte, že pan učitel něco opsal ze staré práce. Jste ubožák, který se vydává za to, co není. Doufám, že LUPA vaše sprostoty vůči oblíbenému pedagogovi smaže. A mimochodem není váš článek motivován tím, že váš přítel neprošel u pana učitele u zkoušky? Zamyslete se nad sebou!!!

Tomáš Vorel
Tomáš Vorel (neregistrovaný) ---.37.broadband12.iol.cz
16. 8. 2011 13:27 Nový

Re: *** je udavačská svině

celé vlákno

Plně souhlasím, Tomáš Kapler - internetový specialista? A vzdělání? Asi obdobné jako u vašeho přítele, který s námi chodí do třídy. Co vám pan dr. Prokůpek udělal, že ho tak špiníte? Pouze zatím neudělil známku vašemu příteli!!! Za to ovšem nemůže pan Prokůpek, ale váš neschopný přítel!!!

Michal Illich aura:66
16. 8. 2011 13:38 Nový

Re: *** je udavačská svině

celé vlákno

Je veselé, že ty tři příspěvky jsou ze stejné IP sítě, ač podepsané různými jmény :)

Mimochodem, je ještě jedna alternativa: ten blog píše někdo jiný než ten pan Prokůpek. To jen tak pro úplnost - sám ani nevím, kdo to je, ani jsem ty články nečetl ani mě to moc nezajímá.

Tomáš Kapler aura:66
16. 8. 2011 13:40 Nový

Re: Nejsem zloděj

celé vlákno

Vážený pane Prokůpku, v tom případě jste zjevně médium, protože doslovně opisujete práce jiných, aniž jste je četl. Když čtu "vaše práce", mám dojem, že jsem toho opravdu "napsal" mnohem víc než vy, takže si kritizovat troufnu. Navíc to není kritika díla, to je kritika aktu vykrádání cizích děl (resp. de-iure porušení ochrany autorských práv dle zákona č. 121/2000 Sb.).

Vzhledem k tomu, že vystupujete jako vysokoškolský pedagog, tedy člověk, který by měl pomáhat utvářet vzdělanou českou elitu, považuji vaše plagiátorství za naprosto opovrženíhodné a neslučující se s praxí vysokoškolského lektora. Člověk, který krade cizí texty, nemůže mít žádnou autoritu před studenty, kteří by se dopouštěli téhož. Jste ostudou českého vysokého školství, stejně jako mnoho vašich bývalých kolegů ze ZČU.

P.S.: Vaše politická kariéra je mi šumák (dokonce jsem jednu z těch stran jednou volil), to vy o ní píšete ve svém životopise (resp. někdo o vás podle té třetí osoby, ve kterém je CV napsáno), zjevně ji tedy sám považujete za něco důležitého pro pochopení vaší osobnosti a prostě členství ve vyšších orgánech 5 různých politických stran za pár let mi přijde zaznamenání-hodný psychologický aspekt.

Tomáš Kapler aura:66
16. 8. 2011 13:47 Nový

Re: *** je udavačská svině

celé vlákno

ROFL - pane Prokůpku alias Tomáši Vorle - mohu vědět, o jakém příteli píšete? Ať je to kdo je to - pro mě za mě jej klidně vyhoďte, neznám nikoho, kdo by ÚJAK chodil. Když nedokáže ani opsat diplomku, aby dostal zápočet, tak je to stejně zjevně nějaký osel.

Tomáš Kapler aura:66
16. 8. 2011 13:54 Nový

Re: *** je udavačská svině

celé vlákno

Pane Prokůpku alias Jaroslave Pospíšile, naštěstí v dnešní době je mnoho diplomových prací dostupných přes internet, jakož i práce Bc. Sidónia Žembery, na kterou je v článku odkaz a ze které "čerpáte" ve "svém" článku.

Ano, považoval jsem za důležité přečíst si životopis toho, o kom píšu /kde je i bůhvíproč jeho/vaše politické členství), jakož i další zdroje - to asi neznáte, tomu se říká tvorba původního díla a ověření zdrojů.

Přiznávám - nevím, jak se ing. Prokůpek zachoval na ZČU, ale vzhledem k jeho zjevné oblibě převlékat kabáty jak se to jen hodí a mizivému morálnímu kreditu dokázaném v tomto článku považuji jeho postoje a zejména pak mediální odraz jeho postojů za naprosto nedůvěryhodné.

Tomáš Kapler aura:66
16. 8. 2011 14:47 Nový

Re: *** je udavačská svině

celé vlákno

Ano, všechny tři jsou z IP adresy 201.37.broadban­d12.iol.cz.

P.S.: dovolil jsem si změnit titulek tohoto vlákna, jeho autor porušil užitím vulgarit Názorový kodex zde na Lupě, nechal jsem jej přesto neupraven, aby bylo zjevné, jak komunikuje vysokoškolský profesor, jen jsem své jméno nahradil za ***

Ivan
Ivan (neregistrovaný) ---.47.51.165.adsl.nextra.cz
16. 8. 2011 14:58 Nový

Re: Nejsem zloděj

celé vlákno

Dekuji za informace pane Kapler. Reakce pana Prokupka mluvi za vse.

David
David (neregistrovaný) 62.240.189.---
16. 8. 2011 15:35 Nový

Souhlasim

Vase zjisteni mne neprekvapuje, mam s p. Prokupkem osobni zkusenost a vicemene zapada do toho co jste zde napsal.

prokupek

Ukončuji diskusi, která nemá smysl

celé vlákno

Nehodlám reagovat na vaše sprosté a nepodložené urážky, jestli se na mě chcete zviditelnit, tak máte smůlu, rozhodl jsem se už dále na Lupě nepublikovat. Na rozdíl od vás mladíku jsem nepoužil sprostá slova a neobviňoval někoho bez důkazů. Jakoúdajný internetový specialista by jste se měl zaměřovat na problémy a nikoliv osobní útoky a já v nich nehodlám být vaším sparingpartnerem. Odpouštím vám. Nevím o tom, že bych učil vašeho přítele...

roxtor
roxtor (neregistrovaný) ---.net.upcbroadband.cz
16. 8. 2011 15:55 Nový

Není pravda, že Václav prokůpek je víc než jen zloděj

celé vlákno

díky bohu, že pan Zlod. Václav Prokůpek Plag. neumí používat proxy, takto těma příspěvkama z jedné IP adresy dokázal jaký je to chudák a nemusíme ani spekulovat o jejich původnosti

Tomáš Vorel
Tomáš Vorel (neregistrovaný) ---.net.upcbroadband.cz
16. 8. 2011 15:59 Nový

Re: Ukončuji diskusi, která nemá smysl

celé vlákno

nebylo by vhodnější se místo blahosklonného odpouštění k některým obviněním vyjádřit?

prokupek

Re: Není pravda, že Václav prokůpek je víc než jen zloděj

celé vlákno

Za prvé nejsem zloděj, za druhé jsem nepoužil na rozdíl od jakéhosi údajného internetového specialisty žádné vulgarismy. pakliže byly příspěvky odeslány ze stejného počítače na VŠ, za to opravdu nemohu a přiznám se, že žádné studenty Pospíšila a Vorla neznám

Kraken
Kraken (neregistrovaný) ---.emea.ibm.com
16. 8. 2011 16:35 Nový

Re: Není pravda, že Václav prokůpek je víc než jen zloděj

celé vlákno

No tak clanek z lupy o Google jste sice stahl (ostatne jako cely blog, zrejme v naivni touze zahladit stopy), ale z archivu ho pryc nedostanete. A o tom, ze je to ukradeny clanek z The Economist nemuze byt sporu.

Tomáš Kapler aura:66
16. 8. 2011 16:42 Nový

Re: Není pravda, že Václav prokůpek je víc než jen zloděj

celé vlákno

Pane Prokůpku, nechte těch hloupých lží. Tady jste na technickém serveru kde ani ten nejhloupější čtenář neuvěří tomu, že by nějaká vysoká škola používala ADSL připojení a že by se na něm náhodou 16. srpna (!!!) nacházeli 2 vaši studenti několik minut po vás (!!!), kteří navíc zrovna náhodou čtou Lupu, zrovna náhodou si přečtou tento článek a zrovna náhodou na něj mají potřebu vás obhajovat. Můžeme samozřejmě poprosit šéfredaktora Lupy o pár dalších údajů z jejich logů.

P.S.: jestliže jste se rozhodl na Lupě na základě mých zjištění dále nepublikovat ukradené články cizích autorů (k čemuž jste se mimochodem za celou dobu nevyjádřil, ačkoliv/protože vás z toho důkazy jasně usvědčují), pak tento článek splnil svou úlohu. Jen si vás dovoluji upozornit, že podvodníky vašeho ražení hodlám nyní bedlivěji sledovat i na jiných blozích, takže jestli se budou vámi ukradené články články objevovat na jiných serverech, hodlám opětovně informovat jejich vlastníky i vlastníky autorských práv původních děl.

Poe
Poe (neregistrovaný) ---.232.broadband4.iol.cz
16. 8. 2011 16:46 Nový

Re: Ing. Václav Prokůpek, Ph.D. aneb když vysokoškolský pedagog krade

Teda pane Prokůpku, to je velice drzé.
A to že si nakonec ještě sám přidáte komentáře ve kterých se pochválíte je zcela neuvěřitelné.

prokupek

Re: Není pravda, že Václav prokůpek je víc než jen zloděj

celé vlákno

Máte opravdu vytříbený slovník - zloděj, podvodník, lhář
Zapoměl jste se mi omluvit za ty nepravdy o ZČU, ale to jen tak mimochodem...

Ivan
Ivan (neregistrovaný) ---.net.upcbroadband.cz
16. 8. 2011 17:14 Nový

Re: Není pravda, že Václav prokůpek je víc než jen zloděj

celé vlákno

No aspon pan Prokupek Priznal plagiatorstvi a lhani smazanim vsech dat. A ted tady jeste troluje.

Tomáš Kapler aura:66
16. 8. 2011 17:15 Nový

Re: Ukončuji diskusi, která nemá smysl

celé vlákno

Pane Prokůpku, nejsem si vědom jediné sprosté (a už vůbec ne nepodložené) urážky, kterou jsem v tomto článku použil. Nazval jsem vás zlodějem, to není urážka, to je prosté konstatování faktu, že kradete cizí autorská díla. Přesnější termín by byl asi plagiátor, ale i krádež se v tomto kontextu běžně používá.

Tedy jediné sprosté vyjádření je od někoho, kdo napsal komentář několik minut po vás z vaší IP adresy, kdy mě nazval udavačskou sviní.

P.S.: zaměřuji se na problémy, v tomto konkrétním případě je problémem vaše osoba, nač psát o ukradeném kolu když problémem je zloděj, nikoliv kolo.

P.S.: nejsem zas o tolik mladší než vy, matka mých dětí je starší než vy, takže nazývat mě mladíkem je z vaší strany jen trapná snaha o zvýšení své vážnosti. Podobně tak ten red herring s nějakým vymyšleným studentem-přítelem je jen trapným pokusem o úhybný manévr z nepříjemné diskuse, obojí si nechte pro méně zkušené diskutéry.

P.S.: je neuvěřitelné, jak může vysokoškolský pedagog přednášející o PR, masové komunikaci, překladatel a bůhvíco ještě napsat tolik vážných pravopisných chyb v jednom krátkém odstavci: "na mě", "by jste" ...

Jája
Jája (neregistrovaný) 178.72.196.---
16. 8. 2011 17:17 Nový

Re: Ukončuji diskusi, která nemá smysl

celé vlákno

Ne, obviněný nejste, vy jen kradete. :)

Tomáš Kapler aura:66
16. 8. 2011 17:36 Nový

Re: Není pravda, že Václav prokůpek je víc než jen zloděj

celé vlákno

Pane Prokůpku, ale vy jste zloděj, podvodník a lhář a jediný, kdo si to nemyslí jste tu asi jen vy (a myslím, že i vy to víte, jen prostě trapně obhajujete neobhajitelné).

Jaké nepravdy o ZČU máte na mysli? Napsal jsem o ZČU pouze tuto větu: "podle svého životopisu (který mimochodem píše ve třetí osobě) byl členem akademického senátu ZČU v Plzni, a ač se od dění na této univerzitě distancuje, mám pocit, že i on je zřejmým důkazem jejího podivného profesorského sboru a bylo by zajímavé, podívat se na jeho disertaci, se kterou svůj vysokoškolský titul získal"

Tedy na základě výrokové logiky (kterou byste vzhledem ke svým profesím měl brilantně ovládat) konstatuji:
- že jste byl členem AS ZČU - viz váš životopis
- že jste se od tamního dění distancoval - viz váš životopis
- že mám pocit, že jste důkazem jejího [proslulého] podivného profesorského sboru - viz tento článek, který vás jasně usvědčuje z plagiátorství, stejně tak jako mnoho jiných absolventů a profesorů ZČU
- že by se měl někdo podívat na vaši disertaci, zdali také není kompilátem - důsledek předchozího výroku.

Tedy ani jedna nepravda.

Petr Hejl
Petr Hejl (neregistrovaný) ---.net.upcbroadband.cz
16. 8. 2011 17:37 Nový

????

celé vlákno

Je to fšetko volaké zmetené. Napadá mne jedno triviální a logické vysvětlení: Panové Prokůpek a Kapler jsou jedna a táš osoba, tzv. jedno-jedno-vaječné dvojče, která trpí syndromem sebedestruktivity. Co vy na to?

Tomáš Kapler aura:66
16. 8. 2011 17:43 Nový

Re: Není pravda, že Václav prokůpek je víc než jen zloděj

celé vlákno

To není přiznání, to je snaha o jejich zamaskování.

Kdyby řekl "sorry, potřeboval jsem si nahonit nějaké čtenáře, pochopte, že jsem PRista a bez čtenářů se mi to blbě dělá, vím že jsem udělal chybu, do všech svých článků doplním zdroje, odstraním stoprocentní kopie, a příště se porušování autorského zákona vyvaruji" tak sklapnu.

Taky jsem markeťák a chápu, že mnohdy se člověk bez nějakých vět z wiki a podobně neobejde, zejména když píše o něčem, o čem ví prd, ale pan Prokůpek tady prokazuje neuvěřitelné odhodlání se zesměšnit i před těmi, co jej doteď mohli ještě jen litovat.

Ivan
Ivan (neregistrovaný) ---.net.upcbroadband.cz
16. 8. 2011 17:49 Nový

Re: Není pravda, že Václav prokůpek je víc než jen zloděj

celé vlákno

Mate pravdu zamaskoval, ale opravdu mi zvedlo zluc kdyz jsem si to slovo od slova precetl jinde.

Tomáš Kapler aura:66
16. 8. 2011 17:52 Nový

Re: ????

celé vlákno

Pane Hejle (jste-li ten, koho myslím), vaše snaha napsat komentář ke všemu a všude, co se kde kdy za poslední rok napsalo, je jistě podnětná, myslím, že mnohé psychiatry by vás případ velmi zajímal, stejně tak jako ony "triviální" a "logické" myšlenkové postupy, kterými jste k takovéto debilní dedukci došel.

Velice se těším, na váš Nový Hlodač, bude-li nabízet podobně "logické" výsledky pro uživatelské hledání, jistě se u nich všichni nasmějeme.

KArel
KArel (neregistrovaný) ---.cust.nbox.cz
16. 8. 2011 18:04 Nový

Re: Ing. Václav Prokůpek, Ph.D. aneb když vysokoškolský pedagog krade

celé vlákno

Jéžiš, Prokůpek je ještě větší komik, než to původně vypadalo. Jak se zdá, je to magor nejen ve světě online.

Tomáš Kapler aura:66
16. 8. 2011 18:24 Nový

Re: Ing. Václav Prokůpek, Ph.D. aneb když vysokoškolský pedagog krade

celé vlákno

Hmm, tak ti děkuju, teď abych opět začal nosit nabitou zbraň. Zajímavé, že o svých aktivitách v dělnické straně nepíše, zato o ostatních svých stranách ano. Když čtu, že "ve vyhledávačích figuruje mj. jako aktér řady podvodů.", "Na Plzeňsku se měl podle webu obohacovat jako falešný advokát, vystupoval i jako exmanžel Lucie Talmanové" a "Prokůpek vystupuje jménem různých institucí, rád vyhrožuje soudy i fyzickým násilím." tak začínám pochybovat o tom, že nelže ve své profesi vysokoškolského pedagoga a titulech (což by bylo dobrým signálem, že vysoké školství v ČR ještě není až v takové prdeli).

Lukáš Vychopeň
Lukáš Vychopeň (neregistrovaný) 137.56.163.---
16. 8. 2011 18:37 Nový

"Šachový velmistrovský turnaj Dresdner Open"

celé vlákno

Docela by mě zajímalo, kde se koná ten šachový velmistrovský turnaj "Dresdner Open", který pan Prokůpek vyhrál. Že by to byla jen zkomolenina z "Dresden opening", což je název pro jeden ze způsobů, jak začít šachovou partii? :)

Tomáš Kapler aura:66
16. 8. 2011 19:13 Nový

Re: "Šachový velmistrovský turnaj Dresdner Open"

celé vlákno

Ale jo, Drážďanský Open opravdu existuje, v roce 2002 bylo pořadí následující:
1. Graf,Alexander (GER)
2. Rabiega,Robert (GER)
3. Naumann,Alexander (GER)

Navíc tehdy se mu už druhým rokem neříkalo Dresdner Open, ale ZMD Open, což by jistě věděl, neb by to měl napsané na ceně pro vítěze

Petr Hejl
Petr Hejl (neregistrovaný) ---.net.upcbroadband.cz
16. 8. 2011 19:23 Nový

Re: ????

celé vlákno

Hele máte taky nekeho v oblybě, nebo nadáváte šmahem na fčecky, byť to selektyvně zdůvodňujete?

Tommy
Tommy (neregistrovaný) ---.net.upcbroadband.cz
16. 8. 2011 19:24 Nový

A šup s ním na exotopedia.org!

celé vlákno

Jak je vůbec možné že tam ještě nemá vlastní stránku?!

Roman
Roman (neregistrovaný) ---.98.broadband9.iol.cz
16. 8. 2011 19:36 Nový

Re: A šup s ním na exotopedia.org!

celé vlákno

Souhlasím, tento jev musíme dále vědecky sledovat. Určitě se najde víc zajímavostí, které musíme uchovat pro budoucí generace :-)

prokupek

Re: Ing. Václav Prokůpek, Ph.D.

celé vlákno

Nejsem pravomocně odsouzený!!! To přeháníte...Mohu kdykoliv ukázat svůj čistý trestní rejstřík. A mimochodem - doktoranskou práci jsem nedělal v Plzni a i na Dresdner Open se hrají kategorie
To, co proti mně píšete je snůška nesmyslů a kompilace pomluv
Laskavě toho zanechte

prokupek

Re: Ing. Václav Prokůpek, Ph.D.

celé vlákno

Tak vy jste pane Kaplere nedokončil vysokou školu? No, tak ted už chápu vaše mindráky, která vás ale neopravňují mě urážet, nazývat podnvodníkem, zlodějem, ....
Můj trestní rejstřík je čistý, nejsem pravomocně odsouzen, jak jste napsal. Omluvte se!!! A jak to, že to LUPA může dovolit publikovat, takovou sprosťárnu, neověřená fakta
Ing. Václav Prokůpek, Ph.D. a MUDr. Hana Prokůpková

Pavel Ungr
16. 8. 2011 20:30 Nový

Prokůpek svádivý

celé vlákno

Tomáši, pevně doufám, že tento tweet o herr Prokupek nehovoří, to by to začalo být ještě zajímavější:-) A Fraulein Prokupek by to možná taky zaujalo:-) http://twitter.com/#!/Moholoko/sta­tus/42545434958376961 (In Klábosení we trust).

Tomáš Kapler aura:66
16. 8. 2011 20:51 Nový

Re: Ing. Václav Prokůpek, Ph.D.

celé vlákno

Ano, nedokončil jsem vysokou školu, dokonce všude tam, kde ji zmiňuji to výslovně uvádím. Nechápu jakou to má souvislost s vašim vykrádáním autorských děl.

Ad pravomocné odsouzení: - čerpám z dostupných zdrojů: http://plzensky.denik.cz/zlociny-a-soudy/lidr-delnicke-strany-dostal-podminku20110502.html

Mám to chápat tak, že jste se proti tomu odvolal, tedy že jste odsouzený, ale zatím ne pravomocně? V tom případě se omlouvám za slovo "pravomocně", beru zpět - jste "jen" nepravomocně odsouzený násilník.

P.S.: to že jste podvodník a zloděj netřeba dále dokazovat, to považuji za dostatečně dokázané v tomto článku, ale samozřejmě máte-li potřebu své jméno obhájit, rád se s vámi u soudu setkám, bude zábavné poslouchat dokazování, jak jste vaše články nevykradl od jiných autorů.

P.S.: proti vaší (zřejmě) ženě nic nemám, nezatahujte ji zbytečně do toho.

Tomáš Kapler aura:66
16. 8. 2011 20:59 Nový

Re: Ing. Václav Prokůpek, Ph.D.

celé vlákno

Nikde jsem netvrdil, že jste doktorantskou práci dělal v Plzni, ale jen že vaše díla jsou kompilátem děl jiných autorů a že by tedy stálo za to ji prozkoumat, i právě vzhledem k vaší působnosti v ZČÚ a ÚJAK, což jsou shodou okolností dvě univerzity nejvíce známé svou přítomností rychlostudentů.

Ad Dresdner Open: Cituji z vašeho životopisu: "V roce 2002 vyhrál velmi dobře obsazený šachový velmistrovský turnaj Dresdner Open." - tedy TURNAJ nikoliv že jste vyhrál nějakou kategorii, natolik bezvýznamnou, že vás ani nikde na světě nezmiňují. To že se turnaj v roce 2002 už druhým rokem nejmenoval Dresdner Open je už jen třešinkou na dortu.

Jan
Jan (neregistrovaný) ---.net.upcbroadband.cz
16. 8. 2011 21:31 Nový

Ing. Václav Prokůpek, Ph.D. je zloděj.

celé vlákno

Plně souhlasím, že pan DOKTOR Ing. Václav Prokůpek, Ph.D. je ZLODĚJ. Uvedené důkazy jsem si ověřil a vše souhlasí. Ing. Václav Prokůpek, Ph.D. naprosto sprostě kradl a opisoval, což by si člověk s doktorátem neměl v žádném případě dovolit! Ing. Václav Prokůpek, Ph.D. je příkladem toho, že doktorát v naší zemi nevypovídá nic o odbornosti, vzdělanosti, inteligenci a nebo společenském statusu, ..., bohužel. Ing. Václav Prokůpek, Ph.D. by měl svoje tituly vrátit a rozhodně by neměl mít tu neskonalou drzost si je před svoje a za svoje jméno psát. Je to ostuda, drzost a hanba. Dělá jenom špatné jméno všem lidem, kteří se seriózně věnují vědě a nejsou na škole jenom kvůli získání titulů jako pan DOKTOR Ing. Václav Prokůpek, Ph.D. To, že pan Ing. Václav Prokůpek, Ph.D. (plagiátor - viz výše uvedené důkazy) vyučuje na vysoké škole je jenom důkaz kvality některých českých (převážně soukromých a plzeňských) vysokých škol a jeho ubohého ega :) Pokud vím, tak jsme při magisterských i doktorských promocích skládali závazný slib, který držitele titulu zavazuje k určitým zásadám. Stejně tak i pak Ing. Václav Prokůpek, Ph.D, který svůj slib tímto porušil a nezaslouží si od svých studentů ani respekt, ani uznání a už vůbec ne, aby se mu říkalo pane doktore! A jedna prosba pro pana věřícího Ing. Václava Prokůpka, Ph.D: kéž toto vlákno zůstane v Google cache navždy a pokaždé když jeho student, kamarád a přítelkyně si dá jeho jméno hledat v Google, nechť je na prvním a ne jiném místě. Amen! :)))

.
. (neregistrovaný) ---.206.broadband11.iol.cz
16. 8. 2011 21:33 Nový

Re: Prokůpek svádivý

celé vlákno

Co takhle: https://twitter.com/Moholoko/status/42545434958376961

Právě jsem svědkem svadeni mých spoluzacek při přednášce 160 kilovym dok. Prokupkem. Zvláštní pokus. Žádná to totiž nepřežije.
@Moholoko

Tomáš Kapler aura:66
16. 8. 2011 21:59 Nový

Re: Ing. Václav Prokůpek, Ph.D. je zloděj.

celé vlákno

No s tou vírou mě také rozesmálo.
8. přikázání: nepokradeš
9. přikázání: nepromluvíš křivého svědectví
částečně i 3. přikázání (Nezneužiješ jména Hospodina, svého Boha. Hospodin nenechá bez trestu toho, kdo by jeho jméno zneužíval.)
a případně i 10. přikázání: nepožádáš manželky bližního svého (asi by tak šlo hodnotit kauzu http://www.blesk.cz/clanek/zpravy-politika/100468/muz-tvrdi-talmanova-byla-ma-manzelka.html)
a jestli je i pravda to o jeho předcích, pak rozhodně porušuje i 5. přikázání "Cti otce svého i matku svou"

Tedy tento podle svých slov "hluboce věřící" člověk porušuje polovinu všech Božích přikázání a zjevně mu to nevadí.

a8n
a8n (neregistrovaný) ---.static.bluetone.cz
16. 8. 2011 22:28 Nový

Re: Ukončuji diskusi, která nemá smysl

celé vlákno

Ad P.S.3: Ten váš chválihodný počin taky není zrovna chvályhodný. ;)

Tomáš Kapler aura:66
16. 8. 2011 22:44 Nový

Re: Ukončuji diskusi, která nemá smysl

celé vlákno

Dík, furt se mi to plete s chvalitebný ;) Opraveno, nicméně asi se nedá srovnávat 1 chyba na 3 normostranách a 2 hrubky na 3 řádcích.

Ondřej Surý aura:80
16. 8. 2011 23:12 Nový

Mě spíš překvapuje...

celé vlákno

...že jeho blog byl docela na hlavní stránce Lupy vidět, tedy do té nedošlo k jeho smazání. To, že je něco prohnilého v království Dánského, bylo tak nějak vidět na první pohled.

Takže díky za tenhle blogpost.

Tomáš Kapler aura:66
16. 8. 2011 23:41 Nový

Re: Mě spíš překvapuje...

celé vlákno

to nic neznamená, tam je vidět každý blogpost hned co jej zveřejníte. Proto je tak Lupa populární mezi PR lidmi jako jsem já nebo Ing. Václav Prokůpek, Ph.D ;-)

(ale praktická využitelnost této viditelnosti je mizivá, když si tu zrovna nechcete leštit přebujelé ego, za což jste ovšem místní, vesměs odbornou veřejností, rychle zpranýřován)

ZP
ZP (neregistrovaný) 2001:4de8:d1a1:----:----:----:----:----
17. 8. 2011 8:20 Nový

Re: A šup s ním na exotopedia.org!

celé vlákno

wow, to je skoro jako zivotopis Jary Cimrmana ... :-)

soumenvodnetbooku
soumenvodnetbooku (neregistrovaný) ---.pop.bezeqint.net
17. 8. 2011 10:29 Nový

A zásadní otázka zní...

celé vlákno

Když přijmeme fakt, že šlo o vykradené texty apod. (důkazy jsou velmi přesvědčivé), pak se nabízí zásadní otázka, proč? Proč to někomu za to stojí? Mělo snad jít o nějaký pokus vylepšit si internetovou stopu?

Prokůpek
Prokůpek (neregistrovaný) ---.37.broadband12.iol.cz
17. 8. 2011 11:02 Nový

Re: A zásadní otázka zní...

celé vlákno

Teď jste pane kolego položil tu zásadní otázku, komu vlastně tato kampaň slouží. Komu stojí za to mě pomlouvat, že jsem byl pravomocně odsouzený, přestože to není pravda, je to sprostá a neověřená lež, která mě samozřejmě velmi poškozuje v očích všech. Komu a proč stojí za to o mě psát, že jsem podvodník, zloděj či falešný advokát, urážet nejen mě, ale i moji rodinu - dokonce i rodiče. A za co? Že jsem si dovolil ve svém volném čase a bez nároku na odměnu napsat pár článků? Ano, jeden z nich jsem pak publikoval ještě na vaševěc.cz, protože za stejných podmínek se to týkalo problematiky anonymity zdrojů - mimochodem i ochrany osobnosti (tedy i politického webu). Ano, jeden článek jsem následně publikoval i na mnou vlastněných stránkách czwikileaks.cz, ano v jednom článku jsem použil citáty britského premiéra z The Guardien a v jednom článku jsem použil překlad z The Economist, mimochodem nikoliv doslovný, ale to by internetový specialista, ketrý o mě píše, že jsem zloděj a kriminálník, musel umět anglicky. A proč? Chtěl jsem na stránkách Lupa.cz rozvířit diskuzi o připojení k sociálním sítím, o anonymitě, o ochraně dat. Bohužel, místo toho, aby mě pan Kapler napsal, že se mu něco nelíbí, hned přišel s tvrzením, že jsem zloděj. Mimochodem, přečetl jsem si práci té studentky od které jsem měl plagiátovat, kromě podobného tématu tam nic plagiátorského není. Práci jakéhosi studenta ze Zlína jsem nikdy nečetl. Ale hlavně, takovou snůšku lží, které doslova špiclují nejen můj osobní život, ale i osobní život mých blízkých, kterou předvedl pan Kepler jsem už dlouho nezažil. A důvod? Možná mindráček pana Keplera, že nedostudoval svou vysokou školu (jak píše na svých internetových stránkách), možná PR zakázka - mimochodem zbytečná, jelikož nepůsobím v politice ani v žádné veřejné funkci. Nebudu jednotlivé lži komentovat, ale to, že o mě pan Kepler, aniž by si to ověřil napsal, že jsem pravomocně odsouzen, je skutečně svinstvo!!! Promiňte mě tento hrubý výraz, ale jinak se to komentovat nedá. A důvod? Na to by jste se měli zeptat pana Keplera. Rozhodl jsem se stáhnou své články z Lupy.cz a nepoužívat stejně hrubé výrazy, jakými mě i mé blízké Kepler označoval. Ono je totiž vždy lehčí na někoho plivnot, to odle slov klasika umí totiž každé hovado, zatímco přeložit článek z The Economics už každý neumí, že pane Keplere. Snaha zviditelnit tam bezesporu je, ale nikoliv moje...
Připomíná mi to typickou vlastnost - závost:
Někdo se zviditelňuje svou prací, někdo pomluvami a lhaním o ostatních. Ten první je vystudovaný člověk a má i jazykové předpoklady, ten druhý pro svoji neschopnost nedostudoval a umí si jen zavázat jazyk u bot. A co chce? Aby dostudoval? Dospěl? Nikoliv, ale aby tomu prvnímu to vzdělání zrušili...Co k tomu více říci?
Ing. Václav Prokůpek, Ph.D.

Prokůpek
Prokůpek (neregistrovaný) ---.37.broadband12.iol.cz
17. 8. 2011 11:06 Nový

Re: Ta vlastnost je závist

celé vlákno

Nokoliv závost, mimochodem v článku mám ještě dva překlepy...
To, aby to náš světoznámý nedostudovaný internetový specialista nemusel hledat

Ivan
Ivan (neregistrovaný) ---.47.51.165.adsl.nextra.cz
17. 8. 2011 11:09 Nový

Re: A zásadní otázka zní...

celé vlákno

mne tak pripada ze mu zavidite ze tu skolu nedodelal. Porad nechapu jakou to ma souvislost, kromě vašich smyšlených. Pan Kapler nam tu predlozil dukazy. Vy jenom kricite a slovickarite misto toho aby jste to jako VYSTUDOVANY clovek resil standartni cestou. (coz urcite neni smazani vsech clanku a nasledna diskuze zde).

Prokůpek
Prokůpek (neregistrovaný) ---.37.broadband12.iol.cz
17. 8. 2011 11:12 Nový

Re: A zásadní otázka zní...

celé vlákno

A jak bych to měl řešit? Žalobou? Nemyslíte, že odpuštění je lepší?

Ivan
Ivan (neregistrovaný) ---.47.51.165.adsl.nextra.cz
17. 8. 2011 11:20 Nový

Re: A zásadní otázka zní...

celé vlákno

radsi odpustime my vam. Dokazte ze to nebyly plagiaty a nebo preklady z anglickych originalu. Dukazy pana Kaplera. A neresme slovickareni a vatu ale vase poruseni autorskych prav.

Prokůpek
Prokůpek (neregistrovaný) ---.37.broadband12.iol.cz
17. 8. 2011 11:26 Nový

Re: A zásadní otázka zní...

celé vlákno

Pane, víte co to je presumce nevinny. Já mám dokazovat, že jsem něco neudělal, zatímco nějaký nedostudovaný mladík mě obviní z toho, že jsem pravomocně odsouzený kriminálník a neověří si to? Ať zde zveřejní kopii rozsudku!!!
To je investigavec? To je internetový specialista? Víte, že se vůbec nedivím, že nedostudoval...

Ivan
Ivan (neregistrovaný) ---.47.51.165.adsl.nextra.cz
17. 8. 2011 11:33 Nový

Re: A zásadní otázka zní...

celé vlákno

Ano vim co je presumce nevinny. Ale jak jsem psal mozna nectete vse. Pan Kapler vam tady jasne ukazal co a kde je zkopirovano nebo prelozeno. To ze jste ci nejste pravomocne odsouzeny kriminalnik pripominate neustale vy (ale chapu ze potrebuejte odvest tema jinam).

zase to studium, bohuzel jste asi jeden z typu lidi, pro ktere je titul asi to hlavni :D, no rad sem svami zatrolil ale tohle uz nema cenu.

Clanek z The Economist, ktery jsem cetl od vas nasledne to same v originale mne presvedcil ze ma pan Kapler pravdu.

Lukáš Vychopeň
Lukáš Vychopeň (neregistrovaný) 82.113.58.---
17. 8. 2011 11:36 Nový

Re: Ta vlastnost je závist

celé vlákno

"Ten první je vystudovaný člověk a má i jazykové předpoklady"

o mě psát
The Guardien
ketrý
aby mě pan Kapler napsal
že o mě pan Kepler
Promiňte mě
Na to by jste
stáhnou
plivnot
odle
Economics
závost

Na jazykové předpoklady to moc nevypadá, pane Prokůpku. Alespoň ne v oblasti češtiny.

Prokůpek
Prokůpek (neregistrovaný) ---.37.broadband12.iol.cz
17. 8. 2011 11:43 Nový

Re: A zásadní otázka zní...

celé vlákno

Pane i kdyby měl miliönkrát pravdu, nemůže o mě psát, že jsem pravomocně odsouzený, když to není pravda!
Nebo nežijeme v právním státě?
To já pak můžu o komkoliv psát, že je kriminálník, když se mi znelíbí?
Musí si ověřovat fakta a ne chytat nějaké linky z různých webů. Tak pracuje internetový specialista? Bez ověřování?

Prokůpek
Prokůpek (neregistrovaný) ---.37.broadband12.iol.cz
17. 8. 2011 11:52 Nový

Re: Ta vlastnost je závist

celé vlákno

Je velmi rozumné se zaobírat překlepy a nezabývat se podstatou věci - pomlouvou, porušováním ochrany osobnosti, poškozováním cizích práv

Nejse hoden ji znát
Nejse hoden ji znát (neregistrovaný) 89.190.94.---
17. 8. 2011 12:01 Nový

Re: A zásadní otázka zní...

celé vlákno

Bla bla, jen se snažíte odvést téma jinam.

šoumenvodnetbooku
šoumenvodnetbooku (neregistrovaný) ---.65.248.102.dynamic.barak-online.net
17. 8. 2011 12:12 Nový

Re: A zásadní otázka zní...

celé vlákno

Ta otázka však směřovala vůči Vám, pane kolego. Pan Kapler Vás jenom nachytal na švestkách, to je vše. Otázka zněla jinak: Za co to stojí Vám? Copak nechápete, že si tím v kruzích, které jste se "svými" články snažil oslovit vytvořil velmi negativní obrázek? K čemu Vám to je? Vždyť je to zbytečné. A jen pro jistotu, vystudovaný jsem. Z předchozích příspěvků jsem pochopil, že si na ta písmenka před jménem (a hlavně za ním) asi hodně potrpíte.

Tomáš Kapler aura:66
17. 8. 2011 12:21 Nový

Re: A zásadní otázka zní...

celé vlákno

Pane Prokůpku, jste neuvěřitelně směšný. Asi na 10 případech jsem tu dokázal, že jste podvodník a zloděj. Na to nemáte odpověď, protože prostě žádná neexistuje, jste prostě podvodník a zloděj.

Několik článků důvěryhodných článků v novinách píše, že jste byl před 3 měsícemi odsouzen za fyzické napadení. Ovšem vy jste zatím odmítl odpovědět na otázku, zdali jste se odvolal, takže po pravdě nevím, jestli jste či nejste již "pravomocně" odsouzený násilník, nebo zatím jen nepravomocně odsouzený násilník. Ale jak jsem již dříve napsal, omlouvám se za použití slova "pravomocně" dříve, než jsem jej ověřil (ostatně toto neměla být ani náhodou nějaká investigativní reportáž o odsouzeném násilníkovi, ale jen o zlodějském vysokoškolském pedagogovi). Takže vozit se po jednom slovu, kde jsem se možná mýlil, můžete, ale obávám se, že vám to v očích čtenářů nepomůže.

Samozřejmě, když na tom tak trváte, hodlám se nyní zeptat obžaloby, jak to s vámi je, nejen, abych ověřil, zdali jste odsouzen, pravomocně či nepravomocně, ale i proto, že vaše současné zlodějské a podvodnické praktiky porušují prokazatelně minimálně 1 zákon a šlo by tak na ně pohlížet jako na porušení podmínky, kterou vám soud (byť zatím možná nepravomocně) udělil.

Disclaimer: nevylučuji, že se ve svém článku i komentářích mýlím, je možné, že skutečný pan Prokůpek toho času kouká na tenis v Maďarsku a počítač s vaší IP adresou půjčil svému otci, podobně jako v http://plzen.idnes.cz/v-plzni-jsem-v-dobe-utoku-nebyl-tvrdi-politik-odsouzeny-za-zbiti-poslance-1rx-/plzen-zpravy.aspx?c=A110506_083955_plzen-zpravy_alt

Jsem nicméně svá tvrzení ochoten prokázat u soudu, tedy máte-li pocit, že jsem se dopustil urážky, doporučuji vám obrátit se na místně příslušnou pobočku státní policie a podat žalobu na ochranu osobnosti.

Pakliže ne, pak mi postačí, když odpovíte na jednoduchou otázku, abychom v ní měli jasno: kromě toho že jste podvodník a lhář - jste pravomocně odsouzený násilník nebo nepravomocně odsouzený násilník?

Prokůpek
Prokůpek (neregistrovaný) ---.37.broadband12.iol.cz
17. 8. 2011 12:24 Nový

Re: Oni existují kruhy

celé vlákno

A tak oni jsou zase nějaké kruhy, někdo je si rovný a jiný rovnější. Aha!

Prokůpek
Prokůpek (neregistrovaný) ---.37.broadband12.iol.cz
17. 8. 2011 12:25 Nový

Re: Oni existují kruhy

celé vlákno

Já jsem si myslel, že si lidé jsou rovni, ale vy jste mi to vysvětlil. A pak, kdo je chudák..?

Prokůpek
Prokůpek (neregistrovaný) ---.37.broadband12.iol.cz
17. 8. 2011 12:29 Nový

Re: Nejsem pravomocně odsouzený

celé vlákno

Nejsem pravomocně odsouzený a dokonce nejsem ani násilník!
Doložte to rozsudkem! V případě, že jsem byl odsouze, vám bude v internetové podobě dostupný a ne nějakým článečkem z nějakého plátku!!!

Prokůpek
Prokůpek (neregistrovaný) ---.37.broadband12.iol.cz
17. 8. 2011 12:31 Nový

Re: Nejsem pravomocně odsouzený

celé vlákno

Jste chudák Keplere, nedostudovaný chudáček, hlavně za to, jak jste urážel mé rodiče - cti otce a matku svou
A já nejsem pravomocně odsouzen! Laskavě to odvolejte, jinak předám věc Policii ČR

Michal
Michal (neregistrovaný) 89.190.94.---
17. 8. 2011 12:32 Nový

Re: Oni existují kruhy

celé vlákno

Vy. Svými příspěvky to jen potvrzujete a určitě budete i nadále pokračovat.

x
x (neregistrovaný) ---.tpfree.net
17. 8. 2011 12:37 Nový

Re: A zásadní otázka zní...

celé vlákno

No vy ste predevsim neuveritelny blb (a vse ostatni az za tim). A ze jich na nasich VS je mnoho, to muzu potvrdit z vlastni zkusenosti.

Nejvic se bavim tim, jak diky sve nevedomosti ze sebe jeste delate idiota (viz posty ze stejne DSL IP). Jo na vim, to psala vase zena/syn/vnuk/... ;D

Osobne beru opisovani studentu za neco normalniho, prirozeneho a stovky let pritomneho. Ovsem aby opisoval jejich vyucujici ... lol.

BTW: Autore, nebylo by mozna od veci obmailovat prislusne osoby skoly, kde dotycny "vyucuje" necht se taktez vyjadri.

Tomáš
Tomáš (neregistrovaný) 85.93.97.---
17. 8. 2011 12:41 Nový

Re: Oni existují kruhy

celé vlákno

ani číst neumíte nebo nechcete - on nepsal nic "rovnosti-nerovnosti" kruhů... to jste si zase vsugeroval co se vám hodilo....
psal že jste chtěl oslovit "jisté kruhy" - tady na lupě (teda jestli jste to chtěl) a místo toho jste si pěkně naběhl a teď se ztrapňujete ještě víc

osobně (a nejsem kamarád ani student nikoho a nikde) jsem rád jestli to tady zabalíte a vyšumíte - ty bláboly plus opisování a k tomu "self-promo" s titulem za jménem...

nejste taky náhotou Et-cetera-et-cetara pětinásobný Ing?:-)

soumenvodnetbooku
soumenvodnetbooku (neregistrovaný) ---.65.248.102.dynamic.barak-online.net
17. 8. 2011 12:48 Nový

Re: Oni existují kruhy

celé vlákno

Pojmem "kruhy" se, pane kolego, označují například "odborné kruhy", "podnikatelské kruhy" apod. Pojem se obecně v přeneseném slova smyslu používá pro označení takových věcí jako "cílové skupiny", "skupiny osob sdílejících stejný (odborný, volnočasový) zájem" apod. Ty články jste psal s cílem oslovit nějakou cílovou skupinu - nějaký "kruh". Ale to vy určitě víte. Stejně jako víte, že pojem "kruhy" používá nová sociální síť od Googlu... Kde, že jste to získal ten doktorát a za co? Myslel jsem, že podobné základní pojmosloví máte v malíčku. Ale samozřejmě nemusíte odpovídat na otázku. Odvést pozornost je jednodušší.

Tomáš
Tomáš (neregistrovaný) 85.93.97.---
17. 8. 2011 12:52 Nový

Re: Oni existují kruhy

celé vlákno

jinak jsem to trochu progoogloval, a na primat.cz/ujak je celkem výživná diskuse ohledně "sportáka, ženských, milenek, manželky, podvádění, chlubení"
:-)
p.s. jakákoli podobnost je čistě náhodná a tento příspěvek nechce ani naznačovat :-)

pantaril
pantaril (neregistrovaný) ---.tunnel.tserv6.fra1.ipv6.he.net
17. 8. 2011 12:53 Nový

Kopirovani neni kradez.

celé vlákno

Myslim ze by si mel pan Kapler ujasnit pojmy zlodej a kradez. Nechci obhajovat pana Prokupka, o kause nic blizssiho nevim, a vydavat cizi texty za sve rozhodne neni v poradku, ale to co pan Kapler popisuje neni kradez, nybrz poruseni autorskeho zakona.

Jednoduchy navod jak rozeznat kradez od poruseni autorskeho zakona:

- pri kradezi zcizite original a puvodni autor tak o nej prijde
- pri poruseni autorskeho zakona si original pouze zkopirujete, puvodnimu autorovi vsak zustava a muze s nim dale disponovat.

Lifter
Lifter (neregistrovaný) ---.anonymouse.org
17. 8. 2011 12:53 Nový

Re: Oni existují kruhy

celé vlákno

To jsou mi novinky, ze najednou exponent delnicke strany krici, ze lidi jsou si rovni... http://blisty.cz/art/50684.html

Lifter
Lifter (neregistrovaný) ---.anonymouse.org
17. 8. 2011 12:55 Nový

Re: Ta vlastnost je závist

celé vlákno

ale to se pletete, pan Kapler se tu zabyva zcela jasnym poskozovanim cizich prav. Z vasi strany

KV
KV (neregistrovaný) ---.formlessnetworking.net
17. 8. 2011 12:57 Nový

Re: Oni existují kruhy

celé vlákno

"Objekt nenalezen" :(

to snad neee
to snad neee (neregistrovaný) ---.seznam.cz
17. 8. 2011 12:59 Nový

Re: A zásadní otázka zní...

celé vlákno

kde se vzal intenetový odborník Prokůpek? Tu se vzal a protože ho nikdo neznal, potřeboval ze sebe odborníka udělat. Copypaste odborníka.... Ať se na mě nikdo nezlobí, ale odborníkem se člověk stane když něco umí, ne když kopíruje cizí texty aby bylo vidět, že také umí :). Z mého pohledu je pan Prokůpek takovým všeho znalým broukem pytlíkem, potřeboval přidat další "odbornost" proto se začal prezentovat kde to šlo a s čím to šlo. No a protože neexistuje Norimberský trychtýř, tak kopíroval. Nic tragického, kromě referencí UJAKu (já bych chtěl aby mě vyučovali tito odborníci.....) a totálního zesměšnění a zavření si dveří do komunity. Do té komunity, kterou se snaží přesvědčit že je odborníkem...­...Závěrem asi: HEHEHE :)

Lifter
Lifter (neregistrovaný) ---.anonymouse.org
17. 8. 2011 13:00 Nový

Pane Prokupku,

pokracujte prosim v psani na vasevec.cz. Tam se svym moralnim profilem dokonale zapadnete. Jen nevim, zda se bude Jirimu Paroubkovi libit fakt, ze mu na jeho strankach pise kandidat Delnicke strany. Ted, kdyz se JP snazi sehnat kazdy hlas a predstira svuj zajem o otazky Romu a homosexualu...

Tomáš
Tomáš (neregistrovaný) 85.93.97.---
17. 8. 2011 13:01 Nový

Re: Oni existují kruhy

celé vlákno

hint:
1) do google zadat "václav prokůpek ujak"
2) jít na čtvrtý odkaz, bude prázdný, jen pro "přihlášené"
3) vrátit se na výsledky google a dát "archiv nebo cached"
příjemné čtení :-)

jak říkám, podobnost je pravděpodobně čistě náhodná... a nechci tím ani naznačovat, určitě samý špinavý anonym

Lifter
Lifter (neregistrovaný) ---.anonymouse.org
17. 8. 2011 13:14 Nový

Re: Oni existují kruhy

celé vlákno

Smutna vizitka Prokupka i studentu UJAK. Podprumernost tam jen tryska...

Dušan Janošík
Dušan Janošík (neregistrovaný) 91.217.52.---
17. 8. 2011 13:31 Nový

Re: A zásadní otázka zní...

celé vlákno

Přestaňte s tím pane "doktore". Dáváte jasně najevo, že se vás článek osobně týká a že skutečně jste zmíněným plagiátorem. Působí to trapně a nic co řeknete už to nemůže změnit. Vím, že je to pro vás nesmírně těžké, ale zkuste se na chvíli zamyslet a třeba si uvědomíte, že příčinou svých problémů jste vy sám. Pak bude pro vás snazší celý článek i diskuzi pochopit.

Tomáš Kapler aura:66
17. 8. 2011 13:35 Nový

Re: Kopirovani neni kradez.

celé vlákno

těmto praktikám se běžně říká "vykrádání obsahu", navíc nepíšu "zloděj" a "krádež" bez bližšího upřesnění, článek detailně popisuje co je pod tím myšleno. Podobně tak se často používá "pirátství", i když i to je definováno v zákoně zcela jinak.

Michal Blahut
Michal Blahut (neregistrovaný) 194.228.214.---
17. 8. 2011 13:36 Nový

Kdo to dočetl až sem,

celé vlákno

vyhrává balíček karamelek :-)

Abraxis
Abraxis (neregistrovaný) ---.tatrabanka.sk
17. 8. 2011 13:36 Nový

Re: A zásadní otázka zní...

celé vlákno

Pane kolego - komu slouzi to, ze kopirujete netrivialni casti jinych praci bez uvedeni odkazu zdroje, jak se slusi a patri ve vedecke komunite? Jaky vzor chovani ukazujete svym milovanym studentum - takhle maji psat diplomove prace?

prokupek

Re: Kdo to dočetl až sem,

celé vlákno

Já si myslím, že je na čase toho nechat a publikovat věci, které souvisí s internetem a ne s osobními útoky a špinavostí
Doufám, že nebudu cenzurován. Už jednou jsem to zažil, stejně jako moji předci, ale to bylo za fašistů a komunistů
jen na vysvětlenou: www.vaclavprokupek.cz je psán ve třetí osobě, jelikož stránku spravuje za obnos můj student
A výsledky Dresdner Open? Ty co jste zveřejnil jsou z kategorie žen (Němci nepoužívají pane keplere příponu -ová)
Mimochodem, nedávno jsem byl 12. na MS IPCA v šachu v Piešťanech
V Brně budu startovat na Akademickém mistrovství republikiy, přijďte se podívat

Tomáš Kapler aura:66
17. 8. 2011 13:46 Nový

Re: Nejsem pravomocně odsouzený

celé vlákno

Pane Prokůpku - odsoudil vás soud za násilný trestný čin? Ano / Ne. Jestli ano, jste násilník.

Ano, mohl jste se proti tomuto rozsudku odvolat (což nicméně na tom v mých očích nic nemění, dokud u soudu vyšší instance neprokážete opak). Opět jste neodpověděl na otázku v předchozím komentáři - odvolal jste se? Ano/Ne.

Možné odpovědi jsou
a) Ne, nebyl jsem odsouzen, všechny noviny lžou
b) Ano, byl jsem odsouzen, ale odvolal jsem se, tj. jsem nepravomocně odsouzený násilník
c) Ano, byl jsem odsouzen a neodvolal jsem se, tj. jsem pravomocně odsouzený násilník

Nepište sáhodlouhé nesmysly, napište A, B či C, ať známe váš názor, který pak budu konfrontovat s obžalobou

Dušan Janošík
Dušan Janošík (neregistrovaný) 91.217.52.---
17. 8. 2011 13:53 Nový

Re: Kdo to dočetl až sem,

celé vlákno

Jistě, ženy tam vypadají a jmenují se jako muži. Vítězové v roce 2002: http://www.schachfestival.de/www_festival/images/f64be92fc42691c03917865d7c8ceb96_210.png

Lukáš Vychopeň
Lukáš Vychopeň (neregistrovaný) ---.online.de
17. 8. 2011 13:58 Nový

Re: Oni existují kruhy

celé vlákno

To je boží, tuhle diskusi bych chtěl vidět i s IP adresama. Vsadil bych kilo, že všechny ty anonymní příspěvky o tom, jaký je kanec a kolik studentek a milenek přeřízl, by měly - kupodivu - stejný původ.

(Asi jako když donedávna existoval "pomlouvačný" blog o tom, jak si Robert Němec pořád vodí do kanceláře neuvěřitelné množství modelek a tam s nimi spí :D Pánové mají zřejmě velmi podobnou poruchu projevující se rozptylováním vlastních halucinací mezi širý lid.)

prokupek

Re: Kdo to dočetl až sem,

celé vlákno

Ty fotky jsou z turnaje ZMD a ne Drážďanského Openu
Chci už tuto diskusi ukončit, ale opět se mýlíte

Dušan Janošík
Dušan Janošík (neregistrovaný) 91.217.52.---
17. 8. 2011 14:01 Nový

Re: Kdo to dočetl až sem,

celé vlákno

Dresdner Open se od roku 2001 jmenuje ZMD-Open, ale to jistě víte. Jaký turnaj jste to tedy roku 2002 vyhrál?

Tomáš
Tomáš (neregistrovaný) 85.93.97.---
17. 8. 2011 14:02 Nový

Re: Kdo to dočetl až sem,

celé vlákno

copak, nelíbí?
mě vždy zajímá jak kvalitní a důvěryhodný je ten co mi "informaci-názor" předkládá...
opravdu nemám náladu-chuť poslouchat nebo nechat se poučovat o čemkoli člověkem jako Vy
pravděpodobně jste
- nepravomocně odsouzený násilník
- levičák(fašista)
- vykrádáte texty a vydáváte je za svoje

- nelíbí se mi vaše titulová prezentace (mgr. jste asi před tím ingem neměl, to byste ho asi napsal)

takový člověk se pak nemůže divit že je celkem lehce prolustrován a vyplave toto... s takvou historií bych se nikam necpal, ale já nejsem vy

(- plus pochybné osobní kvality (manželka, milenky) s kterým se prý chlubíte), toto uvádím v (), ale myslím že to asi nebude úplně celé vymyšlené

Lukáš Vychopeň
Lukáš Vychopeň (neregistrovaný) ---.privacyfoundation.ch
17. 8. 2011 14:02 Nový

Re: Kdo to dočetl až sem,

celé vlákno

http://www.chessbase.com/newsdetail.asp?newsid=388

"July 18 – 26, 2002

The traditional Dresden Open has been renamed. This year the players will participate in the 'ZMD Open', the name coming from the successful microelectronic specialist ZMD, whose head office is in Dresden and who have shown a lot of commitment for chess in Saxony."

Ale pište dál!

Tomáš Kapler aura:66
17. 8. 2011 14:13 Nový

Re: Nejsem pravomocně odsouzený

celé vlákno

Jen drobný dovětek, vaše rodiče tu urážíte sám (přikázání "cti otce svého a matku svou" lze těžko považovat urážku). Jestli je pravda, co jste napsal o svých předcích ve svém životopise (vzhledem k tomu, že cokoliv napíšete je buď ukradené nebo lež, tak těžko říct, do jaké míry je toto pravda, do jaké jsou to jen jmenovci či na hony vzdálení příbuzní), pak jsem přesvědčen, že se teď v hrobě obrací.
Ad vaše (ne)pravomocné odsouzení - viz níže

prokupek

Re: Kdo to dočetl až sem,

celé vlákno

Tak s těma milenkama, stejně jako s tím mým údajným odsouzením jste to přehnal!!!
Ostatně, slovo pravděpodobně ve vašich článcích se objevuje až příliš často
Můj právní zástupce na vás podal trestní oznámení za pomluvu, poškozování cizích práv a narušování rodinného soužití

murlo
murlo (neregistrovaný) ---.153.broadband12.iol.cz
17. 8. 2011 14:15 Nový

Re: Oni existují kruhy

celé vlákno

Asi jsem trošku natvrdlej, ale jak mám dát to "archiv nebo cached" ?

Tomáš
Tomáš (neregistrovaný) 85.93.97.---
17. 8. 2011 14:19 Nový

Re: Kdo to dočetl až sem,

celé vlákno

nemáte kontakt na vašeho právního zástupce? rád bych si ho někdy třeba najmul pro jiné případy, podat za 4 minuty trestní oznámení na pčr je hodně slušný výkon, můj právník to tak rychle neumí

děkuji

Rapeape
Rapeape (neregistrovaný) ---.cust.sloane.cz
17. 8. 2011 14:19 Nový

Re: Kdo to dočetl až sem,

celé vlákno

Hurá, bude žalobička :)

Lifter
Lifter (neregistrovaný) ---.anonymouse.org
17. 8. 2011 14:43 Nový

Re: Kdo to dočetl až sem,

celé vlákno

"Prokůpek vystupuje jménem různých institucí, rád vyhrožuje soudy i fyzickým násilím." (http://blisty.cz/art/50684.html) ... Tak pod cizími jmény tu už vystoupil, žalobičkou pohrozil, tak snad abysme začli uzavírat sázky, kdy začne vyhrožovat násilím :-D

RapeApe
RapeApe (neregistrovaný) ---.cust.sloane.cz
17. 8. 2011 14:50 Nový

Re: Kdo to dočetl až sem,

celé vlákno

Tady vidím větší potenciál než u Hulána s Kalužou dohromady :)

Tomáš Kapler aura:66
17. 8. 2011 15:11 Nový

Re: Kdo to dočetl až sem,

celé vlákno

Jenom pane Prokůpku, abyste se náhodou se svým právníkem nemýlil - autor článku zde vystupuje vždy přihlášený pod uživatelským jménem Tomáš Kapler, tj. příspěvky, na které reagujete se mnou nemají nic společného. Mně je existence či domnělá existence vašich milenek, o kterých se prý zmiňujete na svých přednáškách na UJAK, zcela ukradená, považuji ji za vaši osobní věc a nám do toho nic není.
Pakliže tedy bylo ono trestní oznámení myšleno na mně a nikoliv na onoho jiného diskutujícího, pak mi prosím zašlete kontakt na vašeho právního zástupce, můj právník se s ním spojí.

RapeApe
RapeApe (neregistrovaný) ---.cust.sloane.cz
17. 8. 2011 15:13 Nový

Re: Kdo to dočetl až sem,

celé vlákno

Pane Kaplere, děkuji Vám za odhalení tohoto exota. Z příspěvků jsem nabyl dojmu, že ač je ten člověk celkem zábavný, bude i duševně nemocný.

murlo
murlo (neregistrovaný) ---.153.broadband12.iol.cz
17. 8. 2011 15:50 Nový

Re: Oni existují kruhy

celé vlákno

dík za odkaz. ale radši bych věděl jak se to dělá abych si příště kdyžtak uměl poradit sám ;-)

papaja
papaja (neregistrovaný) ---.army.cz
17. 8. 2011 15:56 Nový

Re: Kopirovani neni kradez.

celé vlákno

Jen bych si rýpnul - poučovat ostatní o právních pojmech, ale při tom si plést "zcizit" a "odcizit" vypadá legračně. Nebo spíš hloupě.

Tomáš Kapler aura:66
17. 8. 2011 15:57 Nový

Re: Kdo to dočetl až sem,

celé vlákno

Předpokládám, že myslíte účast v B-třídě tohoto turnaje, kde soutěžilo 14 hráčů, vy jste se umístil jako poslední muž, tedy opravdu na 12. místě se 2 body po 9. kolech - 2 remízy nad účastníky co dopadli na 10. a 11. místě a 1 výhra nad účastnicí na 14. místě, všichni jste, až na hráčku na 11. místě s ELO 0.

Dobře tedy, dokázal jste být poslední v mužské a předpředposlední v celkové soutěži na béčkovém turnaji stále mi to ale nějak neštimuje s vaším údajným vítězstvím na "velmi dobře obsazeném šachovém velmistrovském turnaji Dresdner Open".

P.S.: vítězní šachisté tohoto turnaje z roku 2002, která jsem uvedl jsou muži.

Každopádně vaše šachové umění je mi celkem jedno, existuje mnoho lidí, kteří šachy hrát neumí a velmi si jich vážím.

Dušan Janošík
Dušan Janošík (neregistrovaný) 91.217.52.---
17. 8. 2011 16:00 Nový

Re: Oni existují kruhy

celé vlákno

U výsledků vyhledávání bývá odkaz na archiv.

Martin
Martin (neregistrovaný) ---.47.98.178.adsl.nextra.cz
17. 8. 2011 16:19 Nový

kontakt na právníka

celé vlákno

rád bych přispěl do diskuse následujícím odkazem - nechť pak pan Kapler poreferuje ...

http://vyhledavac.cak.cz/Units/_Search/Details/detailAdvokat.aspx?id=7d08fca8-3bba-4037-b130-24d811e99ae0

Bloud
Bloud (neregistrovaný) 198.178.236.---
17. 8. 2011 16:20 Nový

Re: Ta vlastnost je závist

celé vlákno

kdyby pan Prokupek dusledne citoval (krom prekladu z The Economist), tak tu nemusi byt za zlodeje a idiota.

Od VS ucitele bych ocekaval znamou mantru: Citujte, citujte, citujte.

Usakami
Usakami (neregistrovaný) ---.buk.cvut.cz
17. 8. 2011 16:29 Nový

Re: Kdo to dočetl až sem,

celé vlákno

Tenhle turnaj myslite? Pokud to tedy spravne chapu, pak mate pohybove postizeni? Jinymi slovy jste upoutan na koleckove kreslo?
http://www.kde-domov-muj.eu/cz/aktuality/?id=42238
12. V kategorii B a 17. V blitzu.
http://chess-results.com/tnr51822.aspx?art=0&lan=4&turdet=YES&flag=30

Tomáš
Tomáš (neregistrovaný) 85.93.97.---
17. 8. 2011 16:33 Nový

Re: kontakt na právníka

celé vlákno

bohužel bude muset asi počkat až ho kontaktuje sám, je tu možnost že to není ten člověk, je tu i nějaký spisovatel, osobně bych byl panem Kaplerem opatrný v tom někoho kontaktovat sám, aby nedošlo k pochybení a záměně osob

zde je níže uvedený tento - nějaký případ? s radou čt, obviněními, nahráváními, nejdřív jsem myslel že pan MN je advokát-obhájce pana Prokůpka, ale zde vystupuje v jiné roli...

http://archive.ceskamedia.cz/article.html?id=124656_hp_M&qqqq=neleg%C3%A1ln%C4%9B

Mgr. Martin Nezval (spisovatel)
martinnezval@sez­nam.cz
mobil:603 819 444

jinak sem ani nepředpokládal že by došlo k záměně za p. Kaplera, takže počkáme a uvidíme ty trestní oznámení a další činnost pčr

.
. (neregistrovaný) 82.142.88.---
17. 8. 2011 17:04 Nový

Původ

Vsázím boty, že Mgr. et Ing. et Bc. et.PUDr. Václav Prokůpek je nevlastním bratrem Radka Hulána a Henryka Laholy. Pletu se?

Abraxis
Abraxis (neregistrovaný) ---.tatrabanka.sk
17. 8. 2011 17:14 Nový

Re: Kdo to dočetl až sem,

celé vlákno

Prosim prosim - taky mne zazalujte! Taky si myslim, ze jste (s?)prosty plagiator a lhar!

Clar
Clar (neregistrovaný) 77.48.103.---
17. 8. 2011 17:15 Nový

Re: Najdi deset rozdílů...

celé vlákno

To musí mít Tomáš Lindner radost, že jeho práci převzala taková cereblita.. ;o)

Tomáš
Tomáš (neregistrovaný) 85.93.97.---
17. 8. 2011 17:18 Nový

Re: Najdi deset rozdílů...

celé vlákno

no jen abyste se nemýlil - přece nechcete něco naznačovat.. třeba je pan Lindner sprostý plagiátor, nebo přinejmenším sprostý podezřelý z plagiátorství....
uvidíme až po žalobě a rozhodnutí soudu....

Intruder
Intruder (neregistrovaný) ---.cust.avonet.cz
17. 8. 2011 18:00 Nový

Re: Najdi deset rozdílů...

celé vlákno

To jo, za nezákoné použití stroje času bývají velké sankce...

soumenvodnetbooku
soumenvodnetbooku (neregistrovaný) ---.65.248.102.dynamic.barak-online.net
17. 8. 2011 18:01 Nový

Re: Najdi deset rozdílů...

celé vlákno

"My nesmíme ani naznačovat" - Smrtka ve hře Vizionář (DjC) ;-)

x
x (neregistrovaný) ---.tpfree.net
17. 8. 2011 18:23 Nový

Re: Kdo to dočetl až sem,

celé vlákno

Co mysliste, da se bliti na webu pojmout jako znecistovani verejneho prostranstvi?

Petr Hejl
Petr Hejl (neregistrovaný) ---.net.upcbroadband.cz
17. 8. 2011 19:51 Nový

Nevim, vim, teda podle mne?

celé vlákno

Nevim, gdo je Prokůpek. Ale skoro vim, že Kapler je zmatenej blb. Teda podle mýho subjektyvního názoru. Takovej šťouravej nenávystník.

Maji
Maji (neregistrovaný) ---.cust.avonet.cz
17. 8. 2011 20:21 Nový

Díky!!!

Pane Kaplere, děkuji! Děkuji za Vaši snahu a vytrvalost v boji s touto lidskou spodinou. Při četbě Vašeho článku, a hlavně diskuse pod ním, se ve mě mísily pocity velkého rozhořčení, skepse a zklamání z toho, že takto nemorální lidé dostanou tolik prostoru. Tím prostorem samozřejmě nemyslím právo vyjádřit se, to považuji za nedotknutelné, mám na mysli především profesní prostor. V době afér plzeňských inženýrů (a nejen plzeňských) je taková "popularita" univerzitě jistě "k nezaplacení". Ačkoliv jsem hlava horká, která má vždy nutkání reagovat na lživá a zavádějící tvrzení, ze kterých cítím křivdu, Vaši vytrvalost bych nikdy nenapodobil. Děkuji, že jste to nevzdal a svými argumenty dal všem najevo, s kým mají tu čest. Máte můj obdiv a zasloužený respekt!

Maji
Maji (neregistrovaný) ---.cust.avonet.cz
17. 8. 2011 20:23 Nový

Re: Nevim, vim, teda podle mne?

celé vlákno

No to je zase názor......!!! :))))

Maji
Maji (neregistrovaný) ---.cust.avonet.cz
17. 8. 2011 21:18 Nový

Re: Nevim, vim, teda podle mne?

celé vlákno

Ještěže je to Váš subjektivní názor, jelikož k objektivitě má daleko jak Čína k svobodě slova.

a8n
a8n (neregistrovaný) ---.static.bluetone.cz
17. 8. 2011 21:24 Nový

Re: A zásadní otázka zní...

celé vlákno

>Ano vim co je presumce nevinny.

To je zajímavé, nic takového totiž neexistuje. Existuje leda presumpce neviny.

Onehalf
Onehalf (neregistrovaný) ---.chello.sk
17. 8. 2011 23:51 Nový

Dakujem pekne autorovi clanku...

Vynikajuce citanie na dobru noc. Pobavil som sa na ludskej hluposti...

Fanoušek pana Nadčlověka
Fanoušek pana Nadčlověka (neregistrovaný) ---.cust.centrio.cz
17. 8. 2011 23:52 Nový

Jen tak dál

Pane Prokůpek, držím vám palce ve vašem vnitřním boji, podle vašich reakcí v diskuzi bych to osobně tipoval na nějakou skrytou poruchu osobnosti (neléčená schizofrenie je velký problém) či trauma z dětství (šikana, komplex méněcennosti, atd.)
Každopádně mě velice mrzí, že se této diskuze nebo dokonce osobního setkání s vámi nedožil p. Nietzsche.
Celý svůj život hledal dokonalého člověka, tedy nadčlověka a on se objevil až teď :-).

Tomáš Kapler aura:66
18. 8. 2011 1:08 Nový

Re: Nevim, vim, teda podle mne?

celé vlákno

Pane Hejle, mě nemůžete urazit. Urážky od hňupa vašeho ražení jsou pro mě pochvalou, naopak bych o sobě vážně pochyboval, kdyby byl s takovýmito hňupy na jedné vlně.

Pro ostatní - příspěvky které nejsou k tématu a obsahují vulgarismy, tj. porušují názorový kodex, budu mazat. Pan Hejl má zatím výjimku, každá párty má mít svého kašpara a panu Prokůpkovi by tu mohlo být samotnému smutno.

Petr Hejl
Petr Hejl (neregistrovaný) ---.net.upcbroadband.cz
18. 8. 2011 1:16 Nový

Re: Nevim, vim, teda podle mne?

celé vlákno

Jak tak čtu, tak sem se v úsudku nemýlil, Něco jako mix křečka a plivající kobry, teda podle mne.

Veselé
Veselé (neregistrovaný) ---.torservers.net
18. 8. 2011 1:56 Nový

Re: *** je udavačská svině

celé vlákno

Veselé by bylo teprve zjištění, že si to tady Kapler píše sám, včetně toho blogu Prokůpka. Vzhledem k tomu, že se tu o politické agitky nesnaží poprvé, vůbec by mne to nepřekvapilo.On sám je demagog non plus ultra - viz. např. jeho předchozí primitivoanalýza Řeckého dluhu. Má štěstí, že je kamarádem Zandla, takže pod jeho blogpostem redakce negativní reakce smazala.

to samé
to samé (neregistrovaný) ---.formlessnetworking.net
18. 8. 2011 2:13 Nový

Re: ????

celé vlákno

Napadlo mne to samé. Možná Kapler už dlouho nebyl slavný. Pamatuji si jej jako pana tajného, který se s velkou umělou slávou hrozně důležitě jednoho dne deanonymizoval.

A ten Prokůpek, ten mi připomíná jen další vlnu bulváru, podobně jako jakýsi Hejl. Možná vystupující v roli šaška po dohodě s internet info. Třeba bude příště ceny na pódiu předávat Prokůpek místo Hejla a možná přijde i Kapler.

To, že je Prokůpek umělá postava mne mimochodem napadlo už při prvním pohledu na jeho blog.

Abraxis
Abraxis (neregistrovaný) ---.246.broadband3.iol.cz
18. 8. 2011 2:34 Nový

Re: *** je udavačská svině

celé vlákno

Prokupek se naucil pouzivat TOR? ;-)

Lukas
Lukas (neregistrovaný) ---.net.upcbroadband.cz
18. 8. 2011 8:47 Nový

Re: Ukončuji diskusi, která nemá smysl

celé vlákno

"na mě" je 4. pád ("na koho? na co?"), takže tam nemá být "mně"

Lukas
Lukas (neregistrovaný) ---.net.upcbroadband.cz
18. 8. 2011 8:54 Nový

Re: Ukončuji diskusi, která nemá smysl

celé vlákno

Ah, beru zpet, je to 6. pad...

Popravde ale docela dost profesionalu seka v psanem textu chyby. Kanturkovy preklady taky semtam nejaky pravopisny prohresek obsahuji a Fuka taky nekdy v blogove recenzi sekne nejakou hrubku.

Tomáš Kapler aura:66
18. 8. 2011 9:46 Nový

Re: Mě spíš překvapuje...

celé vlákno

můžete to rozvést? Co je lež? Že jsou hned opublikovány? Jsou - tedy alespoň od nějakých autorů, nevím jestli tam není nějaký mechanismus pro neprezentování článků nějakých trollů

Tomáš Kapler aura:66
18. 8. 2011 10:01 Nový

Re: *** je udavačská svině

celé vlákno

Plést si nadsázku a demagogii a srovnávat to s krádežemi obsahu, a ty si pak plést s politickými agitkami - to je fakt nářez.
Zajímavé jak se tu objevují trollové za anonymní proxy píšící ve stejný čas a s "netradičními" myšlenkovými výšplechty podobnými páně Hejlovu.
P.S.: S Patrickem se opravdu známe, nejsem si vědom, že by smazali nějaký komentář, já sám zásadně nemažu, maximálně odstraním sprostá slova (a i to pak dám vědět). Ostatně stačí si projít komentáře pod mými články, jistě tam nějaké negativní reakce také najdete.

Tomáš Kapler aura:66
18. 8. 2011 10:13 Nový

Re: ????

celé vlákno

Viz výše - druhý troll schovaný za anonymní proxy ve stejný čas.

A ano, máte pravdu, vaše myšlenkové pochody jsou opravdu blízké panu Hejlovi (tedy nejste-li rovnou on) - bůhvíproč vymyšlení neexistující vysokoškolští pedagogové včetně náročných zástěrek typu odsouzení za napadení atd. Fakt bych někdy chtěl mít takovou fantazii. I když já jsem spíš na sci-fi - nemohl byste do toho zamíchat ještě marťany? Díky.

Petr
Petr (neregistrovaný) ---.mcr-bng-012.adsl.virginmedia.net
18. 8. 2011 12:03 Nový

Nedavno jsem nasel tohoto pana podepsaneho pod clankem u PAROUBKA

celé vlákno

Zmineny clanek se venuje "Investicim obcanu do kvalitniho zivota" a musim rici, ze mne to hodne prekvapilo. Uvedeneho pana neznam, nicmene to mozna rekne vice nez nejake vulgarni dohady. PS: Tech clanku tam ma vice.
http://www.vasevec.cz/blogy/je-na-case-investovat-do-kvalitniho-zivota-obcanu

noname
noname (neregistrovaný) ---.formlessnetworking.net
18. 8. 2011 12:36 Nový

Re: *** je udavačská svině

celé vlákno

Pane Kaplere, nesnažte se to zahrát do outu, jednalo se o čistou demagogii a smazáno tam bylo několik reakcí.

Nevím proč bych si to měl plést s politickými agitkami, ten váš příspěvek politická agitka byla.

Nevím ani o tom, že bych byl větší troll než vy. Ano píši přes anonymní proxy z prostého důvodu, že ip adresa přidělená mým ISP je lupou blokována. Kdybych se snažil být nenápadný, věřte, že jsem na internetu dostatečně dlouho a mám dostatek zkušeností na to, abych věděl jak to chodí a tedy bych to odeslal s rozestupy. Vždycky mě fascinuje jak nějaký rádoby detektiv odhalí něco, co tajné nikdy nebylo. Mám pro vás novinku - trvalé nicky prostě nepoužívám.
Nicméně Vy pane Kaplere, který jste nějaký čas vystupoval jako anonym noname si tu nehrajte na arbitra etiky vystupování v diskuzních fórech. S pány Hejlem ani Prokůpkem nemám nic společného (možná narozdíl - u toho druhého - od vás).

Milan Borůvka
Milan Borůvka (neregistrovaný) 62.209.192.---
18. 8. 2011 12:39 Nový

Nesporné šachové výsledky pana Prokůpka.

Dobrý den,
mezinárodní šachová federace FIDE zná jediného Václava Prokůpka, který rozhodně nevyhrál zmiňovaný turnaj ve svém životopise. Ani v roce 2002, kdy měl turnaj sehrát, mu nebyla započtena jediná partie na ELO FIDE. Zápočtu by se po sehrání tohoto turnaje rozhodně nevyhnul ani jinak neubránil.

Abych zde nepsal jeo o mezinárodní šachové federaci. Tak v české databázi je také pouze jeden Václav Prokůpek, který je členem ŠK Spartak Ústí nad Labem. V národní databázi má ELO 1485. Hráči takové úrovně hrají zpravidla okresní přebor a nikoliv druhou ligu jak uvádí ve svém životopise.

Karta hráče na FIDE:
http://ratings.fide.com/card.phtml?event=324400

Přeheld turnajů a soutěží, kterých se Václav Prokůpek SNAD účastnil.
http://www.chess-results.com/SpielerSuche.aspx?lan=1

Myslím, že tato fakta hovoří také dost jasně ve prospěch výše uvedeného článku.

ten, který ví
ten, který ví (neregistrovaný) ---.blutmagie.de
18. 8. 2011 12:53 Nový

Re: Mě spíš překvapuje...

celé vlákno

vždyť jste to rozvedl sám, když to nevíte, tak to ani netvrďte a přestaňte lhát

mimochodem ten prokůpek je přákladem toho netrolla ?

ten co tuší
ten co tuší (neregistrovaný) ---.blutmagie.de
18. 8. 2011 12:57 Nový

Re: Nedavno jsem nasel tohoto pana podepsaneho pod clankem u PAROUBKA

celé vlákno

Aha, takže už alespoň víme, která bije. Pravděpodobně tedy zase jedna z dalších psychologických operací naší slavné BIS (tomu by nasvědčovalo i jeho předchozí angažování v dělnické straně). Předpokládám, že divadlo bude ještě pokračovat.

Ondřej Surý aura:80
18. 8. 2011 12:58 Nový

:-)))

celé vlákno

"Přiznám se popravdě – i já bych rád, když mě někdo falešně, špinavě a bez důkazů obviňuje rád odešel, ale na rozdíl od pana knížete si to nemohu dovolit." [1]

1. http://blog.lupa.cz/vaclav-prokupek/odchod-z-vlady-kvuli-diskuzi-na-socialnich-sitich-to-nemyslite-vazne/

Ivan
Ivan (neregistrovaný) ---.47.51.165.adsl.nextra.cz
18. 8. 2011 13:17 Nový

Re: :-)))

celé vlákno

A co na to Lupa ? Nebo da internet info zase prikaz z hora a zacne se podporovat prokupek misto hejla ? Nj sasek potreboval vymenit.

Petr Hejl
Petr Hejl (neregistrovaný) ---.net.upcbroadband.cz
18. 8. 2011 14:40 Nový

Re: :-)))

celé vlákno

Další prskal, vy se na tym Netu teďky přes leto nějak množíte...

Tomáš Kapler aura:66
18. 8. 2011 14:55 Nový

Re: *** je udavačská svině

celé vlákno

Znovu říkám, že jsem rozhodně žádný příspěvek nesmazal a jak se můžete přesvědčit u všech mých komentářů, kritice se rozhodně nebráním, a rozhodně ji nemažu. Nevím proč by tam mazal někdo něco z Lupy, pochybuji o tom byť vyloučit to nemohu.

Mohl bych teoreticky souhlasit s tím, že by mohl být onen příspěvek o Řeckém dluhu považován někým s chudou slovní zásobou za agitku (byť nechápu onen agitační charakter), to nad čím jsem se podivoval je to, že svým komentářem "Vzhledem k tomu, že se tu o politické agitky nesnaží poprvé" naznačujete, že toto je také nějaká politická agitka a to jste naprosto mimo.

S panem Hejlem máte společné minimálně "zvláštní" uvažování a s oběma pány pak značné mezery v chápání psaného textu.

P.S.: striktně rozlišuji anonyma, který vystupuje stabilně a demonstrativně pod jedním aliasem a nemůže jen prozradit svou totožnost z obavy ze ztráty svého zaměstnání (či v některých případech svobody, života atd.) a anonyma, který se schovává za svou anonymitu jen proto, aby mohl psát bludy

Tomáš Kapler aura:66
18. 8. 2011 15:06 Nový

Re: Mě spíš překvapuje...

celé vlákno

proboha kde ve větě:

"tam je vidět každý blogpost hned co jej zveřejníte. Proto je tak Lupa populární mezi PR lidmi jako jsem já nebo Ing. Václav Prokůpek, Ph.D"

vidíte nějakou lež? Každý můj blogposty a blogposty lidí co znám, jsou hned vidět. A myslím, že byly i pana Prokůpka, než se ukázalo, že je to ...

Jestli někdo píše kraviny a Lupa jeho posty nezveřejňuje, pak je to jeho problém a nic to nemění pravdivosti mého tvrzení, nepsal jsem, že posty všech lidí jsou hned zveřejněny.

P.S.: Mimochodem když vidím opět takový elementární problém v chápání psaného textu, anonymní proxy a opět stejný čas jako pár příspěvků vedle - neste vy jeden a tentýž?

Tomáš Kapler aura:66
18. 8. 2011 15:09 Nový

Re: Nedavno jsem nasel tohoto pana podepsaneho pod clankem u PAROUBKA

celé vlákno

O tomhle článku jsem se tu už zmiňoval - opět jen ukradený text. Kontaktoval jsem i lidi z VašíVěci - i oni si postěžovali, že jim krade texty a podepisuje se pod nimi

Problematický
Problematický (neregistrovaný) 81.30.243.---
18. 8. 2011 15:17 Nový

Re: Mě spíš překvapuje...

celé vlákno

Možná je lepší mít údajné problémy s chápáním psaného textu, než mít problém i s chápáním jen jednoho slova - v tomto případě slova "každý". Toto slovo se opravdu obsahově neshoduje se slovy většina, některý apod.

Okurka
Okurka (neregistrovaný) 81.30.243.---
18. 8. 2011 15:19 Nový

Re: :-)))

celé vlákno

Jj, souhlas, prokůpek bude taková další lupácká Ivetka Bartošová.

Petr
Petr (neregistrovaný) ---.mcr-bng-012.adsl.virginmedia.net
18. 8. 2011 16:22 Nový

Musim rict, ze ja panu Hejlovi docela fandim a preji mu

celé vlákno

uspech. Chtel by ho jen trochu poprosit aby se neshazoval v mych ocich temi lascivnimi a obhroublymi pripominkami. Protoze to jeho Novy Hlodac jen dehonestikuje a to je urcite skoda. Ing. Václava Prokůpka, Ph.D odmitam hodnotit uplne, protoze kdyby jen polovina z toho co tady v techto reakcich predvedl bylo mysleno vazne, musel bych bohuzel vyrazne pozdvizhnout leve oboci. Coz si myslim, ze pri jeho kvalitach pro CTRL+C @ CTRL+V by byla jenom skoda.
PS: Je jedine dobre ze LUPA tento clanek zverejnila. Tohle je presne pripad spravne prace zurnalisty. Nicmene zde je technicky server, ne politologicky ci pravni a proto mohou nastat obcas drobne nepresnosti ve vykladu. Proto se ohanet v diskusich necim jako presumpce nevinny je z hlediska PR ci komunikace (kterou uvedeny prednasi) logicka hloupost. ZDE POMOHOU JEDINE PADNE ARGUMENTY. Nic vic, nic mene. A tohle odbornik na komunikaci nezvlada v prvni rade. Je mi lito studentu - uci je blb.

Tomáš Kapler aura:66
18. 8. 2011 17:18 Nový

Re: Mě spíš překvapuje...

celé vlákno

to je právě rozdíl mezi čtením a chápání textu - pochopení textu právě v sobě zahrnuje i nutnost chápat text v kontextu. Napsal jsem, že publikování na Lupě je populární mezi PR lidmi jako jsem já či Prokůpek, protože každý (náš) příspěvek je okamžitě publikován na Lupě. A za tím si stojím, každý náš příspěvek je okamžitě publikován.
Není tam "každý příspěvek každého bloggera", asi by bylo dost hloupé, kdyby to tak fungovalo a kdokoliv mohl dostat během pár vteřin na homepage velmi respektovaného média např. rasistický atp. obsah. Takže jestli to Lupa dělá jen pro nějaké ověřené autory, tak to plně chápu. A opět, nic to nemění na tom, že každý náš příspěvek je okamžitě publikován.
A tím bych rád ukončil tuto část vlákna, je zcela offtopic, děkuji.

JR
JR (neregistrovaný) 217.77.169.---
18. 8. 2011 17:20 Nový

Re: *** je udavačská svině

celé vlákno

Koukám, že velmi rád o sobě hovoříte ve třetí osobě, že? Vaše žena je lékařka. Tipuji, že i ona je schopná u vás nalézt diagnózu z kategorie "F". Tipuji to na F600 a dál :-)
Zamyslete se, omluvte se vykradeným bloggerům (třeba formou vašeho prvního skutečně autorského blogu).
Zdraví
JR

okurková
okurková (neregistrovaný) ---.foebud.org
18. 8. 2011 18:45 Nový

Re: Mě spíš překvapuje...

celé vlákno

Nemusíte nám jinými slovy opisovat co jste napsal, stačí si toto vlákno přečíst znovu od začátku a každý si může ověřit co jste napsal PŘESNĚ

A je z prvního příspěvku zřejmé, že pána překvapuje právě to, že byl blog prokůpka povýšen mezi ty, které to místo v čele na titulce lupy měly (když i jemu i mě ten blog byl podezřelej na první pohled), a vy na to odpovídáte, že tam se objevuje každý blogpost, což má vysvětlovat proč tam byl i exot prokůpek, jenže to je lež, každý se tam neobjevuje a vy se snažíte mlžit, nebo-li lžete a není to poprvé pane a ani naposled.

Osobně věřím tomu, že to takto z nějakého důvodu bylo naplánováno a trio Zandl, Prokůpek a Kapler něco chtěli rozehrát, je okurka, tak možná dalšího Hejla.

Aleš
Aleš (neregistrovaný) 88.103.220.---
18. 8. 2011 20:09 Nový

Re: Mě spíš překvapuje...

celé vlákno

Jenom se snažíte odbočit o tématu a najít zástupný problém…

Je mi celkem, jestli to děláte pro potěšení nebo chcete pomoci plagiátorovi Prokůpkovi.

Napište svůj názor na pirátství v žurnalistice, upozorněte na faktické chyby v článku (a relevantních příspěvků diskuzi), nebo nám třeba prozraďte pikantnosti z Kaplerova života. Spekulace o zobrazování článků exotů na homepage Lupy si nechte pro svůj blog.

PS: S dotazem na pravidla, podle jakých se články na lupě zveřejňují, se obraťte na redakci.

Dušan Janošík
Dušan Janošík (neregistrovaný) 91.217.52.---
18. 8. 2011 20:21 Nový

Re: Mě spíš překvapuje...

celé vlákno

Udělejte si jasno ve významu slova lež a přestaňte slovíčkařit.

Petr
Petr (neregistrovaný) ---.net.upcbroadband.cz
18. 8. 2011 20:46 Nový

Nechutné...

celé vlákno

Místo toho, aby se tu řešila podstata článku, tak se v rámci odvedení pozornosti řeší vše ostatní. Kdyby se pan Prokůpek hned na začátku na férovku přiznal a omluvil, nikdo by se v tom už nejspíše dále nerýpal, a ještě by mohl mohl odejít relativně se ctí. To co tu předvedl poté už nemá obdoby.
Další plagiát:
Originál: http://www.svornost.com/2009/10/16-rijna-zemrel-cs-pravnik-a-politik-prokop-drtina-1980/ - Autor: Vladimír Frőhlich, 16. října 2009
Plagiát: http://www.vasevec.cz/blogy/prokop-drtina-hajil-ceskoslovensko-pred-totalitni-demagogii - "autor": Ing. Václav Prokůpek, Ph.D. - datum není uveden, ale server Vaše Věc vznikl až cca 1 rok poté...
Předpokládám, že dále už jen bude cílem pana Prokůpka z této diskuse udělat totální žumpu, obvinit autora ze všeho (ne)možného a co nejvíce to tu prošpikovat anonymními pseudobláboly, aby se v tom už nikdy nikdo nevyznal.

Tomáš Kapler aura:66
18. 8. 2011 21:00 Nový

Re: Mě spíš překvapuje...

celé vlákno

Ale pochopte, že pan Prokůpek až doteď byl považován za kvalitního autora - vysokoškolský pedagog se zajímavými články. Tedy i jeho články byly automaticky zveřejňovány, jako každý blogpost takových autorů. Že jste to pochopil jinak než jsem to myslel já je možná pochopitelné a uznávám, že to tak pochopeno být mohlo, ale reagovat na to obviňováním mě ze lži je myslím naprosto mimo slušnou diskusi. Zejména když jsem hned vysvětlil, jak to myslím. Prostě jen slovíčkaříte a hledáte zástupné kraviny.

Prokůpek
Prokůpek (neregistrovaný) ---.37.broadband12.iol.cz
18. 8. 2011 21:44 Nový

Re: Nechutné...

celé vlákno

Mýlíte si, to co předvel ubožák nedostudovaná Kapler je součístí tttrestního oznámení na jeho osobu a bude z toho vyvozena odpovědnost, nenechám se urážet nedostudovaným hovadem. A Lupa? Pokusd ty sprostoty nesmaže, bude trestně stíhána též!!! Jak si někdo může dovolit mě obvinit z toho, že jsem praviömocně odsouzený kriminálník, když to není pavda!!! To je vrchol!! Kepler je ubožák, který nedostudoval VŠ a je zamindrákovaný, ale to ho neoprav'nuje k takovýmto výlevům a cenzuře!!! Lupa je ubohý server!!!

Prokůpek
Prokůpek (neregistrovaný) ---.37.broadband12.iol.cz
18. 8. 2011 21:46 Nový

Re: Cenzura Lupy

celé vlákno

Zase cenzuruje moje vyjádřeí a zesměšňuje gramatickými chybmi. Lupo, styď se!

Michal
Michal (neregistrovaný) 89.190.94.---
18. 8. 2011 21:58 Nový

Re: Nechutné...

celé vlákno

Zkusil jsem celý první odstavec originálu vyhledat v plagiátu pomocí hledání v chrome a překvapivě mi zoranžověl taktéž první odstavec, jak překvapivé.

Michal
Michal (neregistrovaný) 89.190.94.---
18. 8. 2011 22:05 Nový

Re: Nechutné...

celé vlákno

Ha, začíná hra na trestné stíhání :-)
Tohle dělá tak možná Nova nějakému share serveru ať okamžitě smažou seriál 1000 a 1 noc. Tady nikdo nic nesmaže. Bu bu bubu..

Fanoušek nadčlověka
Fanoušek nadčlověka (neregistrovaný) ---.cust.centrio.cz
18. 8. 2011 22:42 Nový

Re: Nechutné...

celé vlákno

Pane Prokůpek, můžete mě prosím vysvětlit, proč vás tak neuvěřitelně irituje fakt, že pan Kapler nedostudoval VŠ?
Je to snad JEHO věc, nebo ne?
Do toho vám nic není, nemá to s podstatou vašeho problému - tedy, že jste zloděj cizích článků, nic společného a hlavně pan Kapler doufám neumřel, tedy má pořád možnost studia dokončit a to kdykoliv bude chtít on a ne vy, chápete?
Je to velmi ubohé pokud na tuto skutečnost poukazujete skoro v každém vašem příspěvku a pokud si naivně myslíte, že tím snížíte prestiž a morální kredit vašeho oponenta tak pak opravdu nechápu za co jste dostal vaše tituly.
Doufám, že mě ani mé děti NIKDY nebude učit a zkoušet člověk jako jste vy, hanba by mě fackovala ještě10 let poté.

okurek
okurek (neregistrovaný) ---.torservers.net
18. 8. 2011 23:27 Nový

Re: Mě spíš překvapuje...

celé vlákno

Možná vás to překvapí, ale vy mi nebudete diktovat co a kde já mám dělat a zajímalo by mě, kde se ve vás bere ta drzost se o to pokoušet.

K tomu PS: Mě vůbec nezajímá jaká pravidla pro to jsou (jestli vůbec). Pouze konstatuji, že tvrzení pana Kaplera je lež. Pokud se vám téma nelíbí, napomeňte si pana Kaplera, ať on diskutuje k věci.

Dušan Janošík
Dušan Janošík (neregistrovaný) 91.217.52.---
18. 8. 2011 23:30 Nový

Re: Mě spíš překvapuje...

celé vlákno

A kde se ve vás bere ta drzost? Tvrdit o někom že lže, aniž by to byla pravda.

okurek
okurek (neregistrovaný) ---.uvt.nl
18. 8. 2011 23:35 Nový

Re: Mě spíš překvapuje...

celé vlákno

Pane Kaplere, z koho se tu snažíte dělat vola? Kdybyste to vysvětlil, tak jsem neměl potřebu znovu na vás reagovat. Ale vy jste to nevysvětlil, vy jste se to snažil zakecat.

"Napsal jsem, že publikování na Lupě je populární mezi PR lidmi jako jsem já či Prokůpek, protože každý (náš) příspěvek je okamžitě publikován na Lupě. A za tím si stojím, každý náš příspěvek je okamžitě publikován."

Shrnu-li tu komunikaci výše, tak podle vás je normální na otázku:

Proč je článek exota publikován? (původní příspěvek)

odpovědět větou:

"stojím si za tím, že (článek exota) je publikován"

Chápu, že v nějakých kurzech krizové komunikace takové postupy doporučují, přesto se dovolím domnívat, že jste si ten kurz nedodělal :)

Jinak jsem rád, že se z postupného obviňování mě, že nechápu psaný text, což je od vás naprosto mimo slušnou diskuzi, dostáváme k pomatenému, ale mnohem lepšímu:

"Že jste to pochopil jinak než jsem to myslel já je možná pochopitelné a uznávám, že to tak pochopeno být mohlo."

okurek
okurek (neregistrovaný) ---.uvt.nl
18. 8. 2011 23:37 Nový

Re: Mě spíš překvapuje...

celé vlákno

mám v něm naprosto jasno a co vy ?

Petr
Petr (neregistrovaný) ---.mcr-bng-012.adsl.virginmedia.net
18. 8. 2011 23:37 Nový

Musim rici, ze z "37.broadband12.iol. cz" se dnes vali tolik

celé vlákno

hnusu, ze je to az k placi. Ing, Vaclave Prokupku, Ph.D. pokud jste akademicky pracovnik, tak Vas poprosim - argumentujte trochu exaktne. Delate nam ostudu.
PS: Argumentujte fakty, neb po techto ukazkach Vasi komunikace (nechapu jak muzete prednaset komuikaci, kdyz VAS, vasimi slovy "nedostudovane hovado Kapler" hrave ve faktech a argumentaci strci do kapsy) budete tezko hledat jak moralni tak obecne, pravni zastani. BTW: Ulohou novinare je vznaset otazky a klast dotazy. Vsimnete si prosim, a to je zcela podstatne, ze TK dochazi k zaveru na ZAKLADE vasich uvedenych (ci lipe neuvedenych) informaci . A ted, a to je zcela podstatne pro vyvoj budouciho sporu, uvadi, volne prelozeno, pokud jsem se spletl a na zaklade informaci, ktere jsem nalezl na internetu, jsem Vas nepravdive nazval lharem, cituji "jsem samozřejmě připraven svá obvinění odvolat a omluvit se". Takze vydite, prostor pro polemiku zde je otevren. Mne jen prekvapuje ze bohuzel nejste schopen pracovat s jednoduchou dedukci. Preji Vam hodne vnitrni sily, aby jste v sobe nasel odvahu a exaktne, vecnymi argumenty nas ctenare presvedcil, ze TK vecne pochybil a donutil ho k omluve. Hodne stesti.

okurek
okurek (neregistrovaný) ---.uvt.nl
18. 8. 2011 23:40 Nový

Re: Mě spíš překvapuje...

celé vlákno

A kde ve vás právě teď, když lžete, že to pravda není ?

Petr (jiny)
Petr (jiny) (neregistrovaný) ---.mcr-bng-012.adsl.virginmedia.net
18. 8. 2011 23:41 Nový

Re: Nechutné...

celé vlákno

plne s Vami souhlasim. Tento zpusob komunikace radi pouzivaji Ti, kterym ve skutecnosti o zadnou komunikaci nejde.

hehe
hehe (neregistrovaný) 137.56.163.---
18. 8. 2011 23:47 Nový

Re: Musim rici, ze z "37.broadband12.iol. cz" se dnes vali tolik

celé vlákno

než se pustíte do další chvály, tak si uvědomte, že zatím němáte žádný důkaz, že onen kamarádem Kaplera Zandlem na titulce lupy zviditelňovaný Prokůpek je Prokůpkem skutečným, ani není jasné, že není v pozici domluveného fackovacího panáka v rámci divize pro bulvár internet infa :)

Petr
Petr (neregistrovaný) ---.mcr-bng-012.adsl.virginmedia.net
19. 8. 2011 1:15 Nový

Samozrejme, ze muzete mit pravdu

Nicmene, to nevylicuje to co jsem napsal. BTWLm, bevsiml jsem si ze bych nekoho chvalil - pouze bych uvital mene emoci avice racionalna. :-)

Petr
Petr (neregistrovaný) ---.mcr-bng-012.adsl.virginmedia.net
19. 8. 2011 1:15 Nový

Pardon za preklepy - uz na to nevidim

:-) ...

Petr Hejl
Petr Hejl (neregistrovaný) ---.net.upcbroadband.cz
19. 8. 2011 9:12 Nový

Re: Musim rict, ze ja panu Hejlovi docela fandim a preji mu

celé vlákno

Petře, já ten článek začal číst, ale připad mi dost zmatenej, bez jasný konstrukce.
A taky bych čekal dvojlinky typu:
originál - plagiját
případně vodkazy na ten komparátor.

Tomáš Kapler aura:66
19. 8. 2011 10:00 Nový

Re: Mě spíš překvapuje...

celé vlákno

Promiňte, ale vy opravdu máte problém pochopit text v kontextu, když vytrhnete jednu otázku z jednoho příspěvku a snažíte se k ní přiřadit odpověď o 10 úrovní níž.

Správná posloupnost odpovědí je:

a: Proč je článek pana Prokůpka publikován na HP?
b: Všechny naše články jsou publikovány okamžitě na HP
a: to je lež
b: není to lež, všechny naše články jsou okamžitě na HP, byť samozřejmě nevím, jak je to s nějakými neznámými autory
abab...: donekonečna to samé
a: podiv na tím, proč právě takový exot jako Prokůpek byl povýšen mezi ty, jejichž každý článek je publikován hned na HP
b: vysvětlení, že až do mého článku byl pan Prokůpek uznávaným "autorem" kvalitních článků. A tedy že je pochopitelné a stojím si za svým prvním tvrzením, že všechny naše články jsou okamžitě publikovány.

Pochopil jste mou odpověď jinak než jsem ji myslel, což je v pořádku, proto jsem ji také hned ve své druhé odpovědi upřesnil. Vy místo abyste uznal to samé, tedy že jste to pochopil jinak a že jde tedy jen o pouhé nedorozumění mě donekonečna obviňujete ze lži.

Tohle vlákno už mě nebaví, pište si tu dále co chcete.

Dušan Janošík
Dušan Janošík (neregistrovaný) 91.217.52.---
19. 8. 2011 10:13 Nový

Re: Mě spíš překvapuje...

celé vlákno

Ne, nemáte. Trochu vám napovím. Omyl = Uvedení nepravdivé informace, o které je dotyčný přesvědčen, že je pravdivá. Lež = Záměrné a vědomé uvedení nepravdivé informace.

Chápání tohoto rozdílu je myslím zcela zásadní. Omyl prostě není totéž co lež.

Někteří lidé neumí své omyly přiznat a pak se chovají jako kdyby opravdu lhali, ale to z nich ještě nedělá lháře.

Tomáš Kapler aura:66
19. 8. 2011 10:41 Nový

Re: Cenzura Lupy

celé vlákno

Pane Prokůpku, neměl byste v noci pít a pak psát komentáře. Vaše komentáře tu nemá nikdo potřebu nijak upravovat, osla tu ze sebe děláte dostatečně sám.

Tomáš Kapler aura:66
19. 8. 2011 11:04 Nový

Re: Musim rici, ze z "37.broadband12.iol. cz" se dnes vali tolik

celé vlákno

Myslím, že existence a vystupování pana Prokůpka lze snadno vygooglit.

Samozřejmě teoreticky bychom mohli před několika lety založit jeho FB profil, nasadit nějakého narcise na dvě univerzity, psát stovky okopírovaných blogpostů na desítky serverů, domluvit se s poslanci Talmanovou a Vilímkem, se soudcem plzeňského soudu, či všemi médii, která o nich referovali a tak dále. Jen mi tak trochu uniká, proč bychom to dělali a proč by to pak Lupa zveřejňovala jen jako blogpost, který ač je zřejmě nejčtenějším v historii, má stále jen možná desetinovou čtenost něž nějaký klasický článek. Ale možná i to je nějaký zvláštní záměr pro nějaké velkolepé finále, kdy se provalí, že za vším stojí marťani.

Ale máte pravdu, opravdu to může být podvrh, JFK zabila CIA, WTC shodila FBI, na měsíci nikdo nebyl ... znáte to - "The truth is out there".

eNeN
eNeN (neregistrovaný) ---.knihkm.cz
19. 8. 2011 12:26 Nový

Re: A zásadní otázka zní...

celé vlákno

Presumce nevinny? Aspoň se ten termín naučte, když s ním chcete mávat - byť zde, kde nemá smysl.

Ano, bylo by skvělé, kdybyste dokazoval, že jste něco neudělal : konkrétně jde o opisování cizích textů.

Dlouhan
Dlouhan (neregistrovaný) ---.brainforce.cz
19. 8. 2011 14:23 Nový

Re: Ukončuji diskusi, která nemá smysl

celé vlákno

Pane Prokupku, co Vam na Vasem titulku "Kapler je udavacska svine" pripada nevulgarni a neobvinujici? Uvedomujete si alespon (kdyz jste ten VS profesor), ze jste se timto "zvolanim" vlastne priznal?
Kvuli lidem jako Vy jsem VS nedokoncil a presto, ze mam to stesti pracovat v oboru, kde se kouka na znalosti a ne na titul, je mi to obcas lito. Proto jsem za lidi jako vy rad, vzdy me potesi, kdyz potkam vysokoskolaka bez mozku, protoze pak vim, ze titul neni vse;)

Ochy
Ochy (neregistrovaný) ---.elsatnet.cz
19. 8. 2011 14:56 Nový

Re: Kdo to dočetl až sem,

celé vlákno

kde se o něj mám přihlásit?

jekub
jekub (neregistrovaný) ---.cust.nbox.cz
19. 8. 2011 19:28 Nový

presumce

zajímavé je také použití "presumce" ve zdejší diskusi panem Prokůpkem a stejně tak v komentářích na ujak "Petrou92"

"Jakej průšvih? Sporťák se náhodu postavil před třídu a řekl, že se z novin dozvěděl, že byl nepravomcně odsouzen za to, že měl uhodit poslance a že se odvolá. Jinak, že to nechce komentovat, jelikož respektuje nezávislost soudu, což nás při hodinách taky učil. Kdo z těch sráčů, co u nás učí, by to dokázal? To neplatí presumce neviny? Petra"

Pepa
Pepa (neregistrovaný) ---.digitalniservis.cz
20. 8. 2011 12:48 Nový

Re: Ing. Václav Prokůpek, Ph.D. aneb když vysokoškolský pedagog krade

celé vlákno

Důvodem napsání tohoto článku je podlé mého názoru politické až moc. Nejsem odpůrcem ani příznivcem článku od Ing. Václava Prokůpka, Ph.D., ale nepodložené fakty, pomluvy či dokonce obvinění od Tomáše Kaplera je zařazující . Co se tyče autora článku, doporučují mu nejprve udělat pořádek ve své tzv. profesní činnosti a publikování na internetu. Blogeřství není od toho za peníze ničit zdravou konkurenci, a společně vysvětlovat problematiku a bojovat za lepší život.

RapeApe
RapeApe (neregistrovaný) ---.cust.sloane.cz
20. 8. 2011 13:54 Nový

Re: Ing. Václav Prokůpek, Ph.D. aneb když vysokoškolský pedagog krade

celé vlákno

- překlepy: check
- ignorace faktu, že exot Prokůpek žádné články nemá a vše ukradl: check
- obhajoba exota: check
- důraz na tituly: check
- proxy: check

Dobré odpoledne pane Prokůpku :)

Mr.Future aura:41

Re: Ing. Václav Prokůpek, Ph.D. aneb když vysokoškolský pedagog krade

celé vlákno

Důvodem napsání tohoto článku je fakt, že někdo, kdo je považován za odborníka ve svém oboru, je zcela očividně... řekněme... plagiátor. Mohli bysme říct i zloděj, ale to už bysme museli mít důkazy o tom, že se tímto i obohacoval. Důkazy o tom že je plagiátor byly ukázány více než přesvědčivé... Takže ze strany p. Kaplera se nejedná o "nepodložená" fakta, pomluvy či obvinění; ale o podložené obvinění. S možností obhajoby ze strany p. Prokůpka (ano, titul vynechávám) které bylo využito více než vtipně (z pohledu člověka který čte diskuzi) a ještě více k pláči (když si uvědomím, že p. Prokůpek je "elita" které by měl v komunikaci málokdo konkurovat).
Mimochodem blogerství je o tom, že autor píše o věcech, které mu připadají zajímavé, zarážející, hezké a chce se o ně podělit. Není to podmíněno tím, že autor musí být bezúhonný a musí mít „pořádek ve své tzv. profesní činnosti a publikování na internetu“.
A mimochodem vaše poslední věta ukazuje na nějakou drobnou charakterovou chybu. Vy snad nechcete bojovat za lepší život mezi slušnými lidmi? Vás nepotěší, když je podvodník/zlo­děj/vrah usvědčen? A nikde není dáno že se to musí dít nějak, považujte prosím blogerství za nezávislou nezávislou novinařinu (ano ta slova tam jsou dvě, nezávislá novinařina nezávislá rozhodně není).
Tenhle článek není o politice, nehledejte chybu v p. Kaplerovi. Tento článek je o plagiátorství, přetvářce a pokrytectví…

Mr. Continue
Mr. Continue (neregistrovaný) ---.digitalniservis.cz
20. 8. 2011 14:57 Nový

Re: Ing. Václav Prokůpek, Ph.D. aneb Tomáš Kapler obviňuje učitele ze krádeži

celé vlákno

Zajímavý názor. Při pohledu ze třetí strany mi není ale jasné, jak je možné, že i Vy „pane Budoucnost“ máte tak bujnou fantazii. Protože po přečtení komentáře, zřejmě umíte číst mezí řádky nebo dokonce ovládáte nadpřirozenou schopností slyšet aj vidět neslyšící či neviditelné věci. Nezlobte se, ale Váš poslední komentáře tomu všemu nasvědčuje. A pokud jsme u té morálky a vůbec slušnosti či poctivosti blogerství - ani Vám, ani Tomášovi Kapleru nikdo nedává právo šířit pomluvy, výroky či takové výroky jaké jsou v tomto „ne“zaujatém příspěvku.

Tomáš Kapler aura:66
20. 8. 2011 15:04 Nový

Re: Ing. Václav Prokůpek, Ph.D. aneb Tomáš Kapler obviňuje učitele ze krádeži

celé vlákno

Promiňte pojďme se oprostit od osobních urážek a vraťme se na konstruktivní půdu:
Napište mi, co z toho, co jsem tu napsal, považujete za pomluvu a nepodložený fakt.
Konkrétně a stručně prosím, děkuji.

Mr.Future aura:41

Re: Ing. Václav Prokůpek, Ph.D. aneb Tomáš Kapler obviňuje učitele ze krádeži

celé vlákno

Hm. Teď nevím. Kdyby tam nebylo zmíněno moje jméno tak mám pocit že reagujete na můj příspěvek u jiného článku... proč bujnou fantazii, proč "slyšet neslyšící (?) či neviditelné(?) věci"? Mohl byste prosím být konkrétní? Moc se nechytám co jste tímto hodnotným příspěvkem myslel...

Tomáš Kapler aura:66
20. 8. 2011 15:31 Nový

Re: Ing. Václav Prokůpek, Ph.D. aneb Tomáš Kapler obviňuje učitele ze krádeži

celé vlákno

P.S.: a ještě by mě zajímalo, v čem je pan Prokůpek pro mě konkurencí - četl jsem jeho životopis a hledal co dělá a nenašel jsem cokoliv, kde bychom si konkurovali. Tedy samozřejmě vyjma "bloggerství", tedy této neplacené (i když občas drobně odměněné) aktivity na Lupě, kde je nás minimálně 100 (viz seznam vpravo http://blog.lupa.cz/).
Nejsem ani vysokoškolský pedagog přednášející masovou komunikaci, ani nedělám marketing mediálních institucí, ani ne PR (tedy asi ne to co si pod tím představuje on), ani ne lobing, ani nejsem překladatel, ani ne sportovní reportér či komentátor a ani ne mediální a ekonomický poradce (vyjma online marketingu o kterém zas zjevně on neví nic).
Pro upřesnění opakuji (byť mi to samozřejmě nemusíte věřit), že o panu Prokůpkovi jsem až do doby, kdy jsem si všiml jeho okopírovaného textu a napsal tento článek, nikdy neslyšel a až z diskuse a odkazů od dalších lidí se začalo ukazovat, že je usvědčený násilník, že lže se svým šachovým uměním atd.
A to jsem sem ještě nepsal další údaje, které mi o něm nyní různí lidé posílají a které nemám jak ověřit, jako že např. v lékařské komoře, ve které musí být každý praktikující lékař, nefiguruje žádná Hana Prokůpková. V zásadě jsou mi totiž jeho lži v životopise celkem volné, v článku řeším čistě jeho plagiátorství.

Leona48 aura:98

Václav Prokůpek - lhář z Exotopedie

celé vlákno

:-))) docela se bavím, když to tady čtu, koukala jsem, že Prokůpek už si vydobyl čestný místo i na Exotopedii. A teď proč vlastně reaguju - na jeho blogu jsem četla článek o tom, kterak ho poškodil Plzeňský deník a jaké hrůzy o něm napsali. Samozřejmě je to napsáno v prokůpkovském duchu. Ten případ znám, protože jsem tehdy měla blízko ke kinu Eden, jehož se kauza týkala. Šlo o to, že Prokůpěk se snažil zničit lidi, co tam dělali a tak. Plzeňský deník to tehdy popsal, zdrojoval, citoval, samozřejmě že bez vulgarit, sprostých slov nebo urážek. Prokůpek se mohl pominout. Trestní oznámení policie nezašantročila, ale odložila, protože nedošlo k žádnému trestnému činu a tuším že omluva na titulu Deníku bylo klasické právo na odpověď, navíc ve znění, které Prokůpka ještě víc nadzvedlo, protože se týkalo jen nějakého detailu. Mimochodem o tom, že by se s Děníkem soudil, dost pochybuju :-) Zaráží mě, že je schopnej o tom napsat blog a ani tam ty články nedat. I když pro čtenost blogu je asi zajímavý ohánět se "servilní novinářkou z TV Nova, co o něm napsala článek plný vulgarit". Když je takovej machr přes média, asi by měl vědět, že v českých denících vulgární slovo těžko projde, zvlášť na titulní straně. A ta jeho vymyšlená manželka lékařka a údajné manželství s Lucií Talmanovou už to jen zpestřujou :-))))

ehm
ehm (neregistrovaný) ---.242.broadband3.iol.cz
20. 8. 2011 21:35 Nový

ad MUDr. Prokůpková Hana

celé vlákno

Česká lékařská komora (ČLK) je zřízena Zákonem č. 220/1991 Sb.
Každý lékař, který vykonává na území České republiky lékařské povolání v léčebné a preventivní péči, musí být členem ČLK.

http://www.lkcr.cz/lekari.php#seznam

Lékař Prokůpková nebyl nalezen

el.mimo
el.mimo (neregistrovaný) ---.opera-mini.net
21. 8. 2011 0:36 Nový

Re: ad MUDr. Prokůpková Hana

celé vlákno

Pokud nepraktikuje, v Komoře být nemusí, takže jako důkaz (je vůbec ještě třeba dalších) páně Prokůpkova patologie neprůkazné.

Lhář?
Lhář? (neregistrovaný) ---.37.broadband12.iol.cz
21. 8. 2011 11:48 Nový

Re: Václav Prokůpek

celé vlákno

Jestli je někdo z nás lhář slečno Leono, alias Terezo, tak jste to vy, dobře víte, že Plzeňský deník se musel omluvit na základě soudního rozsudku Vrchního soudu a trestní stíhání toho pána bylo zastaveno, protože doložil lékařské potvrzení o závažné nemoci, stejně jako je vymyšlená ta příhoda z falešným advokátem, kdy dotyčná paní se musela na základě soudního rozhodnutí omluvit. A já jsem chtěl zničit kino Eden? S tím jsem neměl nic aspolečného, vlastnila ho jakási MUDr.Bělešová, se kterou nemám nic společného, ale vy jste jako novinářka porušila veškerou etiku a porušila listovní tajemství, když psala svému synovi. Tak tady teď nelžete a nepopírejte pravomocný rozsudek!!!

RapeApe
RapeApe (neregistrovaný) ---.cust.sloane.cz
21. 8. 2011 12:12 Nový

Re: Václav Prokůpek

celé vlákno

A šup s dalšími fakty na exotopedii. Tenhle chlap je snad fakt blázen.

Leona48 aura:98

Re: Václav Prokůpek

celé vlákno

Až na to, že tyhle rozsudky zrušil Nejvyšší soud.

http://m.aktualne.centrum.cz/article.phtml?id=603777&s=115&ap=3&p=325

Mimochodem, jsem paní Leona. A pokud vím, tak emailovou korespondenci deníku dali kolegové z Edenu. Ví vůbec paní nebo slečna Tereza, jak se tu o ní otíráte? Aby nebyla žalobička

Tomáš Kapler aura:66
21. 8. 2011 13:34 Nový

Re: Václav Prokůpek

celé vlákno

Pane Prokůpku, na to, že o sobě píšete ve třetí osobě v životopisu a pod jinými jmény v komentářích jsme si už zvykli, ale to že dokážete změnit osobnost i v rámci jednoho odstavce je novinka.

A teď vážně: Už jsme se dozvěděli, že jste byl soudním psychiatrem diagnostikován jako muž s poruchou osobnosti s narcisistními sklony. Mohu vědět, jestli vaše diagnóza obsahuje i rozdvojení osobnosti AKA schizofrenii? Hodně by to totiž vysvětlovalo, a pak bych se vám dokonce za některá svá prohlášení omluvil, protože by některé vaše činy byly omluvitelné vaší chorobou a nikoliv hloupostí a narcisizmem. Případně by mě zajímal kontakt na vašeho psychiatra, rád bych s ním konzultoval, jestli může narcistní schizofrenik pod vlivem své choroby opisovat články cizích lidí a považovat je za vlastní. A berete vaše neuroleptika? Jestli ano, pak by možná chtělo požádat psychiatra o přešetření a zvýšení dávek.

P.S.: nechci být jízlivý, ale vzhledem k vaší urputnosti v dřívější diskusi mi to nedá a musím vypíchnout vaše lživé použití slova "pravomocný" (u vás je to navíc zjevná lež, protože jste musel vědět, že to není pravda).

RapeApe
RapeApe (neregistrovaný) ---.cust.sloane.cz
21. 8. 2011 14:28 Nový

Re: Václav Prokůpek

celé vlákno

Díky za nová fakta ohledně toho pána. Je neuvěřitelné, co si dovolí.

Prokůpek
Prokůpek (neregistrovaný) ---.37.broadband12.iol.cz
21. 8. 2011 17:47 Nový

Re: udavač Kapler

celé vlákno

"Prokůpek se žalobou na noviny nejprve dvakrát uspěl u Vrchního soudu v Praze, který vždy rozhodl, že se vydavatel musí omluvit.

Podle Vrchního soudu výrazy použité v článku překročily svou vulgaritou a hrubostí uznávaná pravidla slušnosti a musely urazit každou osobu a není důležité, že šlo o politika. A právo na ochranu osobnosti tak má přednost před právem na svobodu informací."
Přiznám se popravdě, že výrok Nejvyššího soudu neznám, ale zeptám se na to mého právního zástupce v právní věci JUDr.Martina Kulhánka, Plzeňský deník se mě omluvil a tím jsem považoval věc za uzavřenou.
zdroj: Aktuálně.cz

Právník, který na vás keplere podal trestní oznámení Mgr. et. Mgr. Martin Nezval se mi již ozval, že jste mu poslal e-mail. Jste asi trochu schizofrenik, když chcete, aby se s vámi spojoval právní zástupce protistrany. Stejně schizofrenické je, když mi napíšete, abych si psal na e-mail k Paroubkovi, a pak podáte stížnost na moji osobu na vasevec.cz, do mého zaměstnání a blog.cz. Nebo máte udavačského dvojníka.
Mimochodem, opět si neověřujete fakta, píšete o mě, že jsem nácek na exotopedie, která by byla, a to myslím docela vážně - jinak vtipná a nácek jsem podle vás na základě článku, že jsem kandidoval za Dělnickou stranu ve Zlínském kraji. Projděte si vy "známý internetový specialisto" na www.volby.cz, zda jsem někdy kandidoval ve Zlínském kraji? Nikdy! Váší nedostudovaností jste zřejmě ještě nepochopil, že je potřebné si věci ověřit ze dvou zdrojů! Proč není moje manželka v lékařské komoře, přiznám se, že nevím, ale také nevím, co je vám potom. Určitě se jí zeptám, ale vysvětlení bude asi jednoducjé, jelikož je původem občanka SRN a pracuje v nemocnici v Bavorsku, ale to opravdu nevím přesně. Zato vím přesně, že se pletete do mého soukromí. Například píšete, že zaplaťpánbůh nemám děti. Víte, o dvě jsme se ženou přišli, i přes vaše sprosťáctví přeji vašim dětem hodně zdraví...A vy se nad sebou zamyslete? Co vaše svědomí?
Nejsem psychiatr, takže neznám léky, které popisujete. A co že je tak dobře znáte? Berete chlapče, berete? Když už někoho pomlouváte, pletete se mu do soukromí, měl by jste také umět přijímat tvrdé odpovědi.
A i kdybych se dopustil plagiátu, rozhodně vás to neopravňuje nazývat mě lhářem, zlodějem, podvodníkem apod. K čemu vás to však vůbec neopravňuje je pomlouvat mě v mém zaměstnání, pomlouvat mojí ženu a mé blízké. To, že jste se k tomu snížil svědčí o vás kaplere. A neomluvilo by vás ani kdybych napsal milión plagiátů. A ještě jedna věc mě překvapuje, co že se neozvali ti lidé, jejichž práce jsem měl plagiátovat, podle vás jakási paní Kadlecová a pan Žambera. Kam se poděli?

Ostatně, celou věc má už v rokou Policie ČR, takže si počkáme na výsledky šetření

Tomáš Kapler aura:66
21. 8. 2011 18:14 Nový

Re: udavač Kapler

celé vlákno

Pane Prokůpku, ano, poté, co jste napsal, že jste mě prostřednictvím vašeho právníka obvinil, jsem jej kontaktoval, považuji to za naprosto normální, resp. za naprosto normální bych považoval, když by mě nejdříve kontaktoval váš právník. Takhle alespoň má na mě kontakt, takže až to bude řešit, tak bude vědět u koho.
Ano, poté, co jste tu místo omluvy začal nesmyslně nadávat a útočit, jsem kontaktoval i vysokou školu, kde působíte, stejně jak jsem zaznamenal učinili i jiní lidé, protože považujeme vaše jednání za neslučitelné s prací vysokoškolského pedagoga.
Co se týče exotopedie, když byste si přečetl zdejší komentáře nebo kontaktoval exotopedii tak byste zjistil, že tamní zápis jsem nevytvořil ani jsem do něj nějak nezasahoval, stejně tak jsem nepsal nic z těch osobních věcí, manželce, dětech atd., o kterých tu píšete. Jak už jsem psal - vaše soukromí je mi ukradené, jen řeším to, že jste plagiátor.
Co se týče vašeho plagiátorství - já jej považuji za naprosto prokázané a za naprosto neobhajitelné, ostatně sám také jen házíte špínu okolo, aniž byste byť jen jedinkrát reagoval na tu základní otázku, jak je možné, že "vaše" články jsou doslova shodné s články jiných autorů, případně se jedná o kompilát a to bez udání zdrojů. Tím pro mě práce blogera, který jen píše své názory končí.
Pokud vím, tak jste byl upozorněn na plagiátorství z mnoha zdrojů a to i dříve. Já jsem jen vaše plagiátorství (= krádež duševního vlastnictví, tedy jste zloděj) zveřejnil. Kontaktoval jsem Novinky, jejichž článek jste ukradl, jestli na vás podají či nepodají nějakou žalobu je jejich věc, zeptejte se jich. Podobně tak server Vaše Věc, odkud jste podle jejich šéfredaktora také ukradl nějaký obsah a zveřejnil pod svým jménem.
Předpokládám, že jestli mě obviníte, tak se sejdeme u soudu a tedy bude povinností naší strany prokázat, že jste se dopustil oněch krádeží obsahu, o kterých tu píšu, takže pak samozřejmě budu kontaktovat i autory a je pak možné, že vás obviní. Do té doby mi nestojíte za to, abych se tím zabýval.

Leona48 aura:98

Re: udavač Kapler

celé vlákno

Lídr DS se vydával za novináře TV Markíza

Citace z článku: ...Prokůpek, který podle soudního psychiatra trpí poruchou osobnosti s narcistními sklony, napadl Vilímce na ulici pěstmi poté, co v něm poznal politika ODS. ... Prokůpek se v pondělí k soudu nedostavil. Během procesu se hájil tím, že v době útoku byl jako novinář vyslán televizí Markíza do Maďarska. Zástupci slovenské stanice ale tyto informace popřeli s tím, že bývalého lídra Dělnické strany na Olomoucku neznají.
Obžalovaného pomohly usvědčit výpisy od telefonních operátorů, které vyloučily Prokůpkův pobyt v zahraničí. Jeho platební karta byla navíc použita v restauraci nedaleko místa činu. Prokůpek měl dosud čistý trestní rejtřík, což soudce zohlednil v rozsudku. Protože Vilímec utrpěl pouze lehká zranění, byl útok hodnocen jako výtržnictví. Kromě podmínky musí odsouzený zaplatit výdaje zdravotní pojišťovně.

Prokůpek v současné době čelí ještě jednomu obvinění, tentokrát z napadení.

http://plzensky.denik.cz/zlociny-a-soudy/lidr-delnicke-strany-dostal-podminku20110502.html

RapeApe
RapeApe (neregistrovaný) ---.cust.sloane.cz
21. 8. 2011 19:47 Nový

Re: udavač Kapler

celé vlákno

Pane Prokůpku, pan Kapler není autorem článku na Exotopedii, jsem jím já (je mi ovšem jasné, že dle pravidla "podle sebe soudím tebe" si stejně budete myslet, že jsem p. Kapler), protože vy si zasloužíte čestné místo mezi tamním osazenstvem za to, co předvádíte na téhle diskuzi. Kdybyste se slušně omluvil za to plagiátorství a svůj blog prostě smazal, všichni by to nechali být, ale směšné vyhrožování žalobami a policií a důsledné popírání činů, které jsou naprosto zjevné a tisíckrát dokázané, z vás dělá exota prvotřídního kalibru. Nepřeji panu Kaplerovi nic zlého, ale osobně doufám, že ho skutečně zažalujete a on pak zveřejní místo a čas soudního jednání, protože takovou frašku bych jako veřejnost skutečně rád viděl :)

Jiří Huf aura:70

Re: *** je udavačská svině

celé vlákno

Neznám souvislosti článku (a znát je nechci), ale řada IP adres a Váš komentář mi vykouzlil úsměv na tváři! Hezký postřeh! Sám bych si toho nevšiml.

Prokůpek
Prokůpek (neregistrovaný) ---.37.broadband12.iol.cz
22. 8. 2011 11:23 Nový

Re:Leono přemýšlej?

celé vlákno

1. K soudu se nedostavil.
2. Během procesu se hájil tím,....
Protimluv nebo schizofrenie?

David
David (neregistrovaný) ---.net.upcbroadband.cz
22. 8. 2011 11:26 Nový

Re: Re:Leono přemýšlej?

celé vlákno

add 2, prostřednictvím svého zástupce? :-)

Janek
Janek (neregistrovaný) 109.80.238.---
22. 8. 2011 11:49 Nový

Není nad citace z díla Mistra

"Všichni asi známe pojmy jako facebook, twitter, badoo či myspace. Co to vlastně znamená? Jsou to sociální sítě, zvané též společenské sítě nebo komunitní sítě (anglicky social network). Tyto sociální sítě pochopitelně zasáhly i do životů hráčů a tenistek pohybujících se po okruhu ATP či WTA tour? Důvod je jednoduchý. Tenisté a jejich ženské protějšky cestují po celém světě, a tak komunikují prostřednictvím mobilních počítačů a operátorů. A na sociálních sítích vznikají i fan kluby předních profesionálních hráčů a hráček. Ale i samotní tenisté a tenistky zde diskutují o svých problémech a používají sociální sítě jako „zbraň“ pro zastrašování soupeřů, když se zde samotní hráči či hráčky vyjadřují ke slabinám soupeřů. To už nemluvě o tenisových akademiích, které se na sociálních sítích prezentují. A pochopitelně, že sociální sítě využívají i sázkaři, aby se poradili o tom, na který tenisový zápas vsadit a jak."

Baud
Baud (neregistrovaný) ---.171.broadband12.iol.cz
22. 8. 2011 13:19 Nový

Jane, Milane, Jaroslave!

celé vlákno

Aneb další střípek do mozaiky, ilustrující oblíbený (ale už profláklý) modus operandi :-)

Tomáš Kapler aura:66
22. 8. 2011 13:54 Nový

Re: Re:Leono přemýšlej?

celé vlákno

Pane Prokůpku, vy opravdu vyučujete komunikaci na vysoké škole, když nejste schopen pochopit ani dvě příslovečná určení vedle sebe tj. "v pondělí se k soudu nedostavil" a vyvodit z následující věty "Během procesu se hájil" nějaký naprosto smysluplný a zřejmě i pravdivý závěr, jako že proces trval déle, než ono zmíněné pondělí, kdy se zřejmě jen četl rozsudek?
Já vím, že má UJAK příšernou pověst, ale to jsou tamní studenti opravdu tak hloupí, že vám takovéhle lapsy baští? Vždyť museli proboha předtím alespoň získat maturitu!

Tomáš Kapler aura:66
22. 8. 2011 13:58 Nový

Re: Jane, Milane, Jaroslave!

celé vlákno

A kurňa, to jste neměl, to jsem si nechával na soud ;-) Parlamentní listy jsou samozřejmě schopny prokázat, že všechny 3 příspěvky pochází z jedné IP adresy, zřejmě tedy opět studenti UJAK neměli v půl desáté večer co na práci a tak náhodně a nezávisle na sobě napsali své komentáře.

Baud
Baud (neregistrovaný) ---.171.broadband12.iol.cz
22. 8. 2011 14:56 Nový

Re: Jane, Milane, Jaroslave!

celé vlákno
Nevím, jestli to byli studenti, ale tenhle kontingent virtuálních reportérů měl dosti podobné problémy s klávesnicí, zejména s vrtošivou klávesou "O".

Ale když se pan P. zabývá "masovou komunikací" (byť o tom po předvedeném představení plném cinkajících rolniček poněkud pochybuji), specialisté z masově komunikační platformy Okoun.cz jistě pro něj promptně připraví "Prokůpkizátor", aby mohl rozšířit svůj záběr do masových měřítek a nemusel se omezovat jenom na 3 identity.

Fred
Fred (neregistrovaný) ---.pilsfree.net
22. 8. 2011 17:31 Nový

Před cca 3 roky jsem se Prokůpkem zabýval služebně.

celé vlákno

Tehdy neměl ŽÁDNÝ akademický titul a studoval (údajně) jakousi obskurní vysokou školu v bratislavě. Dnes už je Ing. a PhD (tedy údajně). Já vím, že v bývalém Československu je možné prakticky všechno, ale ty Prokůpkovy tituly......Já vám lidi nějak nevím. :-)

Leona48 aura:98

Re: Jane, Milane, Jaroslave!

celé vlákno

hmm, tři lidi ho viděli v Maďarsku, všichni tito sportovní novináři čtou ve stejnou chvíli Parlamentní listy, všichni mu potvrdí, že nebyl v Plzni, a on ani jednoho nenechá předvolat jako svědka k soudu. Škoda, že všichni uvedli jména, která žádným sportovním novinářům nepatří. Taková smůla!

Leona48 aura:98

Re: Před cca 3 roky jsem se Prokůpkem zabýval služebně.

celé vlákno

Je zvláštní, že jeho tituly se neuváděly ani na oficiálních kandidátkách. http://volby.delnickelisty.cz/

A stejně tak je nemá ani ve svém deníku politika.
http://www.denikpolitika.cz/politik/vaclav-prokupek(2)

Mimochodem, on je opravdu renesanční člověk:
"Dvakrát po sobě byl Prokůpek zvolen do Akademického senátu ZČU v Plzni a jako první vystoupil z kritikou toho, co se děje na tamější Právnické fakultě. „Bohužel se obávám, že nakonec bude celá aféra zametena pod koberec,“ řekl Prokůpek o aféře s nespravedlivým udělováním akademických titulů.

Václav Prokůpek ...ovládá osm světových jazyků.

Václav Prokůpek se živí jako sportovní novinář, publikuje v našich i zahraničních sportovních časopisech, komentuje pořady v našich, slovenských i zahraničních televizních společnostech. Působí také jako spisovatel literatury faktu, publicista zabývající se historií a ekonomií. Je šéfredaktorem soukromé sportovní agentury a pedagogem na Technickém institutu, kde přednáší ruský jazyk a základy slovanských jazyků.

Prokůpek
Prokůpek (neregistrovaný) ---.37.broadband12.iol.cz
22. 8. 2011 20:45 Nový

Re: Před cca 3 roky jsem se Prokůpkem zabýval služebně.

celé vlákno

tak ty jsi semnou zabýval služebně a zveřejňuješ to na internetu!!! Tak to jsi buď lhář a nebo policista, který porušuje svoje pravomoce!!! To je tedy síla!!!

Dunbar
Dunbar (neregistrovaný) 188.120.195.---
22. 8. 2011 21:24 Nový

Re: Před cca 3 roky jsem se Prokůpkem zabýval služebně.

celé vlákno

Případ titulů profesionálního lháře Prokůpka řešila před třemi roky rovněž disciplinární komise Západočeské univerzity. Nebyl tehdy schopen doložit jakýkoliv diplom...

Milly
Milly (neregistrovaný) 212.4.152.---
22. 8. 2011 22:35 Nový

Re: Role se občas obrací?

celé vlákno

ale no tak, snad si nemyslíte, že by pan Prokůpek byl schopen něco vyplodit...:
http://www.kscm-trutnov.cz/phprs/rservice.php?akce=tisk&cisloclanku=2011070083

Prokůpek
Prokůpek (neregistrovaný) ---.37.broadband12.iol.cz
22. 8. 2011 23:13 Nový

Re: Role se občas obrací?

celé vlákno

Role se občasobrací? V tom s vámi souhlasím. Z komunikace o plagiátorství se keplerovi a spor podařilo vytvořit kompilát různých extrémů - dokonce se zde propagují i komunisté!
Z bývalé zaměstnankyně kina je najednou údajný policista posílající ze stejné adresy své vzkazy. A ty Durbane, asi víš více než já, přestože jsem tehdy seděl v Akademickém senátu ZČU, ale tehdy se přeci kontrolovali VŠ diplomy v souvislosti s kauzou plzeňských práv všem. A to, že mohu dále učit na VŠ j jen důkazem toho, že u mě bylo všechno v pořádku. Mimochodem, na základě toho jsem dokonce byl i do té diciplinární komise jmenován a mohl bych tady jmenovat pár rychlostudentíků, a to by jste se divili, kdo všechno tam figuroval. Ale já na rozdíl od toho údajného policisty vím, co je, když člověk podepíše mlčenlivost a k čemu mě zavazuje. Já totiž zákony respektuji

Abraxis
Abraxis (neregistrovaný) 91.120.52.---
22. 8. 2011 23:51 Nový

Re: Role se občas obrací?

celé vlákno

To je vsechno skvele - a kdy se vyjadrite k jadru clanku - tedy k tomu, ze jste vykradal cizi clanky?

Prokůpek
Prokůpek (neregistrovaný) ---.37.broadband12.iol.cz
22. 8. 2011 23:59 Nový

Re: Ale já už se přeci vyjádřil

celé vlákno

A myslím velmi konstruktivně a dokonce i s pokorou, která my je vlastní, ale pochopitelně, že to skoro ve 300 příspěvcích zapadlo...
Lepší je ze mě udělat blázna a kriminálníka, než se věnovat jádru věci. Vymýšlet si, lhát, pomlouvat, kdo to moje vyjádření najde, má u mě pivo...
Mimovhodem bylo poměrně velmi pregnantně napsáno v počátcích diskuze. Tedy diskuze? Té snůšky špíny!!! Dokonce jsem si musel přečíst, že mi kepler zvyšuje návštěvnost mých stránek. A světe di se! Oni jsou skutečně navštěvovanější 10 krát více než obvykle. Vidíte, jak funguje mediální manipulace a konspirace...

Leona48 aura:98

Re: Ale já už se přeci vyjádřil

celé vlákno

To je vsechno skvele - a kdy se vyjadrite k jadru clanku - tedy k tomu, ze jste vykradal cizi clanky? :-)

Abraxis
Abraxis (neregistrovaný) 91.120.52.---
23. 8. 2011 0:44 Nový

Re: Ale já už se přeci vyjádřil

celé vlákno

A kde je to napsano? Muzete prosim poslat odkaz na dany prispevek - ci ho sem zkopirovat? Nebo ho treba dat do blogu... Ja totiz nic takoveho nemuzu najit...

Petr
Petr (neregistrovaný) ---.mcr-bng-012.adsl.virginmedia.net
23. 8. 2011 1:30 Nový

I kdyby dopisovatel

celé vlákno

z domeny ---.37.broadband12­.iol.cz delal dnes cokoliv a stavel se na hlavu, tak po precteni jeho prispevku musim rict, ze je totalne mimo ramec normalniho zaberu komunikace mezi dospelimi lidmi, Me dvere od garaze jsou inteligentnej­si.Pokud tohle molekuli uci na VS (o cemz pochybuji), je mi lito studentu.

Milly
Milly (neregistrovaný) 212.4.152.---
23. 8. 2011 8:11 Nový

Re: I kdyby dopisovatel

celé vlákno

Prokůpku, souhlasím s Petrem, když pánbůh rozdával rozum, tak ty jsi chyběl....
a kdybys jako znalec PR nereagoval vůbec na tento článek a hrál mrtvého brouka, už dávno by o tomhle článku a o tobě nikdo nevěděl a článek by zapadl, jako tisíce jiných...

P.S.: podle tvého vyjadřování a pravopisu se mi vůbec nechce věřit, že jsi vysokoškolsky vzdělaný....že já blbec nebydlel blíž Plzni....

Jenda
Jenda (neregistrovaný) ---.88.broadband14.iol.cz
23. 8. 2011 9:39 Nový

Re: ad MUDr. Prokůpková Hana

celé vlákno

Přesně, pan Cuketka tam taky není uvedený :-)

Smíťa
Smíťa (neregistrovaný) ---.pilsfree.net
23. 8. 2011 11:36 Nový

Re: Role se občas obrací?

celé vlákno

Nu, nevím jak to s tím sezením v AS ZČU bylo žhavé, když v celém volebním období, během kterého aféra na FPR proběhla, byl dle záznamů ze zasedání akademického senátu Ing. Václav Prokůpek přítomen pouze jedinkrát ...(http://senat.zcu.cz/zapisy/2009/zap_09_06_24.pdf)

Milly
Milly (neregistrovaný) 212.4.152.---
23. 8. 2011 11:53 Nový

titul

celé vlákno

Nicméně bych byl pro to, abychom podali podnět na Ministerstvo školství, jak takovýto člověk mohl vůbec přijít k titulu (pokud jej vůbec vlastní) a jak může učit....

Prokůpek
Prokůpek (neregistrovaný) ---.37.broadband12.iol.cz
23. 8. 2011 12:43 Nový

Re: udání

celé vlákno

Podejte, ale nenazývejte to podání, nýbrž pravým slovem udání, ale nebojte se, on už to ten kapler udělal dávno za vás
Zviditelnite mě....alespoň dostanu dostatek prostoru v médiích
Ten v Lupě už jsem si vybral, takže tady už nebudu nikomu odpovídat.
Těm, kteří mě chtějí položit slušnou otázku se omlouvám, ale myslím, že ti by se již dávno ozvali
Děkuji za PR

Mr.Future aura:41

Re: udání

celé vlákno

Já bych i položil, ale na zákaldě přečtení diskuze bych na ni stejně nenašel odpověď... Takže se neomlouvejte slušným za to že odcházíte a už nebudete odpovídat; zatím jste nezačal...
To není výkřik a pokus Vás naštvat, to je prosté konstatování po přečtení kompletní diskuze... Jsem z ní velice smutný; nemyslím že je potřeba podávat kdejaké oznámení.. Ale popravdě myslím že byste se měl zamyslet nad svým duševním zdravím, a to prosím neberte jako urážku. Tolik veletočů v několika příspěvcích je.. víc než zvláštní. Každopádně pěkný den a těším se až si přečtu jak dopadnou trestní oznámení...

Milly
Milly (neregistrovaný) 212.4.152.---
23. 8. 2011 13:46 Nový

Re: udání

celé vlákno

pane Prokůpek, zkuste si zjistit význam slova udavač....
je prostě nemožné, abyste nadále učil na VŠ...
pokud nejste příčetný, abyste to pochopil sám, musí se o to postarat společnost...a té musí dát někdo podnět...
a ve vašem případě to není o PR, takže moc neděkujte, zde jde o závažnější sdělení....

P.S.: stejně by mě zajímalo, kde jste v tom roce 2002 hrál ty šachy...víte, jestli jste si nespletl třeba město, případně název turnaje...nebo jestli se vám to nezdálo a neměl jste ruku v nočníku...nebo co já vím, pořád mě to vrtá hlavou....

Tomáš Kapler aura:66
23. 8. 2011 15:16 Nový

Re: titul

celé vlákno

Milly a co vám brání? Napište na posta@msmt.cz. Já u určitých důvodů (zcela nesouvisejících) nemohu.

P.S. pro pana Prokůpka - když někdo nahlásí zloděje, násilníka, podvodníka či jiného kriminálníka na příslušné úřady, tak to nepovažuji za "udání", alespoň tedy ne v negativní konotaci toho slova. Myslím, že kdyby lidé podobné kriminálníky "udávali" častěji, bylo by nám všem mnohem lépe. Samozřejmě tato fráze si získala negativní pověst za socialismu a nacismu, kdy byli udáváni lidé za jejich (i fiktivní) vzpoury proti zločinnému režimu, ale to rozhodně není váš případ.

Fred
Fred (neregistrovaný) ---.pilsfree.net
23. 8. 2011 16:13 Nový

Hele, Ty "sporťáku" a "inžo",

celé vlákno

když už si tedy tykáme, musím konstatovat, že policajt nejsem a nikdy jsi nebyl. Jinak je příznačné, že neodpovíš na podstatu. Jestli jsi ji nepobral (nejen tady by to nebylo poprvé) tak ti napovím - před třemi roky jsi žádný akademický titul neměl a najednou jsi Ing. PhD. Jen se pochlub, kde jsi ty tituly získal, on si to tady rád někdo ověří. :-) A pro všechny bych chtěl upozornit, že hrozby nějakými trestními oznámeními jsou zcela mimo mísu - vzhledem k aktuální judikatuře Ústavního soudu je zcela nemožné, aby Policie získala příslušný soudní příkaz, na jehož základě by se dostala k vaší IP adrese. Navíc Prokůpek nemůže mít zájem na tom, aby veřejně vyšlo najevo, že ve skutečnosti je absolutní nula, která nikdy nic nedokázala a veškeré své "úspěchy" si musí vymýšlet.

Milly
Milly (neregistrovaný) 212.4.152.---
23. 8. 2011 16:30 Nový

učitel (národů)

celé vlákno

jaj, ať hledám, jak hledám na netu, nemůžu najít žádný "Technický institut ve Štúrově" ani žádný "Teologický institut v Ostřihomi" jak má napsáno v životopise...(Os­třihom je v severním Maďarsku)
ani na UJAK neučí, jak tady bylo v odkazech....:
http://www.ujak.cz/kontakty.php

pane Prokůpku, kde teda učíte...?
dejte nám prosím info....

Mr.Future aura:41

... a viděl ho už někdo někdy...

celé vlákno

Teda popravdě si začínám říkat jestli tohle nění nějaký žertéř který zkouší jak rychle se po netu šíří informace. Neříkejte mi že takováhle osoba opravdu existuje a svobodně chodí mezi námi.
Je pravda že po JUDr.PhDr.Mgr. et Mgr.Henryku Laholovi jsem si myslel že mě nepřekvapí nic ale... Pane prokůpek máte nějaký skutečný důkaz vaší existence? :)

Fred
Fred (neregistrovaný) ---.pilsfree.net
23. 8. 2011 17:26 Nový

Já bych to tak nehrotil.

celé vlákno

Na UJAK se asi byl podívat na nějaké veřejné přednášce a ve Štúrovu a Ostřihomi byl na dovolené. Takže skoro všechno v tom životopise byla pravda. I s šachovými figurkami určitě táhnout umí, no a od toho je už k výhře ma mezinárodním velmistrovském turnaji kousek. :-)))))))))))))

a8n
a8n (neregistrovaný) ---.static.bluetone.cz
23. 8. 2011 17:57 Nový

Re: Role se občas obrací?

celé vlákno

Díky, zdálo se mi to divné, ale strejda Google mi neuměl najít pravého původce.

a8n
a8n (neregistrovaný) ---.static.bluetone.cz
23. 8. 2011 18:01 Nový

Re: učitel (národů)

celé vlákno

Na tomhle blogu zveřejnil dvě sady svých údajných výukových slajdů: http://vaclavprokupek.pise.cz/

RapeApe
RapeApe (neregistrovaný) ---.cust.sloane.cz
23. 8. 2011 18:19 Nový

Re: ... a viděl ho už někdo někdy...

celé vlákno

Taky mne to napadlo, už asi předevčírem - jestli ten člověk doopravdy existuje. Kdyby neexistovaly články na stránkách periodik o tom, co tenhle exot prováděl, klonil bych se k tomu, že je to typický basement dweller a z maminčina sklepa si na webu udělal virtuální alter ego.

David
David (neregistrovaný) 109.80.109.---
23. 8. 2011 18:25 Nový

Re: učitel (národů)

celé vlákno

Samozřejmě plno opsaných článků. Vtipné je, že na těch stránkách nejde použít CTRL+C :-)

Mr.Future aura:41

Re: ... a viděl ho už někdo někdy...

celé vlákno

No já si spíš začínám vážně říkat, jestli ten kdo se nám tu prezentuje jako prokůpek je ve skutečnosti Prokůpek... Resp. jestli ten kdo má haldu bloků je ve skutečnosti prokůpek. Kdyby byly na stránkách ke je víc reklamy tak bych o tom ani moc neuvažoval, takhle je to trochu samoúčelný...

RapeApe
RapeApe (neregistrovaný) ---.cust.sloane.cz
23. 8. 2011 20:55 Nový

Re: ... a viděl ho už někdo někdy...

celé vlákno

No, jestli s ním chtěl doopravdy někdo vyjebat, povedlo se mu to dokonale.

Ondřej Surý aura:80
23. 8. 2011 21:52 Nový

Re: Najdi deset rozdílů...

celé vlákno

Autor toho původního článku to měl šanci shlédnout ještě před smazáním...

Ondřej Surý aura:80
23. 8. 2011 21:54 Nový

Re: Ing. Václav Prokůpek, Ph.D. aneb když vysokoškolský pedagog krade

celé vlákno

Nechápu. Jaká nepodložená fakta? Ty plagiáty byly do očí bijící, na to nepotřebujete rozhodnutí soudu, abyste poznal, že Ing. PhD. kopíroval cizí články a sám se pod ně podepisoval.

Ondřej Surý aura:80
23. 8. 2011 22:15 Nový

Re: ... a viděl ho už někdo někdy...

celé vlákno

No, minimálně doména vaclavprokupek.cz vypadá, že je registrovaná na toho pravého. Alespoň tedy základní fakta odpovídají tomu, že adresa držitele je správná.

Takže bych aplikoval Occamovu břitvu... a nepochyboval bych.

Nicméně pokud je to všechno fake, tak ten, kdo za tím stojí, by měl vyučovat masovou komunikaci :). (Případně by to byla moc hezká vědecká ale naprosto neetická práce.)

Leona48 aura:98

Re: ... a viděl ho už někdo někdy...

celé vlákno

No, že by to byl fake? že by neexistující osoba opakovaně kandidovala ve volbách? A osoba se stejným jménem byla souzena u soudu? Tenhle pán opravdu existuje, bohužel jsem ho poznala osobně.

Mimochodem, docela by mě zajímalo, jak je to s tím Technologickým institutem, UJAK a dalšími podivnostmi. Případně, kde vůbec tenhle člověk získal diplom, v systému Zpč. univerzity není, studia podle všeho nedokončil.

A ještě víc by mě zajímalo: jak je to s těmi plagiáty? Václav Prokůpek se evidentně domnívá, že když na otázku neodpoví, přestane dotaz existovat.

Milly
Milly (neregistrovaný) 212.4.152.---
23. 8. 2011 23:04 Nový

Re: ... a viděl ho už někdo někdy...

celé vlákno

já se taky domnívám, že existuje...
jen ten jeho životopis je lež od A do Z....

Leona48 aura:98

Re: udání

celé vlákno

jako odborník na PR a média byste asi měl vědět, že kampaň, kterou tady vedete, je ta nejhorší možná. Základní zásada PR je: nelhat, nemlžit, protže všechno se nakonec provalí. Dokladem toho je i zdejší diskuze. Začalo to upozorněním na vaše plagiátorství a porušování pravidel internetových blogů, ale vy jste z toho dokázal vydupat tolik, že valná část čtenářů pátrá po dalších vašich excesech, bohužel pro vás, úspěšně. Takže z plagiátora se nesmyslně zarputilým PR stal rázem i odsouzenec, falešný šachista, falešný advokát, falešný exmanžel, pravděpodobně i falešný učitel, zkrachovalý politik, nácek atd. Jako sportovního komentátora našich, slovenských a zahraničních tv stanic vás taky nikdo nezná. Myslím, že jste tady předvedl víc, než by dokázal kdokoliv jiný

Ondřej Surý aura:80
23. 8. 2011 23:30 Nový

Re: ... a viděl ho už někdo někdy...

celé vlákno

Ne, to jste mě špatně pochopila. Reagoval jsem pouze na to, že by ty jeho "blogy" nebo spíš "plagy" (mashup plagiátu a blogu :)) nebyly jeho výtvorem.

Nicméně osobně moc nepochybuji, protože to všechno do sebe až Henryko Laholovsky zapadá včetně toho, že není sirotek :).

a8n
a8n (neregistrovaný) ---.static.bluetone.cz
24. 8. 2011 0:14 Nový

Re: učitel (národů)

celé vlákno

A heleme se, sem už nepíše, ale čte to tu a maže články.

soumenvodnetbooku
soumenvodnetbooku (neregistrovaný) ---.192.wms.cz
24. 8. 2011 10:10 Nový

Re: Role se občas obrací?

celé vlákno

Milý pane Prokůpku. V akademickém senátu ZČU jste neseděl. Akademickým senátem ZČU jste byl předvolán k etickému panelu pro závažné porušení podmínek studia. Nechtějte po mne, abych se spojil s bývalou předsedkyní tohoto panelu, která Váš případ řešila a vynesl na světlo podrobnosti. Nedokázal jste se kauze postavit jako chlap a vyhýbal jste se doručení předvolání. Váženým akademikům jste se smál do obličeje. Pozor na to, milý pane. Už jste svým chováním poškodil mnoho lidí. Vaše pověst Vás provází a bude Vás provázet. A to budiž Váš trest.

šoumenvodnetbooku
šoumenvodnetbooku (neregistrovaný) ---.192.wms.cz
24. 8. 2011 10:15 Nový

OPRAVA - Re: Role se občas obrací?

celé vlákno

Zde mám chybu. V roce 2009 v senátu ZČU opravdu seděl. Ovšem to o etickém panelu již pravda je.

Milly
Milly (neregistrovaný) 212.4.152.---
24. 8. 2011 10:20 Nový

Ze životopisu Václava Prokůpka:

"Byl šéfredaktorem časopisů Český Expres, Ekoefekt i kontroverzního deníku Špígl."
Šéfredaktorem deníku Špígl byl od roku 1990 do roku 2001 Ladislav Froněk (http://aleph.vkol.cz/pub/svk01/00032/34/000323417.htm)
poté byl deník prodán firmě Brisk Company, ta do funkce šéfredaktora dosadila Jana Kopala (http://zpravy.kurzy.cz/19598-denik-spigl-je-v-rukou-krajni-pravice/)
posledním šéfredaktorem Špíglu byl David Zápal, s ním Špígl skončil v roce 2002 - to je ten rok, co Prokůpek vyhrál ten šachový turnaj...
(http://www.spigl.wz.cz/) - sloupeček vpravo...

Prokůpku, ty tam nejsi....kdepak se stala chyba...?

Milly
Milly (neregistrovaný) 212.4.152.---
24. 8. 2011 15:48 Nový

Re: učitel (národů)

celé vlákno

a8n

člověče, on je neuvěřitelně aktivní...

a koukal jsem na jeho profil...:
Pár slov navíc...
Ží a nech žít

Mr.Future aura:41

... a je mezi námi?

celé vlákno

Vím, že jsem s tím už otravný ale...

Zatím v podstatě všechno co jsme četli vzniklo pomocí ctrl+p; nikde se nevyskytují žádně vlastní myšlenky, jediná fotka která exitruje je z článku na Idnes o napadení poslance a v podstatě cokoliv na sebe napsal do životopisu je lež. Vím že vypadám jako paranoik, konspiratista a kombinace mezi Mulderem a Moorem ale furt mi to nedá.
Viděl někdo nějaký důkaz který by spojoval nějakou žijící osobu s těmy blogy/copy pasty? Zná ho někdo ze školy? Můž někdo potvrdit že ten kdo se s námi bavil je on?

Nebo se někdo královsky baví na náš účet vymyšlenou osobou od A do Z... Zkuste někdo vyšťourat nějaké reálně věci a ne jedičky a nuly na internetu... Mě se to nějak nevede.

Petr
Petr (neregistrovaný) 62.209.200.---
25. 8. 2011 8:41 Nový

Re: ... a je mezi námi?

celé vlákno

Ano, znám ho z doby kdy studoval v Ústí, fotka sedí, je to ale skoro 20 let . Z toho, co o něm vím z té doby, bych řekl, že se to chování na něj podobat může. Nicméně jestli člověk, který sem píše pod nikem Prokůpek, je on sám pochopitelně nevím.

RapeApe
RapeApe (neregistrovaný) ---.cust.sloane.cz
25. 8. 2011 9:51 Nový

Re: ... a je mezi námi?

celé vlákno

Nebo kombinace obou teorií: skutečný Prokůpek může být pěkná svině (což asi bude, viz. novinové články o něm) a někdo se rozhodl si to s ním vyřídit hezky po internetovsku, což se mu povedlo docela slušně. Prokůpek samotný rozhodně existuje vzhledem k tomu, že existují zveřejněné rozsudky s jeho jménem na oficiálních stránkách justice.

Abraxis
Abraxis (neregistrovaný) ---.tatrabanka.sk
25. 8. 2011 10:13 Nový

Re: ... a je mezi námi?

celé vlákno

Myslim, ze odkazovany clanek na iDnes o jeho odsouzeni je postacujici dukaz o jeho existenci i pro stredne paranoidni jedince.

Mmchodem - jak muze vzniknout to, co jsme cetli, za pomoci "ctrl+p"?

david
david (neregistrovaný) 62.240.189.---
25. 8. 2011 10:16 Nový

Re: ... a je mezi námi?

celé vlákno

Mohu potvrdit existenci pana Prokupka. Mel jsem s nim negativni osobni zkusenost. Jeslti je bloger skutecne on samozrejmne nevim, ale zpusob vystupovani je mu podobny.

Mr.Future aura:41

Re: ... a je mezi námi?

celé vlákno

Nepochybuji o existeni p. Prokůpka z té zprávy - odkud pochází i ta jediná fotka - spíš uvažuji o možnosti že nemusí mít plně prsty ve včech oněch "blozích" a kecech všude po netu. prostě nevěřím že existuje někdo kdo si bude vymýčšlet, lhát a bulíkovat tímhle stylem. Zdá se mi to trochu moc, hm trochu moc přes limit i na jakéhokoliv nemocného člověka který zvládá předstírat že je zdráv.
Teď mě tak ještě napadlo se podívat kdy ty blogy pozakládal, pokud by to bylo všechno založeno cca ve stejnou dobu, nebo alespoň poměrně nedávno tak jsme doma... I na svých stránkách má jen drobný výběr toho co napsal a moc do minulosti nejde...

A jinak ctrl+p je samozřejmě omyl, příspěvek jsem psal při převádění výkresů takže ctrl+p je lehce mimo :)

David
David (neregistrovaný) ---.net.upcbroadband.cz
25. 8. 2011 15:42 Nový

Re: ... a je mezi námi?

celé vlákno

ctrl+p je naopak perfektně výstižné, ctrl+prokupek :-) Myslel jsem, že to je nadsázka ;-)

David
David (neregistrovaný) ---.net.upcbroadband.cz
25. 8. 2011 15:45 Nový

Re: ... a je mezi námi?

celé vlákno

a zároveň bych navrhl předefinovat ctrl+p z klávesové zkratky pro tisk na klávesovou zkratku, která by fungovala jako copy a paste zároveň přičemž vloží zkopírovaný text na libovolný blog.

skutečný Ondřej Surý
skutečný Ondřej Surý (neregistrovaný) ---.torservers.net
25. 8. 2011 18:33 Nový

Re: a jaké jsou důkazy, že blogy z lupy a jiné blogy mají přímou vázbu na Ing. Václava Prokůpka?

celé vlákno

info k registraci domén: Pánové a hlavně Ondřejí Surý! Já když zjistím, kde bydlíte a Váše skutečné jméno a příjmení, tak mi nic nebraní z jiné části republiky zaplatit za doménu www.ondrej-sury.cz par stovek a v základních faktech uvést Váše bydliště a projde to a pak třeba zveřejním, že jste 13. prezident Kambodže :) (to jistě potvrdi kolega Tomáš Kapler, který za svůj život nic dobrého ani špatného pro své okoli neudělal) Takže slova registrována na toho pravého nic nepotvrzuje. V našem případě doména vaclav...cz je asi od pana učitelé, kterého pomlouváte, bez žádného důkazu jeho viny.

Anoel84
Anoel84 (neregistrovaný) ---.digitalniservis.cz
25. 8. 2011 19:01 Nový

mě víc zajímá o jakém Prokůpkovi jde řeč?

celé vlákno

Z poslední věty v prvním odstavci zřejmě vyplývá, že pí (slečna, vdova...) Leona48 pana Ing. Prokůpka vůbec nepoznala osobně nebo nám něco zajímavého zamlčuje a lže.

"To, že do informačního systému ZČU něco zadáte a něco vyleze či nevyleze ještě nic nedokazuje." cit. Pepa správce

Napadlo někoho z trollů, že ty studia udělal, ještě v době, kdy jste chodili čurat do nočníků? Nebo opravdu mluvíme, píšeme a pomlouváme různé lidi s podobnými jmény?

Sixarba76
Sixarba76 (neregistrovaný) ---.digitalniservis.cz
25. 8. 2011 19:07 Nový

Tomáš Kapler je placený troll aneb popsaný Prokůpek neexistuje

celé vlákno

a co je to thor, nějaké zvířátko? Prosím ne trollovat.

Ajáj
Ajáj (neregistrovaný) ---.digitalniservis.cz
25. 8. 2011 19:15 Nový

procpa ukoncovat, my radi trollujeme

celé vlákno

a vite, vo co jde? Houby vite. Zdelim tobe Jajo, to co nevi ani stary znamy Tomasek Kaplerek, ze pomluva je trestni vec a lupa cz nedava pravo pomlouvat jak opozici, tak i toho ucitele, ktery zrejme neexistuje.

Ondřej Surý aura:80
25. 8. 2011 19:51 Nový

Re: a jaké jsou důkazy, že blogy z lupy a jiné blogy mají přímou vázbu na Ing. Václava Prokůpka?

celé vlákno

Jistě Vám v tom nic nebrání... Nicméně použil bych svůj oblíbený citát: "Nehledejte zlý úmysl tam, kde je dostatečným vysvětlením hloupost."

Prostě je v mých očích na základě všech možných indicií výrazně pravděpodobnější, že se nejedná o žádné konspirační spiknutí, ale o toho samého člověka, co se u soudu hájil tím, že byl pro televizi Markíza natáčet něco v Maďarsku (ano, vím, že teď musím napsat, že byl pouze NEpravomocně odsouzen na základě platby kartou a telefonních výpisů), a TV Markíza prohlásila, že toho člověka vůbec nezná.

Takže ač je možné, že je to celé židozednářské spiknutí, tak se to v tuhle chvíli na základě dostupných informací zdá velmi nepravděpodobné.

David
David (neregistrovaný) ---.digitalniservis.cz
25. 8. 2011 20:16 Nový

Re: Ing. Václav Prokůpek, Ph.D. aneb když vysokoškolský pedagog krade

celé vlákno

Nevím, kdo byl Prokůpek. Ale skoro vím, že Kapler je zmatenej blb. Teda podle mého nesubjektivního názoru, protože za článek, který dostal par tisícovek, mohl být profesionálnější, že Tomášku . Takovej neprofesionálek.

a8n
a8n (neregistrovaný) ---.static.bluetone.cz
25. 8. 2011 21:54 Nový

Re: Tomáš Kapler je placený troll aneb popsaný Prokůpek neexistuje

celé vlákno

A heleme se, už se naučil používat kromě toru i proxy.

Milly
Milly (neregistrovaný) 212.4.152.---
25. 8. 2011 22:26 Nový

Re: Ing. Václav Prokůpek, Ph.D. aneb když vysokoškolský pedagog krade

celé vlákno

v čem byl článek T. Kaplera neprofesionální...?
proč je zmatenej blb...?
proč se uchylujete k urážkám, došla argumentace...?

Milly
Milly (neregistrovaný) 212.4.152.---
25. 8. 2011 22:52 Nový

bydliště myslitele Václava Prokůpka

celé vlákno

tak mně to připomíná Járu Cimrmana....to jen na okraj...

prosím vás, víme kde nám Václav Prokůpek bydlí....?
alespoň přibližně....díky, jde mi o to zjistit, odkud nám Václav píše, třeba David ob příspěvek výše (digitalniser­vis.cz) - SuperNetwork s.r.o. - Liberec

Leona48 aura:98

Re: mě víc zajímá o jakém Prokůpkovi jde řeč?

celé vlákno

Z věty, že znám pP osobně, vyplývá, že jsem ho osobně vůbec nepoznala? Hmmmm.

A myslím, že zdejší trollové, jak je jmenujete, zajisté zaznamenali, že pP je ročník 1972, tj. že by studoval, když jsme ještě chodili čůrat na nočník, asi nehrozí. Navíc, pokud čtete tuto diskusi, už zde někdo potvrdil, že pP ještě před třemi roky žádný titul neměl.

A že zde nepíšeme o různých lidech se stejnými jmény, za to dám ruku do ohně.

A nakonec: provázanost blogů, stránek, deníků politika, článků o něm, informací o jeho kandidování za nejrůznější strany apod., je tak ohromná, že snad není třeba pochybovat o tom, že by šlo o fiktivní postavu, případně o jakýsi zmanipulovaný útok na ni. Ostatně v řadě diskusí, kde se pP objevuje, jsou vidět IP adresy.

a8n
a8n (neregistrovaný) ---.digitalniservis.cz
25. 8. 2011 23:56 Nový

Re: bydliště myslitele Václava Prokůpka

celé vlákno

Už jsem to psal výš, jen se naučil používat proxy (katedrala.cz)

Leona48 aura:98

chicht

http://www.denikpolitika.cz/obcan/vaclav-prokupek?t=hodnoceni

Občan Václav Prokůpek ohodnotil politika Václava Prokůpka známkou 1.

Politika Vilímce, kterého napadl, známkou 5

Abraxis
Abraxis (neregistrovaný) ---.chello.sk
26. 8. 2011 0:27 Nový

Re: procpa ukoncovat, my radi trollujeme

celé vlákno

Pokud neexistuje, tak to neni pomluva, ne? Elementarni logika

malleus
malleus (neregistrovaný) ---.153.broadband12.iol.cz
26. 8. 2011 9:06 Nový

Re: Václav Prokůpek

celé vlákno

Mě jen mrzí, že na Exotopedii je tak málo žen - a přitom Jíchová byla tak krásný exemplář! http://wendydnes.com/wp-content/uploads/2011/06/%C5%BDENA-V-ISL%C3%81MU.-Blog-Lucie-J%C3%ADchov%C3%A1-blog.iDNES_.cz_.jpg snad se ty její blogy dají ještě odněkud vytáhnout, byla by věčná škoda, kdyby to zmizelo v propadlišti dějin! :)

Tomáš Kapler aura:66
26. 8. 2011 11:33 Nový

R